Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elektromos vs. mikrós sterilizáló? Melyik a jobb? fórum

Elektromos vs. mikrós sterilizáló? Melyik a jobb? (tudásbázis kérdés)


10. a9e1c02a7b (válaszként erre: 9. - Tundemuranyi)
2008. dec. 16. 12:52
A régi Avent befért, de azóta újfajta van, ami nagyobb. Próbáltuk azt is. Mindegy, végül is, nem cumizott a babám, cumisüveget sem használtunk, mert nem kellett neki se tea, se víz. Később meg csak forró vízzel elmostam és kész.
2008. dec. 16. 12:38
Ugy olvasom sokmindenkinek nem fért bele a mikroba,elárulom AVENT-est kell venni!
2008. dec. 16. 12:36
Nekem mikrós sterilizálóm van de tökéletesen bevált!Tünde
2008. dec. 13. 15:37
Köszi a válaszokat Mindenkinek!!
2008. dec. 13. 14:32
Nem használtam egyiket sem, vízben sterilizáltam. A szomszédasszonyom csinálta mikróssal, egy zacskót sokszor fel lehet használni, azt tudom.
2008. dec. 13. 14:07
Mikrós egyszerűbb. De azért mérd meg először, hogy befér-e a mikródba, mert mi hazahoztuk, itthon derült ki, hogy nem fér bele. Aztán kicseréltük a legkisebbre (a sterilizálót), hazahoztuk, az sem fért bele. Akkor cseréltünk mikrót anyósomékkal, nekik nagyobb van, az meg állandóan lecsapta a biztosítékot (panelban lakunk, elég rossz villamos hálózattal). Az első gyerkőcnél még az Avent mikrós sterilizáló laposabb volt, belefért a mikrónkba, de odaadtuk valakinek. Most megújították a terméket, most nagyobb.
2008. dec. 13. 14:02

Ha tudsz szoptatni sem felesleges dolgo a sterilizáló, mert a ygereknek kllhet cumi, vagy egy kis víz is néha. Nem mindig lesz éhes, hogy szopizzon. Legalábbis nekem a lányaim nem szopiztak akkor mikor csak szomjassak voltak.

Na a kérdésre válaszolva. Nekem mikósvan, és nagyon szeretem. Nem elsz foltos, vízköves a baba dolgai. Ja és ha valmilyen segédeszköz (mellbimbóvédő, fejgyüjtő, vagy ha fagyaszani akarod a tejet akkor a tároló dolgokhoz is kell) is kell a szpotatáshoz akkor is jol jön.

2008. dec. 13. 13:52
Nekem két kisgyerekem van, sosem használtam sterilizálót. Szerintem ha tudsz szoptatni, akkor fölösleges.
2008. dec. 13. 12:45
Nekem mikrós volt, én nagyon szerettem. Egyszerű, gyors és sok minden belefér.
2008. dec. 13. 12:19
Elektromos vs. mikrós sterilizáló? Melyik a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook