Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság fórum

Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jan. 3. 05:58

A párom lánya hazajött, mert a pasija beheroinozta magát, mint kiderült, ő is speedet, extazit és marihuanat fogyasztott, én azt mondtam, hogy keresztbe szalmát nem teszek, az új évra koccintottunk, itt az alkohol, a depresszió, újra itt.


Ezt Mártinak írtam privátban. De talán más is tud hozzű szólni.

Egy picit segélykiáltás volt, amit írtam. Nem, nem egy picit.


Azt mondtam az apjának, hogy vegyen feleségül, nem akar, vagy gyáva, vagy egyszerűen férfi. Nem akarok házicseléd lenni.


Az akarat tűnt el belőlem.



K.O.- ez a pillanatnyi helyzet. Segítenem kell, és az egész lényem tiltakozik.

2009. jan. 2. 22:49

Ne offoljuk már szét Buxával a topicot, légyszi...


Elveszik a lényeg a sok lényegtelen mellett...

2009. jan. 2. 22:49

Marti !

meselj milyen volt a szankozas? En kozben petre szankoztam a ferjemmel .igy most megint nincs ekezetem .oooooooooo de nem joooo pfffffff.

Hogy erezte magat a lanyod??? Meselj mar !!!!!

puszika

2009. jan. 2. 22:47

Sziasztok!!

Nem nekem irta, de asszem itt van koztunk az illeto akinek szanta. de ebben nem vagyok 100% ig bizti.


igen kicsit osszemosodott , de most beteszem exbuxa..hehe hsz et.


Buxa irta egy masik topikba

350. Buxa 2009-01-01 15:13


Te kis kétszínű idióta.

Itt írod hogy okádsz az akaratgyengéktől, a Mártis topikban meg osztanád az észt Márti lányának aki szintén akaratgyenge. Nem sül le a képedről a ráncos bőrke?

kb ennyit .....

688. 3afdbd21b7 (válaszként erre: 595. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 2. 17:07

vissza akartam olvasni, de nem bírtam....ezek a hsz-ek ....nagyon gáz... de úgy látom Hoxa megoldotta a problémát és Buxa már "magasabb körökben" forog és nem a hoxán.


Szerintem ha már a saját eszközünkkel nem megy a szép szóra bírás, akkor ne szégyeljünk segítséget kérni szakembertől. Nem kell hogy tudjon róla a leányzó, de egy próbát megér...

687. 231e4a8377 (válaszként erre: 686. - Zarahell)
2009. jan. 2. 16:47

Kedves Tőled:) Nem csuklottam, már nem is tudok, annyit ettem az ünnepek alatt, hogy nincs hely a csuklásnak:D


Szép gondolatok...valóban nagyon sok privát levelet kapok, megható, hogy ennyi ember veszi a fáradtságot, hogy bíztasson, vagy az ijedelmét fejezze ki, hogy mindez bárkivel megtörténhet, mert nincs garancia a jövőre nézve.

Remélem, hogy nekem már ezzel kapcsolatban egyenesbe kerül lassan minden és csak elvben beszélgetünk a fórumon erről a pokoli helyzetről.


Az üdvözletet-üzenetet átadom, és én is a legjobbakat kívánom.

2009. jan. 2. 16:38

Márti!

Végigolvastam az egész blogod!

Irigylésre méltó a kitartásod!

Csuklottál tegnap? :) Anyácskámmal egy csomót beszélgettünk Rólad! :)

Nem is tudod, és egy csomó szép gondolatot ébresztesz fejekben!

Lánykádat üdvözlöm, és üzenem neki, hogy így tovább! :)

685. 231e4a8377 (válaszként erre: 680. - 7130b15964)
2009. jan. 2. 16:23
Jól értetted Tereza, úgy gondolta, hogy nekem kell elmennem terápiára....
684. 231e4a8377 (válaszként erre: 681. - E08ad8b1fe)
2009. jan. 2. 16:22
Ne legyen illúziótok, majd felregisztrálja magát más néven, aztán azon fog köpködni. De ne vegyetek róla tudomást.
683. rizike (válaszként erre: 670. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 2. 15:52
Ezt neked irta?
682. 7130b15964 (válaszként erre: 681. - E08ad8b1fe)
2009. jan. 2. 15:32
Passz:)
2009. jan. 2. 15:10
B... törölte magát vagy Hoxa törölte?
680. 7130b15964 (válaszként erre: 655. - Klimpírozi)
2009. jan. 2. 13:20

Szerinted mindenképpen Márti feladata "megmenteni" a lányát?


Nekem legalábbis úgy tűnik, hogy szerinted Mártinak kell megoldania a helyzetet, de lehet, hogy félreértettelek, mivel nem vettem a fáradtságot, hogy minden hsz-edet elolvassam (voltam olyan felületes, hogy csak az utóbbi párat futottam át).

679. 7130b15964 (válaszként erre: 671. - Spinneli)
2009. jan. 2. 13:15
Off. Abban igazad van (szerintem), hogy alapvető dolog lenne a személyeskedés kerülése. Viszont, azzal nem értek egyet, hogy ha valaki beszól és ezzel kapcsolatban az érintettnek mondandója van, akkor vonuljon fedezékbe és privát leveleket küldözgessen vagy éppen nyisson naplót.
678. 7130b15964 (válaszként erre: 674. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 2. 13:13

Szerintem összemosódik, amit te írtál és amit másoltál (nem linkeltél semmit szerintem). Máskor tedd idézőjelbe, úgy egyértelmű, hogy a szövegből mi a tied, mi nem!


Egyébként a nagy számok törvénye alapján tényleg előfordul pár kellemetlen alak a portálon, de emiatt nehogy magatokat büntessétek az idegeskedéssel!:)

677. 231e4a8377 (válaszként erre: 676. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 2. 10:46
kűűűűűggggyed!:D
2009. jan. 2. 10:21
:))))) Az jó:) Ne küldjem az én kutyáimat is ? Van 2 csodás Samoyedem :D
675. 231e4a8377 (válaszként erre: 672. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 2. 09:59

:) jó reggelt! :)


Én is fent vagyok már fél 8 óta, de még most sem sikerült teljesen felébredni.


Itt esik a HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Délután elmegyünk szánkózni a HELYES családommal (+ kutya):D

674. 84b8ae41fe (válaszként erre: 673. - Akác56)
2009. jan. 2. 09:54

Mármint ? Az enyémre gondolsz ? Vagy a belinkeltre ?

Bocs még nekem most is korán van :O

673. akác56 (válaszként erre: 670. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 2. 09:48
....Ez is egy csúnya megnyílvánulás volt!
2009. jan. 2. 07:08

Spinelli !

Írtam neked privit :)


Márti !

Én is leszek . Látod milyen fitt vagyok ? Már iszogatom a kávémat :)

Annyira édesek vagytok a képeken :))) Most is megnéztem . A férjem ( tudod ő nem tudja a sztorit) is ide jött és kérdezte ,hogy kik ezek a képen . én meg mondom ,hogy óóóó a fórumon ismerkedtünk meg stb... Erre ő : Milyen helyes család:))

És milyen igaza van :)))))))))))))

Pusza

671. spinneli (válaszként erre: 670. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 2. 01:37

nem konkrétan Buxát védem, a személy mindegy, szerintem így nyilvánosban nem kéne senkit kiállítani, mert a topik témája nem ez, jobban mondva nem erről kellene szólnia.

..és arról sincsen szó, hogy le kell nyelni az adott személytől is bármit, vagy szó nélkül hagyni sértéseket de erre ott a privi vagy a napló-szerintem.

670. 84b8ae41fe (válaszként erre: 666. - Spinneli)
2009. jan. 2. 01:31

Spinneli!

Mi más topikban is szoktunk egymásnak írni hszt. Igaz nem ezen a nicken de -látod néha jobb ha az ember nem adja ki magát 100%-ig .


Én maximálissan megértelek ,hogy nem kéne ide betenni Buxa hozzászólásait . Na de ő kissé túllőt a célon . Én valójában azt látom ,hogy szórja a rosszmjú ,epés megjegyzéseit ÉS NEM CSAK ITT !!


EZÉRT MOST BOCSI DE VÉTKEZEK ÉN IS ....


350. Buxa 2009-01-01 15:13


Te kis kétszínű idióta.

Itt írod hogy okádsz az akaratgyengéktől, a Mártis topikban meg osztanád az észt Márti lányának aki szintén akaratgyenge. Nem sül le a képedről a ráncos bőrke?


Hát én nem is tudom . Ha nem itt mocskolódik akkor más helyet keres magának ?

Ip-alapján dobatnám ki a hoxáról ....De még megkaphatja ! Vannak bizonyos határok, és nem az számit ,hogy egy véleményen legyünk de legalább egy szinten . ( ez nem az én kis okos fejemből pattant ki ) mármint az idézet :O De nagyon ide illik ...

Azt gondolom Buxa sokak agyára megy a sziporkárló és degradáló megnyílvánulásai alapján .


Igazad van ez a topik valóban nem erről kell ,hogy szóljon !


Reméljük ,hogy csak átmeneti üzemzavar volt és jöhetnek a pozitív hírek

HALLLOD MÁRTI ! :))))))))

669. koppanya (válaszként erre: 667. - Fef600b7b6)
2009. jan. 1. 20:11
azért nem kell menekülni innen- más is kifejtette a véleményét
668. Zizisicc (válaszként erre: 662. - Spinneli)
2009. jan. 1. 20:03
Így van! Nem az egyes terápiák, vagy a segítő emberek, terapeuták fogják megtenni a csodát, a lényeg az a tanulási folyamat, az a belső út, belső fejlődés, amihez az előbb említettek segítséget adhatnak, de ezen mindenkinek magának kell végig menni, dolgozni, jelen esetben Márti lányának. Van, akinek megy külső segítség nélkül, van akinek nem, lehetőségek vannak, lehet válogatni aszerint, hogy kinek mi a szimpatikus, vagy mire akarja kiadni a pénzét. Egyik sem tutira üdvözítő mindenki számára - de ettől még nem értéktelen, vagy "kuruzslás", mindenki válassza azt, ami leginkább közel áll hozzá. DE! a lényeg: AZ UTAT MÁRTI LÁNYÁNAK KELL BEJÁRNI, VÉGIGKÜZDENI, a többiek "csak" segíthetik, támogathatják Őt ebben! Ill. ezzel egy időben Márti , és a többi családtag is járja a maga útját.
667. fef600b7b6 (válaszként erre: 666. - Spinneli)
2009. jan. 1. 20:00
Igaz, bocsi... léptem...
2009. jan. 1. 19:59

bármit írt is, nem szép ide kopizgatni egyéb hsz.-eit.

ez a topik nem erről kéne, hogy szóljon,szerintem.

2009. jan. 1. 19:56

Sziasztok!


Olvasom rendszeresen a fórumot, és elképedtem Buxa hozzászólásain...


Mártinak és lányának minden jót, erőt és kitartást kívánok!!!!


(Buxa által kiírt fórumtéma első hozzászólása (saját részéről), időpont 2008.12.02.


"Kedves nőtársaim. A következő témát nem nyafogásképp indítottam, hanem hogy okosabb nőtársaim segíthessenek egy problémában, amiben totál tanácstalan vagyok. Bizonyára mással is előfordult már hogy a párja meg megnézett egy csinosabb nőt az utcán. Ezzel nincs is semmi baj, hisz azért van a szemük. Az én páromnál viszont az a helyzet, hogy ő nem megnézi a nőt, hanem majd kiesik a szeme. Szabályosan levetkőzteti a szemével az illetőt, ordít róla a vágyakozás. Ha szóba hozom, akkor a válasz az, hogy nehogy már ne is nézhessen más nőre sem. Tanácstalan vagyok ezzel a kellemetlen helyzettel kapcsolatban. Úgy érzem hogy leblokkolok és képtelen vagyok a helyzetet(a kellemetlen helyzetet) okosan kezelni. Tanácsotokra lennék kíváncsi, ti hogy oldanátok meg anélkül hogy bokán és tökönrúgjátok a pasitokat, vagy hogy cirkuszt csináljatok a dolog miatt. Mi ilyenkor a helyes cselekedet?")

664. spinneli (válaszként erre: 663. - Koppanya)
2009. jan. 1. 19:45

megtették, jó alap ráépíteni valami egyébre is.

Ha ők is úgy gondolják.


Az alantit egyébként általánosságban írtam a terápiák kapcsán.

2009. jan. 1. 19:41
szerintem Mártiék már megtették az első lépést
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook