Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szempillaspirál? fórum

Melyik a legjobb szempillaspirál? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2015. ápr. 11. 00:01
A Maybelline Big Eyes-a. Tényleg fantasztikus és tartós! :)
100. WTFISCH
2015. ápr. 9. 11:25
Bourjois volumizer. nincs nála jobb.
2012. márc. 14. 14:56
úgy tudom vannak boltok is régebben a dunakeszi auchan üzletsorán is láttam egy standot.én tanácsadó vagyok így magamnak rendelem:)
2012. márc. 14. 14:53
Az Avonnak boltjai nincsenek?? Én soha nem használtam még Avon terméket, de az ismerőseim mindig egymáson keresztül rendelték.
97. Csirivirir (válaszként erre: 96. - Anitaaa03)
2012. márc. 14. 14:52

Csak hogyan szerezzem én ezt be?


Senkit nem ismerek, aki Avonozna.

96. Anitaaa03 (válaszként erre: 95. - Csirivirir)
2012. márc. 14. 14:52
azt nemtudom hogy reklámozzák-e.a mostani katalógusba van super extend extreme a neve
95. Csirivirir (válaszként erre: 94. - Anitaaa03)
2012. márc. 14. 14:44

Na rátapintottál a lényegre!


Csak kiemeljen, ne legyen túl vastag és hosszú tőle, mert az olyanoknak, mint én, akinek alapvetően írtó hosszú, ez nem előnyös.


Arra gondolsz, amit most reklámoznak a tv-ben?

2012. márc. 14. 14:05
én most vettem az új avonost a sárga csomagolásút ami extrém hosszúságot igér az én pilláim is olyanok mint a tiéd hosszú és szőke a vége viszont én azt szeretem ha drámai a festék hatása szóval vastag dús hosszú és fekete pillák:)na erre nem jó ez az avonos:)inkább a one by one amit régebben írtam viszont abból ugye vízállót vettem és nem szeretem a lemosás miatt:(.nekem viszont merem ajánlni ezt az új avonost,bár ugye mindenkinek más a jó de ez csak picit hosszabít inkább kiemel nekem nem lett csomós tőle
2012. márc. 14. 13:48

Most ment tönkre a régi és minden bajom van, mert nem találok újat, normálisat.


Ne kérdezzétek a másik honnan volt, ajándékba kaptam, de szupi jó volt.

92. Csirivirir (válaszként erre: 91. - RockyRoad)
2012. márc. 14. 13:47

Köszi!


Csak hátha valaki járt így és azóta megfejtette a titkot, mi a baj, hogyan kell választani jó spirált?


Én azt hittem a sima fej a nyerő, nem abban is volt olyan, ami csomsított.


Nekem nayon szép hosszú. Olyan kellene, ami szépen fed színben és göndörít.


Magyarul túl sok a kefén a festék. Amit korábban vettem az jó volt. Bele dugtam a kefét és nem állt rajta vastagon a festék, olyan egyenletes volt. Ezt meg hiába húzom le és úgy megyek rá a pillákra ősszefogja a pillákat.


Remélem valaki érti, nehéz ezt leírni, mutatni tudnám. :)

91. RockyRoad (válaszként erre: 90. - Csirivirir)
2012. márc. 14. 13:36

en a covergirl szemspiralla eskuszom. ez hosszabbitja a szempillakat, de minden szal kulon marad, szinte meg tudod szamolni oket, nem csomos. Nem igazan vastagit, csak hosszabit, nemtudom, neked erre van-e szukseged.

Mondjuk azt sem tudom, otthon kaphato-e, nalunk itt nem, e-bayrol rendelem, amerikabol kuldik.

Regen meg volt egy avonos, azt nagyon szerettem, de mar nem emlekszem melyik, annyi van abbol is..

2012. márc. 14. 12:53

Sziasztok!


Remélem még benéz valaki. Én épp most kutatok a tökéletes alapozó és spirál után. Alapozót eddig nem használtam, de azt hagyjuk is, külön topicot indítottam rá.


Nekem az a gondom a spirálokkal, hogy valahányszor újat vezek, van egy csomó, nem használom, mert alapból szép hosszú a pillám, csak így jobban kiemelem, mert szőkés a vége. Na most eddig 1-2 olyan spirálom volt, amitől nem vastag rétegben ment fel rá a festék, és nem lett nagyon összetapadt, mű hatású.


Bár az tény, hogy Max Factor és hasonlókat próbáltam. Értitek mire gondolok? Nem erek 5 ezret kiadni egy spirállra, mert félek, feleslegesen dobom ki rá, ha az is ott fog állni.

2012. febr. 22. 10:58

sziasztok

én is sok félét próbáltam már a Maybelline szerintem is jó most épp a one by one van tőle és szerintem nagyon jó igaz vízállót vettem viszont nemtudom hogy nem árt-e napi használatban?!van egy miss sportym is itthon az viszont nem túl jó ez nem vízálló.amúgy alapból szépek a pilláim csak elég világos a vége pedig szőke így csak festékkel látni milyen hosszú.avonosom is volt már az amelyiknek van egy kicsi meg egy nagy keféje a nevét már nemtudom az sem volt rossz,viszont írtátok a loreál telescopic-ot na az szerintem nem túl jó.arra az újra kíváncs lennék amit most reklámoznak a kollagénesre

2011. dec. 28. 15:56
Miért kérdezel minden fórumban olyat,ami nem oda illik???Nézz körül,vagy nyiss egy önálló fórumot a kérdéseddel!!!
2011. okt. 23. 11:55
Végülis 1 clinique high impact lett :) Kevesebb van benne sztem mint a Lancomeban volt, kisebb a tubusa, tegnapi napot gond nélkül kibírta ennek ellenére nagyon könnyű volt lemosni, ez sztem plusz pont a lancome-mal szemben. (Biztos több káros anyag van benne, hogy jobban a pillákon marad...). Meg ez a bőrgyógyászatilag tesztelt duma meg, hogy nem kísérleteznek állatokon... 10/10 eddig. Remélem nem fog beszáradni v ilyesmi...
86. agis
2011. okt. 21. 21:24
Abszolut favorit a Lancome Hypnose, hetkoznapra Lancome Precioys Cells vagy Yves Saint Lauren Singulier, kozepes arkatevoriaban. Clinique High Impact vagy az olcsok kozul a Loreal Lash Architect...
2011. okt. 21. 20:09

Sziasztok!

Clinique szempillaspirálokról mi a véleményetek?

eddig lancome lextreme-t használtam, igazából teljesen megvoltam vele elégedve, de nem szeretnék ennyit még egyszer kiadni egy szempillaspirálért. Ráadásul állatokon is tesztelnek(loreal,maybelline,...) Vízállót sem szeretnék.

A szempilláim elég hosszúak, viszonylag dúsak is bár most szívesen próbálnék vmi dúsítósat. Kipróbáltam ahigh lenghts-et, high definition jobban tetszett, ami meglepő lehet, hogy a high impact nem igazán jött be, de azt mindenki agyon dícséri. Nem kell, hogy nagyon természetes hatású legyen, de póklábakat sem szeretnék :D csak olyan "ah de gyönyörű pillák" hatást :D Szóval elég konkrét elképzeléseim vannak. Előre is köszönöm a segítséget :)

2011. szept. 20. 12:58
Lancome és L'Oreal - több féle volt már mindkét márkából és beváltak, szeretem őket
2011. szept. 15. 21:53
amway-os ez a legjobb el sem tudok képzelni mást.
2011. aug. 30. 11:49
Sokfélét kipróbáltam már: se az Avon, se az Estee Lauder nem vált be. Nekem a kék L'oreál és a lila Maybelline a legjobb.
2011. aug. 6. 12:33
hat..en vettem egy neve sincsen szepmillasprialt, es nekem bevalt...peddig csak 89 penny-volt..xD nem kenodik egyaltalan, vizallo
2011. jún. 7. 13:34
Avon Super Extend, nekem ez eddig életem legjobb spirálja. Nem hullik a szem alá, nem csomósodik, nem kenődik, szép különálló hosszú szempillákat eredményez, a keféje is tökéletes. Talán egyetlen szépséghibája, hogy durvább fekete sminkhez "kevés", vagyis nem elég "vaskos", de ezt több réteg felvitelével, vagy egy másik spirállal könnyen el lehet érni. Szóval hétköznapi használatra tökéletes, szinte vízálló annyira nem kenődős, csak ha nagyon durván bőgve dörzsölöd :D viszont kíméli a pillákat.
2011. ápr. 27. 09:25
Sokfélét vettem már, de ki vagyok már teljesen, mert egyik sem éri el azt a hatást, amit várnék tőle. A L'oraál-ok eléggé beváltak, kipróbáltam az Avon super shock-ot, mert páran írtátok, hogy jó az is. Nekem nem jó, viszont a lányomnak nagyon bevált. Ki érti ezt?
2011. ápr. 7. 09:03
Rimmel - Extra Super Lash
2011. ápr. 6. 12:51
énis az esküvőre gondolkodom,nekem volt douglasos,és még egy zöld onnan,kb 3e ft volt,és lepereg meg a szemem alja fekete tőle.vettem artdeco viz és dörzsölésállo szemceruzát,az is 3e körül volt és ugyanugy elkenödik mint a 300ftos dmes.
76. verosz
2011. márc. 5. 08:17
én is az Artdecotól ezt a spirált használok,nagyon jó tényleg.
2011. márc. 4. 19:01
Most vettem Artdeco All in one szempillaspirált, és nagyon jó! Előtte Avonos volt, de teljesen összeragadtak tőle a szempilláim, általában többször húzom át a kefét, és nem lett tőle szép hosszú. Az Artdeco viszont nagyon bevált!
74. szndka
2010. dec. 21. 17:26
maybelinne express volume meg loreal collagene:)
73. tacsi87 (válaszként erre: 62. - Iviiiiii)
2010. dec. 15. 09:25

Nekem is olyan van,és nekem nem jön be.Mikor elkezd leperegni a pillámról,akkor látszik alatta a fehér...tök gázul néz ki.Szerintem ahány szempilla,annyi festék.:)

Én majd az esküvőmre szeretnék szuperhosszu pillákat,mert a sajátom világos,és rövid.Sokan írtátok az avont,lehet bepróbálkozok vele:))

72. meli84 (válaszként erre: 64. - 118ace9012)
2010. dec. 14. 20:57
Szerintem is ez a legjobb, még az én semmilyen szempilláimból is szépeket varázsol:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook