Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rademacher-kúra fórum

Rademacher-kúra (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 20. 11:22

Szia! Köszönöm a válaszod. Még nem tudom, hogy mikor kezdjem, egy nyugodtabb időszakot keresek, szerintem júni 6-tól megcsinálom. Ha addig nem indul be újra a fogyásom, akkor tuti. A sütiktől nem félek, viszont attól igen, hogy megkívánom a husit, vagy tejterméket, bár ha meglesz az elhatározás, akkor nem lesz gond, addig pedig bele sem érdemes fognom :)

Köszi hogy írtál!

42. b_hanna (válaszként erre: 41. - 9bf962a5df)
2009. máj. 20. 10:21

Szia :)

Én végigcsináltam, lement 3 kiló, de sajnos utána vissza is szedtem mind. Hogyha utána is odafigyelsz, akkor szerintem nem lesz gond. Én nagyon rászoktam a gyümölcsre és zöldségre, utána is nagyon kívántam és most is sokat eszem belőlük (csak a hús hiányzott nagyon..). Aztán az volt a probléma, hogy vendégeink jöttek és akkor volt itthon egy csomó finomság... aminek persze már nem tudtam ellenállni (főleg, hogy mindenki majszolt körülöttem:) ) de mostmár jobban odafigyelek, és leadom a plusz kilókat :)

Neked is sok sikert és kitartást :)

2009. máj. 19. 16:35
Senkinek nincs tapasztalata?
2009. máj. 19. 12:19

Sziasztok!

Végigcsinálta már valaki a kúrát? Ha igen, milyen eredményekkel?

Én két hónapja életmódot váltottam, de stagnál a súlyom, és szeretném, ha újra beindulna a fogyás. Béres A. súlykontrollját csinálom, nagyon tetszik, az elején talán hirtelen is ment le sok kiló, de most nem mozdul a súlyom (bár a napjaim előtt állok, de az azért nem határozhat sokat)

Szóval arra gondoltam, elkezdeném a kúrát, beleillesztve a súlykontrollba, és utána folytatnám a SK-t tovább úgy, mint ahogy eddig csináltam.

39. b_hanna (válaszként erre: 38. - Baba0214)
2009. ápr. 1. 22:52

Húha, gratulálok neked. Nekem az a baj, hogy egyetemen vagyok, nincs időm (és őszíntén kedvem sem) a 90 napos diéta ételeit sütni-főzni. Inkább keresek majd még valami ilyen egyszerűbbet, amihez nem kellenek konyhatündéri képességek :P

Addigis van még két zöldséges napom, amit ki kell bírni :)

Neked is kitartást a további 67 napon!

38. baba0214 (válaszként erre: 37. - B_hanna)
2009. ápr. 1. 19:34

Szia Hanna!

Nem birtam sokáig, nekem is hiányzott a husi, így áttértem a 90 napos diétára. Az már egyszer bevállt, most is csinálom már kb 23 napja és lement 5 kiló. Ha befejezted ezt a kúrát, érdemes folytatnod ezzel :).

Kitartást!

2009. márc. 31. 21:00

Sziasztok :)

Kibírtátok végül az egy hetet? Én a negyedik nap végén vagyok, de már kezd elegem lenni a sok zöldség-gyümölcsből.. most is épp párolt zöldséget majszolok, de valahogy jobban esne már egy jó nagy pohár tej és egy darabka fincsi husi :) Szerencsére már csak három nap van hátra.

Eddig 3 nap alatt lement 2 kiló, úgyhogy ez bíztat :)

Nektek hogy ment?

36. Napra_forgó (válaszként erre: 35. - Baba0214)
2009. jan. 22. 17:57

Szia! :o)

Ennek örülök! :o) Hajrá továbbra is!

Én ma is tartottam eddig... Hétvégén nem tudom, mi lesz, mert lehet, barátokkal lesz egész napos programunk, és nem tudom, hogy tudom ott megoldani... Tehát lehet, bűnözni fogok, de akkor mindenképp igyekszem nem túlzásba esni, és hétfőtől folytatom...

Nekem egy speciális fogyasztó programot ajánlott, ami vérvétel alapján személyre szabottan van összeállítva.

2009. jan. 22. 17:20

Szia!

Napközben maradt a zöldség, gyümölcs :) szóval nem száltam ki, a hetet próbálom befejezni, utána pedig 90 napozni fogok, vagy felkeresem én is a természetgyógyászt, akit ajánlottak (akupunktúrára). Neked mit ajánlott a doki?

34. Napra_forgó (válaszként erre: 33. - Baba0214)
2009. jan. 22. 08:55

Szia!

Ezek szerint a máglyarakást a kúra végének vetted, nem csak egy bűnözésnek, ami után folytatod?

A 90 napos nem nekem való... Szerintem 10 kilót simán odafigyeléssel is tudok fogyni, ha akarok. A jövő héten kb ezt tervezem. Azaz sok zöldség, kevés fehérhús, minimális szénhidrát és zsír.

Utána meg igazság szerint egy speciális módszert választottam, amit a természetgyógyász ajánlott, akihez járunk.

Egyelőre ezt a két napot teljesen jól bírtam, igyekszem még tovább. :o)

Ezek szerint már egyedül?

2009. jan. 22. 08:05
Szia!Ne haragudj, hogy eltűntem, tegnap beléptem, de csak gyorsan elolvastam sz üzeneteket. Te hogy bírod a méregtelenítést? Én lelki válságra hivatkozva megettem egy adag máglyarakást :S Na így most meg még jobban el vagyok kenődve. Tavaly a 90 napos diétával fogytam 10 kilót, nem lenne ahhoz kedved? Ott mindent lehet enni, csak nem egyszerre. ???
32. Napra_forgó (válaszként erre: 18. - Baba0214)
2009. jan. 21. 21:15

Hahóóóó, hova lettél?

Minden rendben?

31. Napra_forgó (válaszként erre: 30. - 2d5a00656a)
2009. jan. 21. 12:18

Könnyen lehet. :o)

Örülök, ha úgy van! :o)

2009. jan. 21. 11:19
A tisztulás jele szerintem!!!
29. Napra_forgó (válaszként erre: 28. - Napra_forgó)
2009. jan. 21. 11:18

Ja, mondjuk én amúgy is elég fejfájós vagyok...

Tehát annyira azért nem volt gáz...

28. Napra_forgó (válaszként erre: 27. - 2d5a00656a)
2009. jan. 21. 11:17

Tegnap fájt... De nem tudom, a kúrától vagy sikerült elkapnom a páromtól a betegséget... :o)

De ma már semmi bajom. :o)

2009. jan. 21. 10:49
Fejfájás???
26. Napra_forgó (válaszként erre: 25. - 2d5a00656a)
2009. jan. 20. 20:43
Igen, gondolom... ;o)
25. 2d5a00656a (válaszként erre: 24. - Napra_forgó)
2009. jan. 20. 20:20
Ki kell tapasztalni az adagot,mindenkinek más:)
24. Napra_forgó (válaszként erre: 23. - 2d5a00656a)
2009. jan. 20. 20:17

Igen, tudom, ezért kezdtem. :o) Ilyet még nem csináltam, csak görögdinnyést meg Neera szirupost... Mindkettő nagyon jó volt. :o)

A következő hétre én valóban hasonló diétát gondoltam, bár nem neveztem ilyen szépen... ;o) De nagyrészt zöldség, csirke alapút... :o)

Ja, a sóra csak annyit, hogy én egyszer ittam, és nem hajtott meg... Pedig nem csinálhattam rosszul... Anyukám készült akkor vizsgálatra, és neki kellett előző nap sós vízzel bevenni hashajtót reggel, hogy ugyi meglegyen az egész napos "program", együtt ittuk, aztán ő rohangált, én meg egész nap egyszer voltam. :oD

23. 2d5a00656a (válaszként erre: 22. - Napra_forgó)
2009. jan. 20. 18:42

nem baj mert ha bejön/mert jobban érzitek magatokat a tisztítás után,és ez tuti,bár közben lesznek szar pillanatok/akkor úgyis megismétlitek időszakonként/én is méregtelenítek fél évente kb. azért mertem megjegyezni.A sót a következőnél próbáljátok ki,könnyebb lesz vele:)

Ja és ha javasolhatok még valamit:Ezen a héten öszzeszűkül agyomrotok és a bélrendszeretek,ne hagyjátok parlagon ezt az eredményt és már most tervezzétek meg a következő hetet,heteket.Miután a vegetariánus formátumú diétát választottatok ,valószínű ez áll hozzátok közel,ezért szerintem a későbbiekben egy kiegyensúlyozott 1400 kcal-ás szemivega/fehérhús engedett ,vagy egy lakto-ovo vega diéta biztos bejönne nektek!

Majd"belétek olvasok,hogy haladtok!:)Kitartás az első két nap után amerika:)

22. Napra_forgó (válaszként erre: 21. - 2d5a00656a)
2009. jan. 20. 18:31

Szia!

Köszi a jótanácsokat, mindig jól jön, ha egy hozzáértő mond véleményt. És ezt most tényleg nem gúnyosan mondom...

Ha visszaolvastál, láthattad, én konkrétan azt írtam, indításnak szánom...

De mindketten inkább tisztításnak szánjuk... Aztán utána lehet fogyni. ;o)

A glaubersós tisztítást már lekéstük... Mivel ma már elkezdtük.

Köszi a drukkolást! :o)

2009. jan. 20. 18:12

Sziasztok!

Nem akarom letörni a lelkesedéseteket,és nagyon szép dolog egy ilyen erőteljes tisztítókúrába fognotok,és jót is fog tenni,biztosan,de ne várjátok hogy fogyasztani fog.Sajnos az ilyen 1 hetes kúrák zsírt nem bontanak/Legalább 3 hét ,hogy a fogyás beinduljon zsírból/addig az első 3-4 napban béltartalmat és vizet veszítetek, utána pár napig/hétig attól függ milyen alkatúak vagyok/izomglikogént/gyors energiaraktára a szervezetnek/.

De semmiképp ne mondjatok le ,csak tudjátok ,hogy ez inkább egy szigorú rávezetés egy majdani diétára és fogyásra,mint fogyókúra.

Ha elkezditek akkor előtte egy glaubersós tisztító estét tartsatok,sokkal kevesebb fejfájással fog járni a tisztítás/konkrét fejfájásra gondolok/

Sok sikert!!Kati

2009. jan. 20. 18:00

Ja, amúgy mit tanulsz?

Sok vizsgád van még?

2009. jan. 20. 18:00

Bocsi, egyszer felkukkoltam ma, de nem volt sok időm...

Én reggelire gyümölcsöt ettem, meg ittam citromos vizet, aztán ebédre kelbimbót meg sült paprikát...

Inni nagyrészt vizet ittam, meg egy kis grapefruit lét, de azt is vízzel higítva...

Nálam a torna ma lehet, hogy elmarad, mert iszonyúan fáj a fejem...

2009. jan. 20. 13:32
Most értem haza, ebédelek párolt zöldséget. Már kb 1,5 liter citromos vizet is megittam. Tanulok, utána este torna :)
2009. jan. 20. 08:41
Jó reggelt és kitartást a mai naphoz. Mit fogsz ma enni? Én reggelire citromos vizet iszom és almát eszem. Délben még nem tudom. Most indulok vizsgázni, 1 körül leszek gépközelben. 78 kiló a kezdősúlyom, de most piros napjaim is vennek :(
2009. jan. 19. 12:42

Szia! :o)

Köszi, akkor még kicsit kevesebb voltam, de nem sokkal...

Én már bevásároltam... ;o)

Holnaptól hajrá! :o)

Remélem, Neked is minden a terv szerint sikerült... :o)

2009. jan. 19. 06:43
Jó reggelt! Akkor ma induljon a bevásárlás és holnaptól rajta :) Rendben? Csak fél 6 körül leszek legközelebb gépnél.
14. baba0214 (válaszként erre: 13. - Napra_forgó)
2009. jan. 18. 20:04
A képed alapján nem tűnsz ennyinek :) Akkor sok sikert és kitartást! Kedden reggel induljon a diéta :) vagy ha elég erőm lesz holnap már belevágok. Nekem is kellene vennem gyümit, zöldséget, stb. És a tornát is be kellene iktatni... Hajrá! :)
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook