Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vajon tényleg égetik a zsírokat a zsírégető kapszulák? fórum

Vajon tényleg égetik a zsírokat a zsírégető kapszulák? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 12. 09:42
nem tudom,sosem probaltam ilyesmit.
2008. dec. 24. 14:36
Én almaecet kapszulát szedtem és bevált!!de most abba kellet hagynom mert kiderült hogy babát várok!!!!
2008. dec. 24. 14:29
Sziasztok, póbáljátok ki a Wu long anti adipodis teát, reggel és este kell inni, szerintem hatásos, oldja a zsírokat, és még a nem kifejezetten fogyókúrás étrendnél is segít. Nekem legalábbis bejött, arról nem is beszélve, hogy 2 heti adag 600 Ft. Rendezi a székletet is, nem kemény és rendszeres. Gyógynövényboltban szoktam venni. Egy próbát megér!!!!!!
2008. dec. 19. 22:04
sz&rt
2008. dec. 19. 22:03
L-carnitin használok edzés előtt 1 órával.1000 mg-ot .Én jobban izzadok.
6. jemma (válaszként erre: 5. - Dancingqueen)
2008. dec. 19. 21:26

tudom, sajnos... most ettem meg egy kisebb adag sósmogyorót...


néha belefér, de alapvetően életmódváltásra kell beállni. iszonyú nehéz. amúgy a vacsora elhagyása, vagy csak szénhidrátmentes vacsora is nyerő lehet és meg lehet szokni.

5. dancingqueen (válaszként erre: 4. - Jemma)
2008. dec. 19. 21:12
ezt te is tudod,hogy egy élten át nem lehet sem cisnálni,sem tartani(több okból kifolyólag sem:S)
4. jemma (válaszként erre: 3. - Aladin21)
2008. dec. 19. 21:09
nálam ugyanez a helyzet. több energiám van tőle az edzések alatt, jobban bírom és karcsúbb is vagyok. a rendszeres mozgás, diéta, l-karnitin, sok folyadék és karcsúsító krémek: ez így együtt kell a fogyáshoz és a dögös alak eléréséhez:)
3. aladin21 (válaszként erre: 2. - Jemma)
2008. dec. 19. 20:47
Sziasztok, én az l-carnitint próbáltam (szálkásítás céljából), tényleg hatásos, de rendes mozgást igényel,3-4 hét alatt leadtam a 2-3 kilót, és kezdett előbújni a "kocka has" :D
2008. dec. 19. 20:42
a kapszulákat én nem szeretem, szerintem folyékony formában hatásosabb bevinni a szervezetbe. én edzés előtt negyedórával (heti 4x járok: 2 alkalom kondi és 2 alkalom aerobic) szoktam meginni egy ampulla 1500mg-os l-carnitint. ez hatásos! az l-carnitin a legjobb zsírégető, de csak mozgással együtt van értelme. más zsírégetőket még nem próbáltam.
2008. dec. 19. 20:36

Helló halló Mindenkinek! Vajon tényleg égetik a zsírokat a zsírégető kapszulák? Egy ismerősöm exxxtrém felesleget hagyott el magáról!!! Na most akkor mégis igaz???

Hozzászólásokat, véleményeket várok, elsősorban olyanoktól, akik próbáltak valamilyen kapszulát. Vagy olyanoktól, akiknek az ismerőse.....! Vagy, akiknek az ismerősének az ismerőse....!

Na komolyan! A paletta széles. Például a hoxa álltal is reklámozott N L6X? Ismered???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook