Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csontváz kapitány vagy Billy Bones kapitány társasjáték leírása, játék menete megvan valakinek? Karácsonyra kellene. fórum

Csontváz kapitány vagy Billy Bones kapitány társasjáték leírása, játék menete megvan valakinek? Karácsonyra kellene. (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 22. 18:59

Senkinek nincs meg ez a játék?

Légysziiiii!!!

2008. dec. 20. 11:56
Köszönöm a tanácsot.Meg fogom próbálni.
5. b9662b68b3 (válaszként erre: 4. - JázminBarnuska)
2008. dec. 20. 07:21

Hát németül nem tudok:(

Szerintem kérdezd meg itt a hoxán, sokan beszélnek mindenféle nyelvet az angolon kívül, hogy ha átküldenéd nekik lefordítanák-e .Érdemes megpróbálni.Talán írj ki egy névtelen szavazást erről, vagy fórumban kérdezd meg

2008. dec. 19. 22:39

Szia!

Aranyos vagy,köszönöm,de ezt én is megtaláltam.Az a baj,hogy nincs Magyar leírás a játékhoz,csak Német,Holland és azt hiszem Francia.Próbáltam forító programmal megoldani,de a játék menete annyira zagyva,értelmetlen szöveg lett,hogy képtelenség belőle kibogozni a dolgokat.

2008. dec. 19. 16:29
kapitány bocs
2008. dec. 19. 16:29

Én csak ezt találtam:

"Izgalmas társasjáték elektronikus funkciókkal. A kincseket el kell vinni a szigetről, de Csontváz kapitány nagyon vigyáz rá, s ha észrevesz, a kincset elveszi tőled! Minden lépés után a ládában alvó Csontváz kapitány előugrik rejtekhelyéről, és bárhol lecsaphatja kezedről az aranyat. A játékot az nyeri, aki 3 aranypénzt először körbe tud vinni a szigeten. "



csontváz kaptiány

ez is elég lesz?

2008. dec. 19. 15:57
Csontváz kapitány vagy Billy Bones kapitány társasjáték leírása, játék menete meg van valakinek?Karácsonyra kellene.SOS

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook