Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha új fogamzásgátlót szeretnék szedni, kell valamennyi szünetet tartani a két gyógyszer között? fórum

Ha új fogamzásgátlót szeretnék szedni, kell valamennyi szünetet tartani a két gyógyszer között? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 29. 09:52

Olvasd el a betegtájékoztatót, ha már kiváltottad a gyógyszert, vagy keresd meg a neten. Abban biztos benne van, hogyan kell szedni más fogamzásgátlók után.

Én Triodenát szedek, annak a tájékoztatójában pontosan le van írva, hogyan - milyen szünettel, vagy szünet nélkül - kell szedni más fajta - egyfázisos, háromfázisos - fogamzásgátlók után.

2008. dec. 13. 00:48

Megkérdeztem anyum, ő a Richternél dolgozik (összes fogamzásgátló tőlük származik MOon)

Azt mondta, hogy ez a fajtától függ... A régieknél, még akkor is kéne 4 évente szünetet tartani, ha nem váltasz. Az újakat nem kell szüneteltetni!

2008. dec. 12. 23:51
Én annó, Lyndinette-ről váltottam Yadinra és semmi szünetet nem kellett tartanom. Nőgyógyászom se mondta, hogy kellene...
2008. dec. 12. 23:41
Pedig ezt a nőgyógyász tudja megmondani. Nyilván attól is függ, hogy melyik az a két gyógyszer, meg a te egyéni adottságaidtól is...
2008. dec. 12. 23:39
( a nőgyógyászokban már nem hiszek!!!!!)
2008. dec. 12. 23:39

Ha új fogamzásgátlót szeretnék szedni, kell valamennyi szünetet tartani a két gyógyszer között?????Vagy ugyanúgy szedjem mint a régit??

SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook