Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság fórum

Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
602. a1baa7edcc (válaszként erre: 547. - 231e4a8377)
2009. jan. 1. 12:53

Nem azt irtam, hogy nem szeretted... .

Remelem sikerul megoldanotok ezt a problemat!

601. >>Zsuzska<< (válaszként erre: 595. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 12:48

Magasabb körök?

Nem hiszem, hogy ezt a stílust az említett kör elfogadná.


Hacsak te magad nem vagy SEGGNYALÓ, hogy bevegyenek egy ilyen társaságba.

Mert ilyen stílussal, önmagadért biztosan nem.

2009. jan. 1. 12:47
Aki magasabb körökben mozog minden téren, az ezt sohasem fogja kihangsúlyozni-szerintem!
599. >>Zsuzska<< (válaszként erre: 594. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 12:45

Buxa! Te annyira primitív vagy, hogy fogalmad sincs, hogy miről van itt szó.


Egyszerűen a csekély agyad nem képes befogadni, de ezt éppen ezen okból kár is magyarázni.


Rajtad kívül, mindenki érti, csak te nem. Akkor mindenki más ROSSZ, csak te vagy a JÓ?


Már én is sajnálom a gyerekedet (akikkel nevelési problémáid vannak, rossz társaság 10 évesen, intő...stb) és a bikádat (a te elnevezésed a pasira) is, aki inkább más nőket néz meg, mert úgy tűnik, te kevés vagy neki.


Nem olyan régi fórumindítások ezek, november, decemberről van szó. Azóta így megváltoztál volna?

Kötve hiszem.


Kiemelni ezeket nem gyerekes dolog, hiszen érvelésről van szó.

Ha vállaltad a fórumban a nyilvánosságot, viseld a következményeit.

Viseld el, hogy senkinek nem vagy szimpatikus.

Sőt, mondhatni ellenszenves vagy.

598. rózi70 (válaszként erre: 595. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 12:43

"Szerencsére ez soha nem fog bekövetkezni,lévén és sokkal magasabb körökben mozgok mint te.Mind szellemileg mind máshogy"


Hát akkor rajta, vonulj el a köreidhez, nem értem, hogy minenk vesztegeted az időd itt a "pór" népre!

597. rózi70 (válaszként erre: 593. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 12:41
Itt nem seggnyalásról van szó, hanem segítő szándékról. Szerintem.
2009. jan. 1. 12:41
Néhányan inkább öröljünk ,hogy még nem jártunk olyan cipőben,mint Márti,néhányan pedig gondolkozzanak el a a helyzetén,mert bárki beleeshet.Nem tudom miért kell egymásnak az észt osztogatni,ő tanácsokat várt,nem pedig fejmosást.
595. 20eebe3d4c (válaszként erre: 586. - 231e4a8377)
2009. jan. 1. 12:39

Szerencsére ez soha nem fog bekövetkezni,lévén és sokkal magasabb körökben mozgok mint te.Mind szellemileg mind máshogy.

Amúgy meglepődnél,nagyon meglepődnél.


Én már megtaláltam a páromat,szerencsére megoldottunk minden problémánkat.

Értelmes embereknek pedig végképp nem nevezném azokat akik ovis módszereket alkalmaznak és a seggnyalást.

Na minden jót a nyalifali társaságodhoz és neked.

Tényleg kívánom hogy sikerüljön,bár nem sok esélyt látok rá.

2009. jan. 1. 12:34

Az is elég gáz,hogy egy diplomás embernek nem tűnik fel a segítő szándék,csak kicsit másként.

Ha a gyerekem lop,akkor valamit rosszul csináltam.És elgondolkodom hogy mit.És nem veszem magamra az ő bűnét.Ő a tolvaj és nem én,én csak valamit elcsesztem vele kapcsolatban.Valahogy Mártinak ez nem jött le.Márti akkor boldog ha itt mindenki azt írja hogy ő tökéletesen jó anya,nem csinált semmit rosszul és mindenki sűrűn helyesel.Mert ha valaki véletlen másmilyen véleményen van,na akkor az már baj.És itt a pont.

Lehet elgondolkodni.

Tényleg ki kellett volna írnia a topikcímbe hogy csak azok írjanak ide akik sűrűn egyetértenek vele és senki más.)

593. 20eebe3d4c (válaszként erre: 590. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 1. 12:28

De ebben a topikban nem rólam van szó ha nem tünt volna fel.

Másrészt én legalább elismerem hogy ha hibázok vagy elcseszek valamit.

Sokadrészt pedig a seggnyalással nem fogja megoldani senki Márti problémáját.


Mellesleg szerencsére minden problémám megoldottam.Boldog és kiegyensúlyozottt párkapcsolatban élek.Szerelmes vagyok és szeretnek.A problémákon túlléptem,meg lehet nézni az időpontokat mikor írtam ide.Pénzügyi és munkahelyi gondjaim sincsenek.A gyerekem pedig szépen nevelem és megpróbálok okulni mások hibáiból

Gyermeteg viselkedésnek tartom az ilyen típusú visszavágást.

Óvodás módszer.


És azért kaptam sírógörcsöt ha ennyire érdekel,mert k sok pénzem függött attól,eszembe jut e a jelszó.Szerintem te is sírógörcsöt kaptál volna .


No még vakarásszál kicsit,hátha azzal hogy nálam túrkálsz,segítesz a Márti lányán.P


Dedós picha.

592. Bébinyuszi (válaszként erre: 590. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 1. 12:23
Én is elöször nagyon felidegesítettem magam a hozzászólásain, de aztán utána néztem, és mindent megértettem!!!:)
591. 84b8ae41fe (válaszként erre: 589. - >>Zsuzska<<)
2009. jan. 1. 12:21
Na igen .... Ez jött le nekem is kb.:O
590. 84b8ae41fe (válaszként erre: 583. - Bébinyuszi)
2009. jan. 1. 12:19

Bébinyuszi !

Tényleg nem szoktam (fórumon ) ilyen módon reagálni.Tegnap éjjel gondoltam lelépek ide a búvóhelyemre és olvasgatok kicsit . De ez már nekem is sok volt amit eza "kedves" fórumozó társunk meg mert engedni magának .És bizony én is elötte kicsit böngésztem a bejárt és kiírt topikjai közöt...

EZT OLVASVA VONTAM LE A KONZEKVENCIÁT ....

BUXA...

A párom persze nem állt mellettem, nem vígasztalt amikor sírtam, tudja pedig hogy mennyire fontos a mail nekem, még is csak lebaxott hogy én egy vadállat vagyok ha ideges vagyok és nem vagyok normális és egyéb. ((Most kimerültem az ijedségtől, de aztán szerencsémre eszembejutott a 9999. -ik variációnál a jelszó és sikerült bemennem a mailomba. De még mindig magam alatt vagyok, a páromra pedig. . . . . rá sem bírok nézni valamiért. ((


Nos eleve nincs rendbe valami ha egy ember sírógörcsöt kap csak mert elfelejtette a jelszavát estébé. Na de hogy ettől annyira kibukik ,hogy még topikot is indit ezzel kapcsolatban ....az már nagyon gáz.

Hogy BUXÁRÓL a férjének az a véleménye ,hogy vadállat ha ideges... Azt gondolom ennek csak kell valami valóságalapjának lennie még ha féligazság akkor is ....

NEMDEBÁÁÁÁÁR? :P

2009. jan. 1. 12:04

Buxa!


Megnéztem az adatlapodat, és hogy itt, ezen a fórumon teljes legyen a kép rólad, hogy ki is merészel véleményt formálni ebben az ügyben, pálcát törni Márti felett, idézek néhányat a kiírt fórumjaid címéből:


Kiborultam

El fogom hagyni a pasimat.

Mi a francnak nekem pasi?!!!

Annyira nehéz... (gyereknevelés kérdések Óvodások, iskolások, Viselkedés, nevelés)

A párom kellemetlen helyzetbe hoz engem, tanácsokat várok, segítsetek!

Nem leszek féltékeny soha....

Nem szabad komolyan venni egy kapcsolatot sem.

Ti mit kaptatok Nőnapra a párotoktól?

Fáj

Menstruáció előtt

Minek nektek férj, de most komolyan?

Soha többé szerelem!

Honnan tudod meg ha a férfi hazudik?

Kórházfóbia

Rettenetes lelki kínjaim vanak



Öööööö....azt hiszem segítségre szorulsz...és komoly lelki problémáid lehetnek.

De hogy utálod azokat, akik megpróbálnak boldog párkapcsolatban élni, az már "hótziher" !

Ez az oka, hogy így nyírod Mártit.


Megdöglött a tehened, dögöljön meg a szomszédé is....

2009. jan. 1. 11:58

Sziasztok!

Most csak gyorsan a kávém mellé hoxáztam egy kicsit:) Délután a neten is aktivizálom magam de addig a katasztrófa súlytotta övezetté nyílvánitott lakásomat visszaállítom az eredeti állapotába :)))

Márti!

Délután és este is leszek . Ma pihinapot csinálok magamnak :)

Addig is pusziii:)

2009. jan. 1. 11:30

Köszönöm Vankiút!


Bár ezek a szavak kevesek ahhoz, amilyen hálát érzek azért, amit értem és a lányomért tettél.


Ha kitakarítottál (no meg én is kitakarítottam :D) a buli után, beszélgetünk:)

2009. jan. 1. 11:27

Sziasztok!


Boldog ÚJ Évet Kívánok!


Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat!:)


Az előző "néhány" hozzászóláshoz csak annyit, hogy Buxa az az ember, akivel ha egy társaságban összefutnék, két szó után elkerülném, és nem beszélgetnék tovább. Tovább már nem is ragoznám, nincs miért mentegetőznöm, akik szeretnek, tudják, mennyit érek.


De azért azt kívánom Neked Buxa, hogy találj magadnak egy ilyen (hogy a Te szavaiddal éljek) "BIKÁT" (netalántán férjet, mert nekem az van....) mint az enyém, mert akkor nem kell olyan fórumokat kiírnod a párkapcsolatodról, amiket feltettél eddig a nyilvánosság felé kérdésnek.

És remélem, hogy mindeközben, mialatt Neked ilyen problémáid vannak a magánéletedben "BIKA" terén, a 10 éves gyermeked érzékeny kiskamasz lelke nem sérül....


Tényleg ne gyere ide, ennek a társaságnak nem a Te közönséges hangnemed a színvonala, kíméld meg ezeket az értelmes embereket attól, hogy ilyen korpa közé keveredjenek.


Minden jót!

2009. jan. 1. 10:12

BÚÉK Minden fórumozónak!

Remélem mától egy BUXA mentes övezet lesz!


Hajrá Márti!

Köszi Vankiút!

584. szil123 (válaszként erre: 572. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 09:46

Kedves Buxa!


Nem szeretnélek sértegetni, mert az nem vezet sehova , nekem csak egy kérésem lenne feléd...

Lehetne hogy felteszel az adatlapodra arcos fényképet magadról, csak hogy tudjuk, hogy kivel beszélgetünk?!

És kívánom, hogy a pasiügyed rendbe jöjjön, mert mint látjuk sajna neked is van nem is olyan kicsi problémád...

Sok sikert!!!

2009. jan. 1. 09:42

Csak el kell olvasni Buxa fórumkiirásait és rögtön látszik hogy ő hogy tudja rendezgetni a saját életét!!!

Úgyhogy szerintem senki ne idegesítse magát ezeken a hozzászólásokon:)

BUÉK mindenkinek

582. e08ad8b1fe (válaszként erre: 571. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 09:14

Valamit félreolvastál! Lehet, hogy problémád volt általános iskola alsó tagozatában az értelmezéssel?

Márti nem megsértődött! Megsértetted és ez nem ugyanaz!

581. koppanya (válaszként erre: 572. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 09:08

Te vagy az aki nem képes elfogadni a másik ember véleményét! Egyszerűen közönséges vagy.

Ha szerinted a kiinduló pont Márti új férje akkor jól nézd meg a saját életedet...

580. e71af41436 (válaszként erre: 572. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 09:05

szégyelld magad!egy kétségbeesett ANYÁNAK írtad ezt,aki próbál segíteni a lányának!Emberből vagy Te???

úgy próbálod a saját igazadat megtartani,hogy közben bántod Mártit?

579. koppanya (válaszként erre: 574. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 1. 08:58
tökéletesen egyetértek veled- én nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni és örülök, hogy Te megtetted a választ neki, szerintem sokak nevében
578. salabakter (válaszként erre: 575. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 1. 08:35
Nagyon jó,hogy ilyen értelmes emberek vannak itt,egy páran.:)
577. gerna
2009. jan. 1. 07:58

Buxának csak annyit, hogy olvasson a kamaszkor lélektanáról: sok vad dolog történik olyankor kívül és belül, az emberben. Ezek közül 3 a legjellegzetesebb: elfordulás a szülőktől, hazudozás, lustaság. A lopás is nagyon gyakori, mivel nagyobbak a vágyak, mint a lehetőségek. És ez szinte törvényszerű!


"Csírájában" elfojtani a rosszat: ezzel egy másik rossz dolognak adunk fejlődési lehetőséget. Nincs olyan bölcs ember, aki minden csapdát elkerül, főleg a kamaszkorban: szülőnek, gyereknek egyaránt megterhelő néhány évről van szó. Hogy jön ide a kamaszkor? úgy, hogy a 21 éves kort ez előzi meg. Mostanában egyre korábban serdülnek a gyerekek és egyre későbben válnak felnőtté. Sőt: sokan SOHA életükben nem haladják meg ezt a lélektani kort. Anyagilag, lelkileg függő, ugyanakkor szabadságra vágyó, lázadó tizenévesek, huszonévesek - sokaknak sajnos, egyenes út az alkohol, drogok, játékok, egyebek felé.


Sokan a "rosszból" lázadnak, de még többen a "jóból" akarnak kitörni: rendezett viszonyok, megértő szülők, szigorú nevelési elvek önmagukban jó dolgok, de a kamasz (és fiatal felnőtt-) korban mégsem adnak biztosítékot. Sajnos vagy inkább HálaIstennek, nem látjuk előre a jövőt, de szerencsére a múltat igen: megpróbálhatunk visszaemlékezni saját kamaszkorunkra, így könnyebben megértjük, mi is zajlik le a gyermekünkben.


Ami pedig társadalmi jelenség: nincs valódi lehetőség az önállóvá válásra, anyagiak, lakás... a legtöbben a családból, a gyermeki létből egyenesen a párkapcsolatba, házasságba, együttélésbe vagy a párjuk családjába kerülnek: nem tud kialakulni a valódi önállóság, állandóan függnek valakitől. Mondhatjuk, hogy megszokják: ezért félnek az egyedülléttől, inkább kompromisszumokat kötnek, pl: rossz házasság is jobb, mint az egyedüllét, gyermekeket szülnek, hogy "legyen valakijük", esetleg egyik kapcsolatból a másikba ugranak. És bizony, sokszor szereket vesznek igénybe, hogy elnyomják a szorongást.

576. 84b8ae41fe (válaszként erre: 573. - Tüncike76)
2009. jan. 1. 04:30
:)))))))))))))))))))
575. 84b8ae41fe (válaszként erre: 572. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 04:28

Nem fogsz nevetni vele??? Hát mit csinálsz? Sírni fogsz ? Vagy hánysz vele együtt ? Jahhh bocs te a fején fogsz ugrálni ugye???

Tudod kedves BUXA... nekem egy nagyon jó fej gyerekem van . És mikor haza jött örültem ,hogy nem lett baja. PL: nem ment át rajta egy autó stb . A többire momentán xartam rá, ő meg aztán végképp...

Te ne áss mélyre mert tudod aki sokat ás hamar elfárad...

Mártinak egyébbként férje van ..... Te bikát tartasz otthon ? BÁÁÁÁR EGY ILYEN BUXÁHOZ LEHET EGY BIKA IS KEVÉS.........:o :)))))))))))))))

PÁ-PÁ

ÉS CSAK EGY MEGELŐZÉSI TANÁCS . Szerintem használjatok kotont ... Ne tedd tönkre még egy emberkéneknek az életét .... :O


Mellesleg megint hülye vagy de ez már közhely a te esetedben. Mártinak új férje van és nem új élete :O És ez az ő új férje minden tisztelet megérdemel ,mert nem csak elfogadta ,hanem 100%- ig támogatja Mártit abban ,hogy ne hulljon szét a család!!!

Mellesleg nekem volt szerncsém beszélni Márti lányával is . És most jól figyelj !!!!!!!!!Egy nagyon inteligens és tisztelettudó .....bár megbotlott lányt ismertem meg a személyében.

És épp ezért talpra fog állni !!!!


És nem kérek elnézést ha megbántottalak . Eleinte még nem volt kedvem commentet írni, de te aztán kilőtted nálam a biztositékot. Szerinem húzd magad alá a BUXÁD és sunnyogj el a bikádhoz és gyilkolászd a csemetédet . Én meg meg megyek vissza a gyerekeimhez akik itthon érzik jól magukat és buliznak lent a nappaliban :))))))) :P

2009. jan. 1. 04:05

Buxa !

Most ,hogy olvasom a soraid .... azthiszem többekkel együtt fellélegeztünk . Remélem nem viccnek szántad ,hogy nem kivánod itt tovább rontani a levegőt?

Eleve ,hogy jut eszedbe ilyesmi,hogy valaki rosszat kiván az ittlévő fórumozók közül egy 10 éves gyereknek? Hogy mered venni a bátorságot ,hogy ismertlenül alkoss véleményt Mártiról?

BUXA-

De én biztos lehetsz benne, hogy addig nyaggatnám faggatnám, míg meg nem tudnám hogy mitől akart ögyilkos lenni! -válaszom- Szerintem a nyaggatás közben az jutna eszébe , hogy Istenem miért nem sikerült.... Hidd el pont lex@rná ,hogy te mire vagy kiváncsi ...

BUXA-....

Még is minek lehet nevezni azt, ha lop egy gyerek, ráadásul a saját anyjától?Minek lehet nevezni?Véletlennek??És ugyan mi ez, ha nem erkölcsi nulla?És ezt nem a szomszéd Julcsinénitől látta, ez is biztos! -válasz- Te mikor ezt megfogalmaztad hülye voltál vagy nagyon hülye????....


BUXA-

És igen, engem érdekelne hogy mitől álmodik rosszat a gyerekem...-válaszom - Szerintem te ne érdeklődj csak nézz a tüköbe és ott fogod látni ,hogy mitől ámodik rosszat .Vagy ha ez nem elégiti a nyaggatós formádat, akkor adok címet hátha egyszer nem éred be a nyagattással .

ALVÁSDIAGNOSZTIKAI SZAKRENDELŐ

2040 Budaörs, Szép u. 15.Jelentkezés és információ telefonon:

* +36 70 623 5890 * Fax: +36 1 280 8980 :O


BUXA-

És nekem az a véleményem, hogy ez a lány soha az életben nem fog megváltozni! -válasz- A te véleményed azt gondolom senkit nem érdekel . Sok okos embernek volt rólam is hasonló véleménye . Van köztük olyan akibe most a cipőmet se törölném ...


BUXA-

És szerintem az anyja pont a legrosszabkor pasizott be és valószínűleg egyáltalán nem figyelt a gyerekre. És szerintem ez volt a kiinduló pont hogy ilyen lett. -válasz- Jah valóban ... Már megint hülye vagy de töled ezt nem vesszük zokon . 20 éves volt a lány . Sok 20 éves ebben a korban már családot alapít és van aki gyereket nevel . És ,hogy gondoltad ? Csak arra az egyre nem figyelt ?

Én beszéltem Mártival és nem úgy tünt mint akinek szelektív a látása . Sőt nagyon jó rálátással is meg van áldva ! Kindulási pont ? :)))))) Te itt nem egy cserkésztáborról beszélgetünk . Milyen kiindulási pontról beszélsz ?


BUXA-

kicsit sem vagyok agresszív csak nagyon szigorú és a legkevésbé sem hiszek az engedjük szabadjára a gyereket módszerben! VÁLASZ

MOST MEGNYUGODTAM ....KÉPZELD MI LENNE HA MÉG AGRESSZÍV IS LENNÉL??? :)))))))))

Szegény gyereket így is megáldotta veled az ég..... :O

573. tüncike76 (válaszként erre: 572. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 1. 01:00
Én csak azt tudom,hogyha olyan anyám lenne mint Te tuti-biztos inkább alkoholista lennék.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook