Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazásom története fórum

Utazásom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Utazásom története

24. békéséva (válaszként erre: 4. - Komoly)
2010. jan. 28. 15:48

Szia.

Amikor elolvastam az utleirásodat,egyből rájötten,hogy a Beck Reisen utazásáról lehet szó. Főleg amikor irtad,hogy árúbemutatón is kell résztvenni.

Nagyon jó ,kecsegtető az előadásokon tartott szövegük.

Sajnos én is beugrottam nekik és befizettem egy ápr. végi Németországi útra.

Csak miután befizettem és kezembe kaptam z útleirást,akkor tudatosult bennem,hogy az alapár tényleg kecsegtető, de minden városlátogatásért külön " fakultativ" kell fizetni.

Most már nem csinálom vissza, és elmegyek, és tudom mi vár rám.

Nem fogom magam aztán idegesiteni.

De azért is jó,hogy leirtad,mert igy mások is tanulhatnak belőle,hogy ne ugorjanak be az ilyen termékbemutatós--- utazási ajánlatnak, főleg a Beck Reisen- nek.!!!!!!

2010. jan. 28. 15:24
Belföldre nyugdijjasoknak 1500 ft-ért menni van kaja-pia és még fürdöbelépő is:) sztem ha egyedül lennék mennék:)
2010. jan. 19. 08:19

"Beck tours" az a cég amelyik nyugdíjjas kirándulásokat szervez Árubemuatóval!!!!

Még véletlenül sem mennék el sehova velük!

Minden héten bedobnak egy papírt, hova lehet menni: "fantasztikus ajánlat"

2009. jan. 10. 16:57
Kihalt a topic!
20. e004ab8014 (válaszként erre: 17. - Komoly)
2008. dec. 21. 19:46
A neved ellenére, én nem tudom elhinni, hogy te ezeket tényleg komolyan gondolod :))
19. emagdi (válaszként erre: 17. - Komoly)
2008. dec. 21. 13:09
bocsánat, hogy ezt mondom, de egyre viccesebb vagy:)))
18. 1366d1807f (válaszként erre: 17. - Komoly)
2008. dec. 20. 19:49

Ne haragudj, de ezzel is csak azt igazolod, hogy nem néztél utána kellő alapossággal, hogy milyen utazásra fizetsz be. Azt hitted, hogy délig alusztok? ahhoz nem kell külföldre menni.


Mi például azért jártunk régen sokat külföldre (igaz, hogy egyénileg, csoportosan soha nem voltam), mert sok mindent akartunk látni. Akkor pedig nem lehet délig lustálkodni. Ha pedig lustálkodni akarok a szabadságom alatt, akkor nem utazok külföldre.


Mi sokkal jobban szeretjük az egyénileg megtervezett utakat, mert oda megyünk ahova akarunk, akkor megyünk amikor akarunk, azt eszünk amit akarunk, ott alszunk ahol akarunk és nem utolsó sorban nem kell senkihez sem alkalmazkodni.

17. komoly (válaszként erre: 16. - Emagdi)
2008. dec. 20. 16:50
Szerintem ez nem az én és mi hozzáállásunkon mult,nem a két szemle és sajt ami problémát okoz,hanem az,hogy minden reggel az volt!Mi próbáltuk jól érezni magunkat,a sok rossz ellenére!Nem tudom,te mit szólnál ahhhoz,hogy a szabadságod alatt is kötelező ébresztő van többek között!
16. emagdi (válaszként erre: 15. - Komoly)
2008. dec. 20. 10:10

de értsd már meg, hogy az, hogy mi negatív, az csakis a te hozzáállásodon múlik!


szerintem egyáltalán nem egy nagy tradégia, ha reggelire csak 2 zsemlét kaptok sonkával, sajttal és dzsemmel.... főleg nem érdemes egy ilyen miatt elrontani az utazásotokat. (ha annyira éhesek vagytok 2 szendvics után is, max vesztek 2 euróért egy pizzaszeletet, és még megeszitek... de nem godnolom hogy 2 szendvics olyan nagyon kevés reggelire)

15. komoly (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2008. dec. 19. 19:51
Én nem szoktam szidni semmit,olyannak fogadom el amilyen,de szoktam tv-t nézni.Mindenki nekem fordult,mert leirtam a kellemetlen tapasztalataimat,de azt hiszem,ezt csak az tudja átérezni,aki ott volt!Ha sok negativitás ért,akkor egy ideig a pozitiv élményeknek nem igazán tudsz örülni!
2008. dec. 18. 12:51
Hát elég érdekes a hozzáállásod, attól függ, hogy akarod magad érezni az úton. Az adatlapodon azt látom Ózdi vagy, hogy kerültér egy győri irodához, és mire számítottál merre mentek? Én már nagyon sokat utaztam, volt olyan szállodám Londonban ahol akkora volt a svédasztal, hogy nem láttam a végét, Isztambulban pedig a svédasztal 5 napig kecskesajtból 5 féle olajbogyóból, vajból és ekmekből /ottani isteni finom kenyér/ állt. Mindenhol nagyon jól éreztem magam, mert örültem annak, hogy ott lehetek.
2008. dec. 17. 15:28
Egyetértek!!! Mikor Spanyolo.-ban nyaraltunk, ki volt írva a fürdöszobába, hogy ha törölközöcserét szeretnél, dobd a régit a kádba.
12. szabk (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2008. dec. 17. 11:18

de ez utóbbi elég ritka a magyar utazók között. tapasztalatom szerint... sajnos.


de egy előzőhöz: törölközőt már legtöbb helyen nem cserélnek naponta, sztem jól működik a ne pazaroljunk, védjük a környezetünket akció. akkor cserélik, ha a földön hagyod. a többit használhatod pár napig (otthon sem mosod naponta, nem?).

11. emagdi (válaszként erre: 9. - Komoly)
2008. dec. 16. 19:48

"A magyar vendéglátást szidjuk"


komolyan? te ilyen szidós ember lehetsz, én pl nem szoktam szidni. itthon is megnézem, hova megyek, és igyekszem jól érezni magam, nem mindenen felhúzni az idegeim és az utastársam idegeit :)))))) (amúgy ez utóbbi az igazi titka a kellemes utazásnak)

10. emagdi (válaszként erre: 9. - Komoly)
2008. dec. 16. 19:46

nézd, a cikked azért semmitmondó, mert semmi konkrétum nem derül ki belőle.


most biztos meglepődsz, de viszonylag sokat szoktam utazni, és kb tudom, hogy hol merre meddig, és hogy csak magamat szidhatom, ha valaminek nem néztem utána.


abban nincs igazad, hogy annak az országnak kell hozzád alkalmazkodni, ahova mész:))) rossz hír, de pont fordítva. amúgy meg gondolom azért utazol, hogy megismerj más országokat, más kultúrákat, más szokásokat.

másrészt pedig alkalmazkodott is a szálloda, hiszen sós reggelit kaptatok, és nem édeset (pedig ott az a szokás). az, hogy nem öt zsemlét adtak, amiből négyet majd ebédre meg vacsira elcsomagolsz magadnak (ahogy lássuk be, honfitársainknál szokás reggelis svédasztalnál), szerintem érthető.


amúgy meg vedd észre, hogy még mindig a kellemetlenségeken rágod magad, és nem annak örülsz, hogy - vélhetően - mennyi szép dolgot láttál, milyen szép helyeken jártál. (amúgy ezt meg sem említed az utazási kalandjaidban... azért kicsit sajnállak, hogy ilyen apró kellemetlenségeken nem tudsz átlépni, és nem élvezed azt, ami ott van/volt előtted!)


szerintem legközelebb belföldön utazz:)))

9. komoly (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2008. dec. 16. 18:48
A magyar vendéglátást szidjuk,hogy milyen,de legalább itthon idomulnak a külföldiekhez!Ha mi nem eszünk nagy reggelit,de tudjuk,hogy a másik országnak mi a szokása,akkor mi viszonyulunk a másikhoz,nem fordtitva!Szerintem ők vannak a vendégekért,nem forditva!Te nem voltál ott,nem tudhatod milyen volt!Kivánom neked,hogy vegyél te is részt egyszer egy ilyen utazáson és akkor nem fogod azt mondani,hogy semmitmondó volt a cikkem!
2008. dec. 16. 16:53
talán szélesebb körben kellett volna tájékozódnod, vagy nem úgy kezelni mint magánutazást.
2008. dec. 16. 16:20

csak megjegyzésként: teljesen meg tudom érteni a szállodát, el tudom képzelni, amint az előző magyar csapat lecsupaszította a svédasztalt, mert az egész napi hideg élelmét onnan akarta biztosítani.

továbbá: az olaszok nem esznek nagy reggelit, általában egy kis keksz/péksüti és egy capuccino. vagy valami hasonló. ráadásul édeset esznek, nem sósat. ha ezt nézzük, akkor a felvágottal, sajttal teljesen idomultak hozzátok. Nem értem, amúgy mit szerettél volna reggelire???


takarítás: valószínűleg ez is az utazási irodával így lett lebeszélve, hogy nem csinálnak nagyobb takarítást turnus közben. (amúgy gondolom olyan hű de nagy takarításra nem is volt szükség, hiszen biztos csak aludni és fürödni mentetek a szállodába. na jó, azzal egyetértek, hogy a törölközőt cserélhetnék minden nap.)


szerintem nem érdemes felháborodnod, és ilyen bocs, de semmitmondó cikkeket írnod, mert ha jobban utánagondolunk, végülis te voltál az, aki nem nézett utána, mit vesz.... másrészt, meg ezeken a dolgokon simán túl kellett volna lépnetek, és jól érezni magatokat, de gondolom helyette ment egymás hergelése és bosszantása... és ez is csak rajtatok múlt, ha belegondolsz:))))

2008. dec. 15. 14:36

gondolom megtanultad, hogy nem mindig az olcsó a jó.

oda kell figyelni, hogy mit mennyiért kínálnak, ez irreálisan olcsó volt már első olvasásra is. nem csodálkozom, hogy egy reklámút volt, és nem a "megfelelő", "elvárt" szolgáltatásokat kaptátok.

2008. dec. 13. 21:16

Azt már tudjuk melyik utazási itodába nem kell menni! :-)

Az viszont mekkora baromság (már bocs), amit a reggelivel kapcsolatban hoztak fel kifogásnak!!! Hihetetlen! Nem volt veletek idegenvezetö akinél reklamálni lehetett volna? Itthon reklamáltatok az irodában???

4. komoly (válaszként erre: 3. - Tapsi hapsi)
2008. dec. 13. 21:07
Beck Tours utazási iroda volt,győri központtal.A szálloda 3-csillagos volt,svédasztalos reggelivel,ehhez képest a reggelink az volt amit leirtam és azért nem volkt svédasztal,mert ugy tájékoztattak,hogy az előző turnus magyarjai elvitték az összes kaját!Takaritás nem volt egész héten,csak a fürdőből vitték ki a szemetestEgyébként Olaszország volt a nyaralás helye.Ha érdekel más is,nyugodtan kérdezz,szivesen válaszolok!
2008. dec. 13. 11:42

engem is érdekelne hogy melyik utazási iroda volt.

És tényleg elég rövidke a beszámoló! Érdekelne minden, hol voltatok, mit láttatok, magáról a szállásról nem írsz, csak az ellátástról. Nem baj ha negatív, tapasztalat...

2008. dec. 13. 11:05

hm... ebből nem sok derült ki számomra, sem az hogy merre jártál, sem az hogy melyik utazási irodától óvsz minket.

de annyi haszna mindenképpen lehet, hogy:

1. hosszú útra ne menj busszal, főleg, hogy ennyi fapados járat van már

2. jól nézz utána, mire fizetsz be.

2008. dec. 13. 11:03
Egy héttel ezelőtt részt vettem egy olaszországi utazáson. Nagyon kecsegtető volt az ajánlat, 6 nap, 5 éjszaka, csekély 80 ezer forintért, +3 nap fakultatív program, ami 10 ezer Ft volt/nap. Ezt nem lehetett kihagyni! Svédasztalos reggeli, teljes ellátás, kész ajándék!

Ugrás a teljes írásra: Utazásom története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook