Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyi idő alatt és mennyit fogytál a kangoo jump edzéssel? fórum

Mennyi idő alatt és mennyit fogytál a kangoo jump edzéssel? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 26. 10:57

Nem tudom olvassa-e ezt valaki.

mikor elkezdtem, akkor először én sem fogytam, kb csak 2-3 kg-t, de a testem átalakult. Aztán 3-3,5 hónap múlva beindult a fogyás. Kérdeztem az edzőt h miért, és mondta, hogy mivel izmot "növesztünk" így először jó hogy nem fogyunk. Én kb 10 kg-tól szabadultam meg fél év alatt, persze a kajára is figyelni kell!

8. Molly24 (válaszként erre: 7. - Nomacs)
2010. szept. 2. 07:04
Nem.Hatvanban járok...vagyis jártam,mert már nincs...:(
7. Nomacs (válaszként erre: 6. - Molly24)
2010. szept. 1. 20:29
Nem Budapesten jársz véletlenül? (Feneketlen tónál)
6. Molly24 (válaszként erre: 5. - Aliz73)
2010. márc. 1. 08:22
Nekem sincs saját cipőm. Ahova járok,ott adják,és az óra árában benne van a cipő bérleti díja. Nálunk 1 óra 1000 Ft.
2010. márc. 1. 06:20

Érdekes kangoos oldalakon azt olvastam hogy fogynak tőle.

Nekem is nagyon tetszik ez a sport de nagyon drágának találom a cipőket.

2010. febr. 19. 12:05
Látom rég nem írt senki ide.majd én írok,hátha fellendül a fórum. én már két hónapja járok kangoora imádom,csak az a gond h egyáltalán nem fogyok tőle...miért nem??? igaz csak heti 1szer megyek mert csak ennyiszer van itt nálunk,de mellette még heti 1szer járok spinningre is. és 2 hónap alatt semmi változás....nem értem??!!!
3. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2. - Df30cb1959)
2008. dec. 18. 09:51
Teljesen egyénfüggő, hogy mennyit tudsz tőle fogyni, függ attól, hogy hányszor jársz egy héten, mennyit és mit eszel mellette. Ja, és egyéni adottságoktól is. Van olyan, aki diétázik, edz keményen, mégsem mozdulnak a kilók. Szerintem mondjuk Te (legalábbis a képek alapján) nem ezek közé tartozol. Ha viszont nem változtatsz az étrendeden, akkor ne várj nagy változást, mert a mozgás hatására valószínűleg megnő az energiaigényed, miáltal többet eszel...
2008. dec. 18. 00:44
most kezdtem el járni tornáznmi, és kiváncsi lennék kinek milyen változást hozott. fogyott e valaki tőle és mennyit.
2008. dec. 18. 00:43
Menniy idő alatt és mennyit fogytál a kangoo jump edzéssel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook