Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi tapasztalat fórum

Babakocsi tapasztalat (beszélgetős fórum)


2010. márc. 12. 19:07

Nekem pier cardin esernyő babakocsim van, de nagyon jó! Én megvagyok Vele elégedve. Fél éves volt a kisfiam mikor vettük. Előtte Bergon babakocsink volt, de azt már nehéz volt tolni, meg mivel kis autónk van, elég nehézkes volt bepakolni a kocsi hátuljába. El is adtuk. Tervezzük a kis tesót, de most 3 kerekű babakocsiban gondolkodom. Az ABC design babakocsiról van valakinek véleménye?

Én az ABC design cobra babakocsit néztem ki.

17. 56e930fc2a (válaszként erre: 7. - Culko)
2009. márc. 11. 10:35

Szia.

Nekünk ez a márka van!!!

Elég jó,csak baj vele,hogy hátulról nehéz tolni,vagyis úgy ha át van fordítva a tolókar.Elég nehéz,nem nagyon fér be a csomagtartóba.

De ezeket leszámítva elég jó.Jól is néz ki.

Melyik tipust szeretnétek.és milyen szinűt?

16. Renuka (válaszként erre: 9. - Zsannii)
2009. febr. 28. 10:35

Sziasztok!

Én is néztem a Tomát de a barátnőmnek az volt és nem igazán dicsérte.Nézzél be a nurcikába,ott mindig tök jó akciók vannak és nem csak babakocsikból.

2009. febr. 24. 14:40

Nekünk ez a babakocsink van ,én szeretem (bár nagyon drága volt

és a hordozója is még plusz kiadás,de úgy voltunk vele hogy starpabíró legyen és a következő csemetét is kiszolgálja).Kisautósoknak nem ajánlom mert azért nagy helyet foglal de szuper,a kerekei is gördülékenyek,könnyen tisztítható.Én báárerre is megyek vele mindenki megcsodálja mert nem túl elterjedt.

[link]

2009. febr. 24. 13:46
Pierre cardin-t ismeri vki? Esrenyő kocsi érdekelne.
13. agotabagota (válaszként erre: 12. - Norbiapa)
2009. febr. 17. 22:40

szia!

én nem ismerem, de a ma divatos és kor szellemének megfelelő a design-ja van, ma mindenre valamit is adó babakocsi gyártó ilyen fazonú kocsikat gyárt, DE

nézd meg figyelmesen az adatait, nem túl jók

12 kg!!!!!!!!

iszonyatosan nehéz

összecsukva: 100x68x32

borzasztó nagy!!!!

ennél sokkal kisebb súlyúakat és kisebbre csukhatókat gyártanak, ugyanebben a travel system rendszerben

pl.: Micralite Toro (8,5 kg teljes menetfelszereléssel, összecsukva 90-50-30), Bugaboo Cameleon (9 kg és összecsukva: 91-53-33)

ja és az ára is nagyon magas 450 euro, ennél sokkal jobb kocsikat is lehet venni ebben az árkategóriában

nagyon nézzetek körbe, nagy a választék

üdv

2009. febr. 9. 20:42

Érdemes megnézni ezt a kocsit, BRIO SING, ha valakinek strapabíró, mindent tudó kocsira van szüksége, akkor ezt keresi ISOFIX talppal. Azt hallotam, hogy Debrecenben a Babycenterben is kapható a Jerikó utcában.

[link]

Érdemes megnézni a videót.

Valaki tud erről valamit?

11. agotabagota (válaszként erre: 7. - Culko)
2009. jan. 24. 15:37

én csak távolról ismerem, a szomszéd csaj vett, de kb 1 hónap után el is adta.

KÍNAI

nemcsak a gyártói is (persze ma már mindent ott gyártanak)hanem a licenc is, azt hiszem ennél több rosszat nem is kell írnom róla.

szerintem ne vedd meg.

de ez a te, vagyis a ti döntésetek.

ebben az árkategóriában, amiben ez a kocsi mozog, sokkal minőségibbet is kaphatsz.

üdv

ágota

2009. jan. 24. 15:24

sziasztok!

ha nagyon igazán mindent kielégítő, jó minőségű és nem tucat megjelenésű kocsit szeretnétek venni a Micralite Toro-t ajánlom.

6,5 kg!

vízszintesig lehet dönteni, travel system-es, szóval mindent tud, nagyon szereti a fiam, és mi is, bárhol elmegy, mert ki lehet cserélni a két első bolygókerekét terepkerékre.

csak egy a gond vele, kicsit drága, viszont ha belegondoltok közel 3 évig használja a gyerek, aztán meg el is adhatod.

ez a kocsi ki is bírja a 3 évet, sőt még többet is.

picire össze lehet csukni, nekem twingo-m van és abban is elfér a csomagtartóban.

ha valakit érdekel a kocsit, tudok segítséget, h olcsóbban megvehessétek

üdv

ágota

2009. jan. 23. 19:16

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Toma márkájú nagykerekű kocsiról. Nagyon hasonló a Bergonhoz, csak sokkal jobb a felszereltsége. Nem akarunk vele tömegközlekedni, csak sétálni sokat:)

2009. jan. 18. 17:50
Sziasztok, én is most tervezek kisebbet venni, de aminek viszonylag a kereke nagy, melyiket ajánljátok?
2009. jan. 17. 12:54
sziasztok, ha valaki erre járna, és tudna piccolino babakocsiról véleményt mondani, akkor azt nagyon megköszönném...:)
2008. dec. 16. 13:17
Még nem is hallottam róla, nekünk BéBéGo van,volt, használtam vettem és nálam is két gyereket kiszolgált és még mindig tökéletes állapotban van ez biztosan jó márka és tartós!
2008. dec. 16. 11:21
Nálunk Gracco mánia van, csak ajánlani tudom mindenkinek :)
2008. dec. 16. 11:16
Én ha venni kellene újra a Bebe Comfort-ot választanám!Imádtam,és mindkét gyereket kiszolgálta?bár nem volt olcsó.
2008. dec. 16. 10:53

Szia!

Túl nagy tapasztalatom nincs még,de már forgattam a kezeim között a szóbanforgó babakocsit.Mi is ezt a babakocsit szeretnénk.Az eladó csak jókat tudott róla mondani.Könnyen összelehet csukni,jól irányítható stb.Kép a naplómba róla.

2008. dec. 16. 10:20
Egy kedves ismerősöm szeretne Coletto Ber & go Alu Fe típusú babakocsit vásárolni. Van valakinek tapaszteleta ezzel a babakocsival?Előre is köszi!
2008. dec. 16. 10:18
Babakocsi tapasztalat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook