Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikus vagyok, segíthetek? fórum

Kozmetikus vagyok, segíthetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
657. katuska100 (válaszként erre: 656. - Kalvy)
2016. nov. 11. 17:01

Szia Kalvy!

Egyik barátnőmék aki kozmetikai üzletben dolgozik használnak ilyet, az a neve hogy booked4.us . Azt mondja teljesen jól működik, előtte meg megőrültek a telefoncsörgéstől. Pontosan nem tudom, hogy működik ez, csak annyit hogy interneten pár katintással be lehet jelentkezni, és tudják hogy mikor érkezel.

Ha érdekel nézz utána neten biztos van róla infó 

656. Kalvy
2016. nov. 9. 14:34
Sziasztok! Gondolkozom rajta, hogy használjak valamilyen időpontfoglaló alkalmazást és így a honlapomon is bejelentkezhetnének az ügyfelek, nemcsak telefonon. Ti használtok időpontfoglalót? Bevált nektek? Tudtok esetleg egy jót ajánlani? Köszi előre is!
655. Sofya
2013. nov. 11. 18:12
Bármi kérdésetek van, levélbe tegyétek fel mert nem mindig vagyok gépközelben! de amint lehet mindenkinek válaszolni fogok
654. Sofya
2013. nov. 11. 17:40

Problémát okoz bőröd állapota? Viszont nem tudod mivel kezelheted? Illetve mi lenne rá a megoldás???

Kérdezz nyugodtan, én segítek!

2013. nov. 6. 09:01
Szeretnék érdeklődni, hogyha hámlik az arcom, (az alapozó felkenése után meg főleg) akkor vízhiányos a bőröm? Olvasgattam sokat, de még mindig nem kaptam érdemleges választ erre. Milyen arckrémet használjak, ami segíthet?
652. kirci
2012. nov. 26. 00:07
szeretném megkérdezni mi a véleményed a chanel arctisztító szerekről?
2012. nov. 20. 17:23

Az A-list salon and Spa a Budai és a Pesti oldalon is képviseleteti magát.Azok közé a szalonok közé tartozunk akik megfizethető áron magas minőséget nyújtanak.A kollegák kedvesek segítőkészek és nagy örömmel várják azt az embert aki szivessen csatlakozik hozzájuk. Kozmetikus kolleganő jelentkezését várjuk,aki szereti a biztonságot az útmutatást és tudja hogy a nehéz munka gyümölcsét kizárólag együtt tudjuk learatni. Alkalmazottként havi fix fizetést tudunk biztosítani az első 3 hónapban utána emelhető ,a hozzáállás függvényében természetesen plusz borravaló.A szakmai tapasztalat és angol nyelvtudás előny ,IPL és microdermobráziós szaktudás szükséges.

jelentkezéseket kizárólag e-mailben a: manager@a-list.hu címre

fényképes önéletrajz vagy foto és pár sorban leírni amit fontosnak tartasz magadról.

Köszönettel Galgóczi Zsuzsanna tulajdonos

650. sara8888 (válaszként erre: 649. - Lolita86)
2012. nov. 3. 17:44
Szia Ilcsit csak ilcsi kozmetikustól tudsz venni hol laksz?
2012. okt. 9. 19:02

Sziasztok! Tudtok abban segíteni, h tudok-e esetleg rendelni valahonnan Ilcsis fekete szappant és ichtiolos korrektort?

Esetleg közületek valakitől (kozmetikus) tudnék venni?

648. tesida
2012. szept. 17. 17:41
sziasztok! ti is tapasztaltátok, hogy az ősz miatt megőrült a bőrötök? Sajnos az enyém tiszta gyulladt, olyan mintha tele lenne pattanással, csakhogy nem lehet kinyomni, viszont ronda sebek maradnak utána... Mit tegyek? :(
2012. szept. 14. 14:02
Én nyáron voltam életemben először kozmetikusnál, amikor feltetettem műszempillát. Utána meg amikor a menyasszonyi sminkemet készítették. Ez gáz?
646. zanybaba (válaszként erre: 642. - Zanybaba)
2012. szept. 14. 13:57
Elkelt a 9db kozmetikus tankönyv!
2012. júl. 7. 14:22
Sziasztok!van egy problémám ,amivel rég óta küzdök..sajnos az arcomon erős a ször,ez bajusznál,illetve álnál látszodik erösebben,és azon a részeken sötétebb a bőr..valaki tudna esetleg erre megoldást,gondolkodom a végleges szőrtelenitésen,csak kérdés hogy a sötétebb bőr rész is ezáltal eltünik??
644. Z. Betti (válaszként erre: 643. - 593984b5fc)
2012. jún. 2. 22:49
Ne szenvesj tovább, sebész kell ehhez!
2012. máj. 25. 10:59
Szióka! Nagyon benőtt a körmöm. Három éve nem vágtam le és alánőtt a lábujjamnak. Ezt már megszoktam, de most teljesen begyulladt. Alul belenőtt a talpamba és onnan feszít vissza. Levedzik kicsit és nem gyógyul be. Félek a sebészettől + ilyen állapotban nem is mehetek el. Tudnátok valamilyen krémet ajánlani?
2012. máj. 25. 10:00
Kozmetikus tankönyvek eladók, 9db nagyon jó állapotban vannak, ha valakit érdekel: almicica16@freemail.hu
2012. máj. 23. 13:47
Sziasztok! Nekem az a nagy problémám,hogy nagyon fénylik az arcom. Hiába a púder,max 1 óra és már fénylik az egész,nagyon utálom,olyan ápolatlannak tűnik az ember :( Használtam teafa szappant,többféle tonikot, de sajna semmi változás.Van valami tippetek,hogy mit próbálhatnék ki? Esetleg valami otthon elkészíthető arcpakolás vagy érdemesebb lenne beruházni egy drágább,mondjuk Vichy krémre?
640. e300c9a9d2 (válaszként erre: 635. - Ritucii)
2012. febr. 5. 14:23

Én tonik helyett Grapefruit lével törlöm át reggelente és este vatta segítségével az arcom.Gondoltam vitamint pótolok.

Mitől lehet,hogy összehúzza a pórusaim.Mit tartalmazhat?

2012. febr. 5. 14:21

Sziasztok!

Segítséget kérnék szakembertől!


A MAYBELLINE AFFINITONE alapazó minőségével meg voltam elégedve,de a tartósságával nem,hozzábújok a páromhoz már nincs is.

Tartós alapozót akartam,hát nekigyűrkőztem és vettem MAXFACTOR LASTING PERFORMANCE alapozót,állítólag a legtartósabb.

Ha tehetném panaszt írnék,mert nagyot csalódtam.Se nem fed se nem tartós,kicsit ragacsos.Kidobtam rengeteg pénz érte.


Nem szeretnék vakon minden tanács után menni és csalódni.

Egy kozmetikus aki már régóta van a szakmában és sokat tapasztalt biztosan tudja melyik a legjobb.


Mondhatnám inkább kombinált bőröm van.

Olyan alapozót szeretnék ami szuper tartós víz és dörzsölés álló.Szépen fed,könnyű textúrájú és nem igazán mattító,hanem selymes hatású,és egy jó minőségű fixáló púdert.

Érdekelne még csókálló rúzs,szájfény.

Amit a kozmetikusok használnak.


Előre is köszönöm segítségeteket.

További szép napot.

638. Borsa
2012. jan. 27. 07:55

Sziasztok, tudna valaki nekem jó alapozót ajánlani? Olyat, ami igazán jól fed.

A Kryolan termékeket ajánlották. Tényleg jók? Érdemes megvenni?

2011. nov. 21. 16:44
Sziasztok!Szeretném egy kozmetikus tanácsát kérni. Kb. 3 éve a homlokomról leszedettem lézerrel egy kiemelkedő gombostűfej nagyságú anyajegyet. 1-1,5 évig szép sima volt, de utána olyan mintha megint ott lenne, kiemelkedik csak bőr színe van, tehát olyan mintha megint ott lenne csak nincs színe, de azért látszik a kiemelkedés miatt és ez zavar eléggé. Hogyan lehet eltüntetni? (lehet hogy vki szerint nem lézer a legjobb megoldás nekem akkor az tűnt annak, sokat kutattam utána és az tűnt megfelelőnek, egyébként még 2 helyen szedettem le, de azoknak szinte nyoma sincs)
636. Mayalina (válaszként erre: 634. - Ritucii)
2011. nov. 12. 08:46

Köszia a tanácsot!

Képzeld, abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és jelentősen halványult a folt. Tulajdonképpen már alig látszik!

Talán ezt fontos tudnod... Üdv!

635. ritucii (válaszként erre: 623. - Nashuaa)
2011. nov. 11. 23:29
Szia!A tág pórus az egyik legnehezebben kezelhető "bőr hiba".Én mindenféle képpen ajánlanék neked egy Mikrodermabráziós arccsiszolást!Biztos van olyan kozmetikus a közeledben aki dolgozik ilyen gépel!keresd fel és kérd ki a véleményét!
634. ritucii (válaszként erre: 633. - Mayalina)
2011. nov. 11. 23:20
Szia!valószínű hogy a pigmentáció a bajuszodnál májfolt jellegű!Tudnám neked javasolni a Gigi Whitening maszkját!illetve ezek után tavasszal és nyáron mindenféle képpen olyan hidratálót használj ami egyben vég a káros sugaraktol is!keresd fel ez ügyben kozmetikusodat!vagy ha nem Gigivel dolgozik referencia szalonban teis hozzá juthatsz a lakossági kiszereléshez!Sok sikert kívánok
2011. júl. 11. 12:08

Hello!

Bajusz gyanta után a helye bebarnult. Hogyan világosítsam vissza.

A gyantázás 1 hónapja volt, és a mostani hétvégén a napozás alkalmával barnult be nagyon. Előtte csak halványan volt barnább, mint a bőröm többi része.

Segítség!

2011. jún. 4. 09:45
nagyon köszönöm:)
631. Edo13 (válaszként erre: 630. - Thompson)
2011. jún. 3. 13:37

Szia!

Nyugodtan!

Mivel a tetoválófesték a bőr mélyebb rétegeiben van és nem a felszínen,így nem szedi ki!

2011. jún. 2. 14:05
Sziasztok! 31 éves férfi vagyok. Kérdésem lenne hozzátok: lehetséges tetovált bőrfelületet gyantáztatni? Történt ugyanis, hogy a felkaromon kb két éve csináltattam egy nagyméretű tetoválást. A tetoválás készítésekor(nem is egy ilyen alkalom volt)mindig le kellett borotválni a felkaromat. Ettől a szőr megerősödött:( Tehát lehetséges lenne ezt a területet gyantával szőrteleníteni? Nem rántaná ki a festéket? Még nem gyantáztattam soha, bocs ha butát kérdeztem:) Előre is köszi a választ!
629. 4300750b82 (válaszként erre: 626. - Losij)
2011. máj. 12. 08:18
Ciklus közepén :)
628. losij (válaszként erre: 627. - Pannda)
2011. ápr. 15. 20:10
köszönöm a választ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook