Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság fórum

Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
362. 231e4a8377 (válaszként erre: 361. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 20. 18:19

Sok mindenen mentél keresztül, de nagyon tisztellek azért, hogy képes voltál a saját erődből felállni. Mondhatod, hogy csak azért, mert segítettek, de semmit nem ért volna a segítség, ha Te magad nem akartad volna a változást.


Köszönöm, hogy megosztottad velünk a történetedet, én nagyon sokat tanultam belőle.


De a legjobban azt köszönöm, hogy SEGÍTESZ SEGÍTENI a lányomon.


Később még beszélünk, de most mennem kell.

Örülök, hogy megismertelek.

2008. dec. 20. 17:51

Kozben Martival felvettem a kapcsolatot es bizom benne ,hogy pozitiv iranyba terelodik az eletuk :)

Bocsi ,hogy rovidre zartam a veget :

de a lenyeg HOGY NEKEM IS AKARNI KELLET AZT ,HOGY NE AZ UTCAN ,SARBA FETRENGVE VEGEZZEM . eLSOSORBAN KELLETT VALAKI AKI HISZ BENNEM . KELLETT AKI MOTIVAL ES ATSEGIT AZON AMIBEN VOLTAM . MEGTALALTAM ES NEKEM SIKERULT !


Privikre szivesen irok és ide is benezek majd!

2008. dec. 20. 17:47

A panikaim alatt a panelunk aljában alakitottam ki egy kis üzletet. Így ezt is sikerult athidalni. Szerencsere ez az idoszak nem tartott sokaig. Betudtam az eloeletem negativ szovodmenyei egykienek.

Kozben 2 tanfolyamot is elvegeztem . Az egyik olyasmi amivel a hozzam hasonlo "utkeresoknek " segit. A masik egy divatos szakma egyike.

A lenyeg ,hogy teljes bedobással megforditottam az eletvitelem és elore kerult a csaladom A FIAMMAL VALÓ KAPCSOLATOM RENDEZESE.

Csak is oszintén .....es egyszer 16 éves koraban mindent elmeséltem neki .Gondoltam ne mastol halljon rolam ezt azt .... Persze annak tudatában ,hogy ismertem a szemelyiseget es tudtam ,hogy neki elmondhatom ... A dontes az ra volt bizva . 1.) lekop es vissza a mamahoz ....2.) tudomásul veszi és elbeszelgetünk a feltett kerdeseire oszinte valszt adok. Ez utobbit valasztotta.

A KAPCSOLATUNK MONDHATNI SZUPER! KITUNO TANULO ,TELE TERVEKKEL A JOVOT ILLETOEN . IGAZI BARAT!!!!! TALAN AZ EGYETLEN AKIBEN FELTETEL NELKUL BÍZHATOK ÉS EZ ODA -VISSZA IS IGAZ.

Kozben a masodik ferjem is megismertem és minden elozo kapcsolatomat megszkitottam az ismeroseimmel. Így lattam jonak . Koltozes, eskuvo és azota is csodásan elunk egymasnak ,egymasert!

2008. dec. 20. 15:10
KIS SZUNET ES JOVOK !!!
2008. dec. 20. 15:06

Sikerult eljutnom addig ,hogy az onkontrolom vissza nyerjem . Sikerult minimalisra csokkenteni a gyogyszereimet ,és csak akkor vetem egy egy szem nyugtatot ha nagyon instabilnak ereztem magam . Szerencsere egyre ritkabban ereztem ezt az erzest.

Mar tudtam gondolkozni es nevetni is !!!!!!!!!!!!

Minden gondolatom arra iranyult ,hogy hogyan alljak anyam elé aki nekem csak jot akart , aki az eletem adta es akiet en cserebe tonkre tettem . Folyamatosan megalaztam , szavaimmal , tetteimmel , es nagyon fajt :(

A fiam elfordult tolem es ezt is helyre kellett tennem . Tudtam ,hogy nagyon nehez lesz :( Lemondtam a " konnyu penszerzesrol " es ugye a jot konnyu megszokni .... Igy hianyzott a nagylabon eles, az utazgatas , a bulik stb ....

NA DE EKKOR MAR AZ ELETEM ES ANNAK FOLYTATASA VOLT A CEL. NEM AZ HOGY A POCSOLYABAN ULVE A PORIG ALAZVA SAJAT MAGAM MEG MELLYEBBRE ASSAM A GODROM .


KÖZBEN PANIKBETEG LETTEM ---PONTOSABBAN UTAZASI FOBIAM LETT ...PFFFFFF . CSAK KOCSIVAL , TAXIVAL TUDTAM KOZLEKEDNI . NAHH IGY AZTAN ,HOGYAN JARJAK EL DOLGOZNI ????

357. 231e4a8377 (válaszként erre: 355. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 20. 14:58
beléptem...nagyon megköszönném
356. 231e4a8377 (válaszként erre: 354. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 20. 14:57
én is így gondolom, hogy ő már annyira szégyelli magát előttünk, előttem meg pláne, hogy ezért nem mondja el, mi játszódik le benne.
355. 84b8ae41fe (válaszként erre: 350. - 231e4a8377)
2008. dec. 20. 14:55

Márti !

ha nem gon én szivesen beszélnék a lányodal ! Persze ha o is akarja ! En nyitott vagyok ra.

Lepj be msn -re es ott küldök neked valamit !!!!

2008. dec. 20. 14:53

SZO SZERINT JOTT A FIZIKAI ERTELEMBEN VETT FAJDALOM . A GYOGYSZEREIM KIS ADAKOBAN CSOKKENTVE KAPTAM A BARATOMTOL . O HOZOTT ENNI-INNI ... ES EN BEZARATTAM MAGAM A LAKASBA. ANYUKAM TUDTA MIT SZERETNEK ELERNI DE AKKOR MAR ANNYIRA MEGROMLOTT A VISZONYUNK ,HOGY NEM HITT NEKEM :( KOMMUNIKALNI SEM TUDTUNK MERT AZ INDULATAIM NEM TUDTAM VISSZAFOGNI....MAR O SEM ...


3 HONAP ALATT MONDHATOM ,HOGY MINDEN ROSSZAT , FAJDALMAT ES LELKILEG MEGTOREST ATELTEM .

AZ AGYUNK OLYAN MINT EGY FOGASKERÉK . NA AZ ENYÉM ÉS A SORSTARSAIME IS EGYSZER CSAK ELLENKEZO IRANYBAN KEZD FOROGNI . EZT VISSZA ALLITANI NAGYON NAGY ERO ES KITARTASSAL SIKERUL CSAK .


AMI VISZONT ELENGEDHETETLEN AZ AZ ,HOGY EGY OLYAN EMBER SEGITSEN AKIBEN 100% IG BIZHATUNK ÉS NEM ÉREZTETI VELUNK ,HOGY O MAR NEM BIZIK BENNUNK .

SAJNOS EGY ANYA ERRE NEM ALKALMAS SZEMÉLY . ÉS MIÉRT IS ? MERT ELOTTE IS SZEGYELJUK MAGUNKAT ,ES MAR KOLCSONOSSEN HIANYZIK A BIZALOM ( nem veletlenül).

Az ember hajlamos egy idegenben bizni meg akkor is ha tudja ,hogy anya csak egy van !!!!!!!!!!!!!!

353. 84b8ae41fe (válaszként erre: 351. - Bogmiluj)
2008. dec. 20. 14:45
ERRE IS FOGOK IRNI .....MERT EZZEL KAPCSOLATBAN IS VAN MIT MONDANOM !:)
2008. dec. 20. 14:44

3 hetet voltam bent a korhazban . Hogy ennek mennyi szerepe volt a kesobbiekben az en gyogyulasomban .... NEM SOK ......

Sajnos volt mar elhatarozas de mindig nem volt eleg erom a megvalositashoz. Na itt kb fél év ugy ment el ,hogy egy nap gyogyszer egy kihagyas stb ...

Es akkor egyszeruen kulso segitseget kertem egy baratomtol -aki valoban mellettem allt vegig !

A KERESEM ENNYI VOLT . NE ENGEDJEN KI SEHOVA ( az utcara) MEG HA HISZTIZEK AKKOR SEM . NAGYON FIGYELJEN RAM ,HOGY SEHOGY NE JUTHASSAK ( ablakon feldobalt szerekhez sem ), es semmi sajnalat . KO KEMENY LEGYEN VELEM MERT ANYU ERRE NEM ALKALMAS ES A KORHAZBAN MEG CSAK EGY VAGYOK A TOBBIBOL ......

ES ITT JON A LASSU DE POZITIV VALTOZAS!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 20. 14:43
Istentől való kegyelem hogy ekkora erőd volt kijönni azokból amikbe belekeveredtél!
350. 231e4a8377 (válaszként erre: 348. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 20. 14:41

Tudod, csak ülök, és olvasok. Megengeded, hogy mindezt kinyomtassam a lányomnak és odaadjam neki?


Bár nem tudom, hogy számítana-e....nem tudok az ő fejével gondolkodni..


Várom a "hepiendet"

349. 84b8ae41fe (válaszként erre: 347. - Bogmiluj)
2008. dec. 20. 14:37

Szerncsere nem !

Imadok elni és nagyon szegyelem amit tettem . Lassan ide is eljutok ,hogy ezt leirjam :)

2008. dec. 20. 14:36
Itt a klinikan talakoztam a BULEMIAVAL , es az ANOREXIAVAL . A szobatarsaim szorul szora tudtak fejbol ,hogy mennyi kaloria stb... Hozza kel tennem mindenki egyetemista volt !!!!! 4 lanyrol beszelek most. Volt aki evett es ment hanytatni magat . a kesobbi stadiumban mar nem kellett hanytatas mert jott minden magatol . Volt akinek mar nem nottek a kormei es a haja is kezdett toredezni ,kiszaradni . Volt akit gyomorszondan etettek stb. Egy merlegelsnel hattal kellett allniuk ,hogy ne lassak mennyit fogytak . Volt akinek az anyukaja el sem mozdult a korhazbol es titokban mezet tett a teaba . Na ez ment is a viragcserepbe ...... Anyuka persze orult ,hogy a lanya legalabb azt issza es talan ez is egy kis kaloria .... sajnos tevedett de ezt csak a szobatarsak tudtak meg a virag ami nem kedvelte a mezes teat:(
2008. dec. 20. 14:28
amikor meggyógyultál, az öngyilkosság sem kísértett többé?
2008. dec. 20. 14:26

ES ITT KEZDODOTT AZ ,HOGY MIVEL OTT VALOBAN ORZOBEN VOLTAM ES NEM TUDTAM KIMENNI ES BAJT CSINALNI ISMET A GYOGYSZEREIMMEL STB ....KEZTEM AGYILAG KITISZTULNI . DE NAGYON ROSSZUL VOLTAM MERT ELVONASI TUNETEIM MINDEN MENNYISEGBEN JELENTKEZTEK NALAM . FAJT MINDENEM ( SZO SZERINT A HAJAM TOVE IS BIZSERGETT. A CSONTJAIM IS FAJTAK ES RAZOTT A HIDEG . STB....


Viszont ra voltam kenyszeritve ,hogy valahogy tuléljem ezt is . ES GYOGYSZEREK NELKUL !!!!!!!


EKKOR DONTOTTEM EL ,HOGY HA MAR NEKEM ILYEN NEHEZEN JON A HALAL IS AKKOR TALAN MEGIS ESZHEZ KELLENE TERNEM .

BEKERETTEM MAGAM A KLINIKAKRA EGY GYOGYSZERMENTES ELVONOKURARA.

Ez ugy tortent ,hogy bementem es adagoltak a naponta kissebb dozisu elotte szedett gyogyszerimet . MAGA VOLT A POKOL !!!!!!!!

2008. dec. 20. 14:19

Ejjel fel alltam es faltol falig estem keltem de alltam ! A Koranyi ajtajaig jutottam el es egy fem labtorlon estem ossze . a konyokomon a nyomait ma is orzom bar szerencsere alig lathatoan...

Szomjas boltam minden percben . ekkor egy orvos be jott es elem tett egy pohar vizet . azt mondta : na fogjam meg ha szomjas vagyok es igyak .... O bizony nem segit. Neztem a poharat de a kezem nem nyult utana. Iszonyu volt . Mikor vegre az ujjaimat beledugtam a pohar fulebe ...zutty kiment az egesz az agyamra. Ez addig ment így amig nem tudtam inni . Kozben persze 3 nap alatt 12 uveg infuzio folyt le bennem .

2008. dec. 20. 14:14

Kateteren egy gyomormosas utan agyhoz kotott kezzel fekudtem . Arra sem emlekszem ki volt ott es mit beszelt hozzam ... Filmszakadas...

3. napon este magamhoz tertem de nem tudtam megszolalni. Ertettem amit a doki mond de keptelen voltam valaszolni neki. Nem forgott a nyelvem . Szomjas voltam es tiszta volt az agyam . Tudtam ,hogy megint tuleltem valamit ....tudtam ,hogy megint nem sikerult , es azt is ,hogy TOVABBRA SEM AKAROK ELNI .

Iszonyu volt arra eszmelni ,hogy ez meg mindig bizony az elet es nem lett vege semminek .

A DOKI KOZOLTE VELEM OTT AKKOR ,HOGY KESZULJEK ,HOGY AMENNYIBEN 2 NAP ALATT NEM SIKERUL LABRA ALNOM AKKOR A LEVEGO MEGTETTE HATASAT ES BIZONY JON A TOLOSZEK .......

2008. dec. 20. 14:09

A fiam tovabbra is a szuleimnel akart maradni es bizony ha megis 1-2 napig haza jott hozzam ...sajnos mint 2 idegen alltunk egymassal szemben ... AZ ANYU KOZBEN PROBALT A GYEREKEN KERESZTUL JOBB BELATASRA VENNI DE SAJNOS AZ ELVONASI TUNETEIM MINDIG A GYOGYSZERHEZ VEZETTEK VISSZA. Anyukam azt gondolta ,hogy en nem szeretem ot , es semmibe veszem :( A lelkem melyen iszonyuan szenvedtem ! Keptelen voltam akkor megvaltozni es talan nem is nagyon akartam ...akkor meg . Iszonyu sok kellemetlenseget okoztam mindekozben a csaladomnak amit most szinten nem irnek le aprolekosan . Hasonlo a Marti naplojaban leirtakhoz ----a hanyas , bepisiles --kivetelevel.


EGY NAPON ISMET RAM TORT ,HOGY EN NEM VAGYOK ERRE A FOLDRE VALO ES NEKEM ITT SEMMI KERESNIVALOM . mINDENKI TERHERE VAGYOK , A FIAM IS ELTAVOLODIK TOLEM .....ES EN IGY MARADOK MERT KEPTELEN VAGYOK HELYRE RAZODNI:(


Egy ilyen napon leultem ( tiszta fejjel ) . Elém vettem egy papirt es irni kezdtem : mi a jobb ? : Ha haza hozom a gyerekem ? Vagy meghagyom neki azt a biztos pontot az edesanyamat DE EZT ÉN NEM ÉLEM TÚL !!!!! PONTOSABBAN NEM AKAROK A FIAM NELKUL ÉLNI MERT NEM TUDOK !! NEM VOLTAM JO ANYA ES FELELOTLEN VOLTAM DE MINDEN PERCBEN AZ EN GYORU KICSIM VOLT A SZIVEMBEN .


Írtam egy levelet es megkoszontem edesanyamnak a torodeset a fiammal kapcsolatban . kertem ,hogy nagyon vigyazzon ra mert o nem tehet semmirol :( Es leirtam ,hogy en nem vagyok mar ember!!!!!!Allatkent pedig nem akarok elni .

EKKOR ELOVETTEM EGY LITERES KORSOT ES ISZONYU MENNYISEGU GYOGYSZERT AZTATTAM FEL BENNE .A SURU MASSZAT KANALLAL TUDTAM CSAK BEVENNI ES ITTAM RA ISMET MERT NEM AKARTAM TUDNI SEMMIROL AMI VELEM FOG TORTENNI. MAR OVATOS VOLTAM ES BELULROL A KULCSOT IS A ZARBA HAGYTAM (anyunak volt hozzam kulcsa). VISZONT A HIUSAGOM NEM HAGYOTT EL ES NEM MERTEM VAGNI MAGAMON EREKET STB... DE AZT IS TUDTAM ,HOGY NEM OLYAN KONNYU "CSAK " GYOGYSZERTOL MEGHALNI ... íGY EGY BRANULT VEZETTEM A VENABA ES HAGYTAM AZON KERESZTUL A VERT FOLYNI ... aMI MAJDNEM NYOMOREKKA TETT PAR LEVEGO BUBOREK AMIT SZINTEN VENASAN NYOMTAM BE.

nAGYON KESZULTEM ,HOGY KESZ ITT A VEGE ES NINCS TOVABB. MAGAM ELOL AKARTAM MENEKULNI ES NEM KINOZNI A KORULOTTEM ELOKET TOVABB. A FIAMRA GONDOLVA AZ JUTOTT ESZEMBE ,HOGY ÍGY TALAN PAR HETIG MAJD SIR ERTEM ES UTANA AZ IDO BEGYOGYITJA A SEBEIT . DE NEM SZENVED MIATTAM EGY ELETEN AT ...

Anyu ismet megjelent igaz akkor mar komaban voltam es tuzoltok tortek ram a hevederzarat..

3 nap koma se kep se hang a mai napig sem ....

2008. dec. 20. 13:26

Nos akkor folytatnam a kalvariam .

Tehat : nyugtato hegyeken eltem szo szerint . Ez annyit jelentett ,hogy szamolatlan szedtem be mindent ( neha talan ok nelkul is ) csak azert mert feltem a kitisztulastol . Nem akartam tudataban lenni annak ,hogy mi folyik korulottem. A panikos topikokban felsorolt gyogyszerek szinte mind szerepet jatszottak az eletemben amit bizony ismet tobb helyrol irattam fel. Egy havi adag a megengedett mert ugye suicid = ongyilkossagi kiserletem a korzeti orvoshoz is eljutott . O meg jelentette az ideggondozoba ,hogy ne is irjanak fel még véletlenul sem fel 2-3 -om havi adagot.

Tudni kell ,hogy akik drogozott , vagy hasonlo szerekkel elt az bizony minden kiskaput meg tud nyitni a cel erdekeben ,hogy a kello mennyisegu gyogyszert vagy egyebet megszerezze. Ez nekem sem volt akadaly.

TALAN EZ VOLT A LEG KEMENYEBB IDOSZAKOM !!!!!

A GYOGYSZER SZOKTATOTT LE A DROGROL ( AKKOR MAR SEMMI ALKOHOLT NEM ITTAM ) VISZONT A GYOGYSZERROL MI FOG LEVINNI ??? NA EZ MAR KEMENY DIONAK SZAMITOTT NEKEM IS.

Sajnos ez az idoszak nagyon nehez volt. Kifele nem mutattam az erzesimet de legbelul bizony ott volt a tiszta pillanataimban az onvadaskodas ( a gyerekemmel szembeni felelotlensegem miatt ) es az edesanyamat is sajnaltam mert nagyon szenvedett miattam :( Bar ekkor mar en nem jahattam haza es kizarolag a gyerekem miatt tartottuk a kapcsolatot . A kisfiam egy tunemenyes gyerek volt es ma is az !!! Ilyenkor elszorul a szivem es nagyon rossz erzes errol irni :( Akkor meg atleptetett a gyogyszer azon ,hogy ilyesmin epp elmevel el is gondolkozzak...

2008. dec. 20. 11:21

Kedves Márti ezekben a nehéz idkben sokat segithet egy fohász,engem már sokszor megmentett a meggondolatlan döntésektöl,ha felretettem indulataimat és csak ugy csendesen magamban elolvastam ezt a kis fohászt.



Antoine de Saint-Exupery: Fohász -



Uram, nem csodákért és látomásokért fohászkodom, csak

erőt kérek a hétköznapokhoz.

Taníts meg a kis lépések művészetére!


Tégy leleményessé és ötletessé, hogy a napok sokféleségében és

forgatagában idejében rögzítsem a számomra fontos felismeréseket és

tapasztalatokat!

Segíts engem a helyes időbeosztásban!


Ajándékozz biztos érzéket a dolgok fontossági sorrendjében, elsőrangú

vagy csak másodrangú fontosságának megítéléséhez!

Erőt kérek a fegyelmezettséghez és mértéktartáshoz, hogy ne csak

átfussak az életen, de értelmesen osszam be napjaimat, észleljem

a váratlan örömöket és magaslatokat!


Őrizz meg attól a naiv hittől, hogy az életben mindennek simán kell mennie!

Ajándékozz meg azzal a józan felismeréssel, hogy a nehézségek,

kudarcok, sikertelenségek, visszaesések az élet magától adódó

ráadásai, amelyek révén növekedünk és érlelődünk!


Küldd el hozzám a kellő pillanatban azt, akinek van elegendő

bátorsága és szeretete az igazság kimondásához!

Az igazságot az ember nem magának mondja meg, azt mások

mondják meg nekünk.


Tudom, hogy sok probléma éppen úgy oldódik meg, hogy nem teszünk semmit.

Kérlek, segíts, hogy tudjak várni!

Te tudod, hogy milyen nagy szükségünk van a bátorságra.


Add, hogy az élet legszebb, legnehezebb, legkockázatosabb

és legtörékenyebb ajándékára méltók lehessünk!


Ajándékozz elegendő fantáziát ahhoz, hogy a kellő pillanatban és

a megfelelő helyen - szavakkal vagy szavak nélkül - egy kis jóságot

közvetíthessek!


Őrizz meg az élet elszalasztásának félelmétől!

Ne azt add nekem, amit kívánok, hanem azt, amire szükségem van!

Taníts meg a kis lépések művészetére!



..........................



Közeledik a szeretet ünnepe,ezért is próbáld meg

félretolni a keserüségedet-indulataidat.Adj neki még 1 esélyt,talán a saját lelkiismereted miatt is....

2008. dec. 20. 11:20

Sziasztok !

Kuldtem priviket es ahogy ott is irtam 2 utan leszek kicsit szabadabban a gep kozeleben es folytatom .

En is szeretnek mar inkabb arrol irni ,hogy nekem mi volt ami segitett.

Bar ahany ember annyi fele de sajnos megjartam par olyan helyet ahol a sorstarsaimmal talalkoztam ...

Nem csak nekem sikerult kimasznom ebbol az allapotbol . Bar lattam azt is ,hogy mi tortenik azzal akinek nem sikerul...

339. 231e4a8377 (válaszként erre: 336. - Raistlin Majere)
2008. dec. 20. 07:56
nagyon kedves vagy, hogy így gondolsz ránk!
338. 231e4a8377 (válaszként erre: 337. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 20. 07:55
Várom a történeted végét!
2008. dec. 20. 00:37

Bocsi de nem fertem ide a gephez. Kicsit mar faradt vagyok de holnap folytatom !

Marti! olvastam a privit es holnap delutan leszek .

2008. dec. 19. 21:22

Én lassan elmegyek filmet nézni. Ma sokszor gondoltam Rátok, remélem minden jóra fordul egyszer :-)

Jó éjt!

335. 231e4a8377 (válaszként erre: 334. - 84b8ae41fe)
2008. dec. 19. 21:08

Szerintem megvárjuk, ha tudod folytatni.

Tanulságos és megrázó a történeted, ha van erőd folytatni, megvárjuk, akármikor írsz.


További szép estét.


De azért írok privit.

2008. dec. 19. 20:59
Bocsi csak itt a csaladom . Marti ha gondolod msn en vagy yahoon tudunk beszelni. Irj privit es felveszlek.
2008. dec. 19. 20:56

Gyomormosas es kiengedtek.....

Ezutan egy maszek dokihoz mentem es akkor mar kemenyebb nyugtatokat irattam fel magamnak...

Kesobb folyt...

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook