Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Viszketés terhesség vége felé fórum

Viszketés terhesség vége felé (beszélgetős fórum)


2008. dec. 23. 08:53

Szia!

Én is viszkettem a második kis lányommal.A májfunkcióm rendben volt.A doki egy olyan rázófolyadékot írt fel amit a kicsiknek szoktak adni szúnyogcsípésre.Aztán szülés előtt két héttel olyan hirtelen maradt abba ahogy jött.Úgy tudom,hogy ezt a hormonszint változás okozza.

2008. dec. 22. 13:41
Az egy pajzsmirigyműködésre utaló érték,ami egy hormonszintet mutat
2008. dec. 22. 13:31

Sziasztok!

Voltam ma dokinál,és vettek vért megnézik a májfunkciót,ma délután lesz kész az eredmény,hát kíváncsi leszek.bőrgyógyászatnál is voltam,azt mondta száraz a bőröm írt fel vmi mosakodó gélt azért ma d,után kell mennem 4re.Ja és tsh-t is néztek annak az eredménye holnap lesz kész,na azt nem tudom micsoda.

6. Hoxa
2008. dec. 21. 18:00
Jelezd a dokidnak, mert epepangás is okozhatja, ilyenkor a májfunkciót megnézi esetleg, ha úgy látja még gyógyszert is adhat rá. Ha mindened viszket, akkor az nem a bőr tágulása. Nekem is volt, minden együttérzésem a tiéd.
2008. dec. 21. 14:16
köszönöm a válaszokat
2008. dec. 21. 13:43

Ezt szerintem beszéld meg adokiddal, mert a barátnőm úgy járt hogy mindenhol elkezdett viszketni a 28 héten, csináltak nála labort és délután már császározták is mert a májával lett valami baj.Azóta már jól vannak.

Én is viszkettem félidő körül, de akkor nyár volt és a háziorvos adott valami krémet és attól elmúlt.Nem akartalak megijeszteni, de jobb ha lát az orvos.

2008. dec. 21. 13:27
nekem is csak a végefelé kezdett viszketni a pocakom. zuhanyzás után kentem be krémmel.
2008. dec. 21. 13:22
Szia! Nekem már 16 hetesen is előfordúlt,ez azért van mert "nyúlik" a bőröd,kezdenek a szöveteid vizesedni és ezáltal érzed ezt a rettenetes viszketést! Ahogy nő a pocak ez a viszketés egyre inkább fokozódik(de leginkább a has és deréktájt meg a hát)Én azt csináltam hogy vizes ruhával letakartam egy kicsit és az enyhítete valamelyest!A testápoló is jó de miközbe azt felkentem közbe gyengéden vakargattam a pocakom! Ez ellen nagyon nem tudsz mit tenni....de csillapítani kicsit lehet.
2008. dec. 21. 13:00
Sziasztok!34 hétben lévő kismama vagyok,és tegnap este óta viszketést érzek a bőrömön az egész testem felületén.úgy hallottam ez normális,de mitől van mivel lehet enyhíteni.más is volt így.?bármilyen jó kis testápolóval kenem magam felesleges.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook