Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek nem undorító, hogy üzletet csinálnak az ünnepekből? fórum

Szerintetek nem undorító, hogy üzletet csinálnak az ünnepekből? (beszélgetős fórum)

1 2
2008. dec. 20. 13:45
ELÁRULOM: egy kisgyerek akár egy nagyméretű papírkartonnal is tud annyit és olyan jót játszani mint a tv-ben hirdetett többtízezer ft-os játékokkal... nekik még van fantáziájuk, rájuk még nem hatott úgy a média. :)
2008. dec. 20. 13:45

plusz a fogyi társd. ilyen, mindenki teszi a dolgát úgy és abból él meg amiből tud.

agyunk meg azért van, hogy eldöntsük ebből mennyire és hogyan akarunk részesülni.

3. Humor Helga (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2008. dec. 20. 13:44

Nekik lehet h nem, de ez az emberektől függ...pl ha én nem veszek ott, vagy nekem teljesen mindegy h hol veszek csak az a fontos h legyen karifám és ettől az én "karácsonyi-hangulatom" megvan akkor szerintem tök mindegy...

Helga

2008. dec. 20. 13:42
Ha nem lenne rá kereslet, nem árulnának ennyien. Azért áll minden sarkon árus, mert az emberek megállnak és vásárolnak...
2008. dec. 20. 13:40
Szerintetek nem undoritó,hogy sokan üzletet csinálnak az ünnepekből???és itt nem CSAK a minden sarkon karácsonyfát áruló és a meggazdagodás reményében a hidegben fagyoskodó,a sz.rukat is eladná emberekre gondolok igy karácsony elött,hanem pl a minden szentekre a húsvétra és a szilveszterre is...valahol megértem ezt is,mindenki él,ahogy tud,de régen 2,max 3 helyen lehetett fenyőfát venni,most minden sarkon az van.Amikor a halottak napja van,az sem a kegyeletről szól,hanem arról,hogy egyesek minnél több,sokszor izléstelen vackot tudjanak rásózni az emberekre...és akkor ott a húsvét is...kint voltunk tavaj a piacon,mi egy nem túl nagy városban élünk,ott még félszemű nyulat is árultak...Ez a mai világ már nem az ünnepről és a kegyeletről szól,hanem a pénzről,sajnos...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook