Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Prevenár védőoltás után megbetegedhetnek a gyerekek? fórum

Prevenár védőoltás után megbetegedhetnek a gyerekek? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 3. 12:06
A kisfiamnak beadattamm semmi gond nem volt az oltástól,csak éppen a dr néni elfelejtette mondani hogy ez 3 részből áll. Most véletlenül tudtam meg egy ismerőstől. Eltel az első óta kb 3 hónap. Most hogyan tovább? Folytatni kell vagy újra kell kezdeni?
2008. dec. 16. 18:12

Sziasztok.


Mi egy pénteki nap kaptuk az oltást és vasárnapra folyt az orra, és olyan mit aki jól meg van fázva. Láza csak egyszer volt. De még mindig be van dugulva az orra.

9. 6e144430cb (válaszként erre: 2. - Panka78)
2008. dec. 16. 16:15

az én kisfiam egy szerdai napon kapta meg ezt az oltást,péntekre teljesen lebetegedett.Folyt az orra,tiszta megfázásos tüneteket produkált.

Megkérdeztük az orvost,és azt mondta,hogy ritkán,de előfordulhat.Valószínű,hogy lappangott benne valami.De minden gyerek máshogy reagál az oltásokra.

Javulást!

2008. dec. 16. 12:51
Mi ma kaptuk meg az első oltást,20 hónapos a kislányom,de már nagyon várom,hogy lesz-e neki valami mellékhatása.Ha igen,leírom.
2008. dec. 16. 12:33
Nálunk a fiamnak bedagadt,bepirosodott az egész combja.Egy hét kellett mire elmúlt.A kislányomnál az elsőnél nem volt gond.A második után nagyon fájt neki,fájdalom csillapítót adtam neki meg borogattam.Neki 2 nap alatt rendeződött.
2008. dec. 16. 12:15
nekem múlt héten szerdán kapta meg a kisfiam az oltást azóta nincs 38alatt a láza,és egész hétvégén lázas volt.doki szerint oltáskor a rendelőben kapott el valami vírust.hát nem tudom....
2008. dec. 15. 12:39
Mindhárom gyerekem megkapta,a legkisebb összesen négyet ráadásul.Ezek mellett egyszer sem volt semmi gond.
2008. dec. 15. 09:15
Nálunk nem volt semmi gond az oltás után.
2008. dec. 15. 07:12
szerintem csak véletlen egybeesés. Az oltóanyagban nincs baktérium, se élő, se holt, hanem csak a sejtfalának egy anyaga ( több fajta poliszacharid). remélem jobban lesz
2008. dec. 15. 07:02

Lányom szerdán kapta meg az oltást, (2.adagot) ma meg csak úgy folyik az orra.

Lehet az oltástól? (legyengült immunrendszer stb.)v. csak véletlen egybeesés?

2008. dec. 15. 07:00
Prevenár védőoltás után megbetegedhetnek a gyerekek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook