Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Glikémiás indexről fórum

Glikémiás indexről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Glikémiás indexről

2009. jún. 20. 11:46
h
8. kisgé (válaszként erre: 7. - Gombóc)
2005. okt. 26. 11:08

Gombóc!


Nemsokára fent lesz egy részletes táblázat is, már meg van szerkesztve. Türelem.:)))

7. Gombóc (válaszként erre: 6. - Kisgé)
2005. okt. 25. 14:05

Kisgé!

HOl találok jó kis GI táblázatot! Amit eddig láttam, azon nem volt túl sok minden!

6. kisgé (válaszként erre: 5. - Angela)
2005. okt. 25. 13:36

Szia Amgela!


Ha már 6 hete duiétázol, akkkor mehetsz a második szakaszba simán, csak óvatosan válts. Mondjuk az első szakaszos étrendet egészítsd ki napi 1 szelet tk kenyérrel és egy gyümölccsel úgy két hétig, aztán már növelheted is a második szakaszos étrend szintjére. Kell az átmenet az Atkins után, de szerintem egyből megindul a fogyásod a cH növeléssel.

A korral nincs gond, hidd el, hamar túllendülsz a holtponton, lényeg, a kitartás!!!!! Akkor is folytatni kell, ha nem fogysz, de jól érzed magad a bőrödben, mert akkor előbb-utóbb, megjön az eredmény. :)


Hajrá!:))

5. Angela (válaszként erre: 4. - Kisgé)
2005. okt. 25. 09:02
Köszi, már nagyon várom! Eddig Atkinseztem, de a zsíros ételeket nem nagyon kedvelem és a sok húsevés miatt az izületeim nem működnek "üzemszerűen". Magyarul fájnak. Nagyon hiányzik a sok zöldség és gyümölcs. Olvasni olvastam már sokat erről a diétáról is, de mindenütt szinte ugyanazt találtam. Nem láttam egy bárki számára is jól betartható étrendet, amiben nincsenek olyan élelmiszerek, amiknek a nevét se hallották mondjuk egy vidéki városban. Gondolom érted a gondomat. Hat hete diétázom, 88 kg-ról indultam, most 82-83 között ingadozom, de sajnos egy hónapja egy dekát se fogytam. Nagyon szeretnék erről a holtpontról elmozdulni. Persze nehezékként itt van a korom, néhány hónap múlva 46 éves leszek és kár lenne tagani erősen kopogtatom a változó kor ajtaját. A türelmem is kevesebb, nem bírok éhezni. Nos, ennek fényében már nem is olyan egyszerű a dolog ugye?
4. kisgé (válaszként erre: 3. - Angela)
2005. okt. 25. 08:36

Szia!


Nemsokára teszek fel még cikket, meg heti, napi étrendet. A válaszokat megtalálod a cikkben, valamint a SBD leírásánál is. Én a SBD-t favorizálom, mert a GI eléggé könnyelmű, nem szoktat le a káros CH-ról. Olvasgass és ha kérdésed van, jelentkezz, bátran.

2005. okt. 25. 07:33

Szia Kisgé!

Igen, éppen azt szerettem volna kérni, ha kicsit tudnál többet mondani erről az étrendről, az nagyon jó lenne. Nincs esetleg ilyen módon összeállított heti étrend, vagy legaláb egy napi? Itt is számít, hogy mit mivel eszel? És akkor soha többé nem ehetek sütit, meg csokit? És krumplit se? Vagy ha igen kövér maradok? Így is el vagyok keseredve, mert hat hete diétázom és csak hat kilót fogytam. Egy hónapja pedig egy dekát sem ! :(

2005. okt. 24. 18:54
Még van infóm erről a témáról, alkalmasint felteszem őket, csak ellentmondást találtam és azt igyekszem tisztázni. :))))
2005. okt. 24. 10:25
A GI szorosan összefügg a SBD-vel. Érdemes tanulmányozni, hogy tudd, mit, miért csinálsz. A GI diéta így, ezen a néven is elterjedt, de a két diéta nem sokban tér el egymástól.

g

Ugrás a teljes írásra: Glikémiás indexről

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook