Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
622. nagyreni (válaszként erre: 617. - CastrumDoloris)
2009. márc. 2. 06:37
471. hozzászólás
621. f5ccdbc2bc (válaszként erre: 617. - CastrumDoloris)
2009. márc. 2. 03:17
Legyen kéznél a digit konyha mérleg és a számológép.meg minden terméken megvan adva hogy abból ha veszel 100g-ot, akkor hány kalóriát tartalmaz. leméred, kiszámolod. rengetek kalória táblázat van már a neten, meg persze itt az oldalon is van. ha megszabsz magadnak egy bizonyos kalória mennyiséget, javaslom elosztani minimum 3 vagy 4 étekzésre.
620. Szerencsésné (válaszként erre: 605. - Nagyreni)
2009. márc. 1. 20:39
Nagyon nehéz,de próbálok úgy sakkozni a kalóriákkal,h max 3*-i evésre osztom el,ebből a vacsi Shake,ami csak 107 Kcal(tejjel 200).A maradékot osztom még ketté.Először nagyon nehéz,de ha összeszűkül a gyomrom,onnét már megy.Ez 2-3 nap.
2009. márc. 1. 20:31
felkeléskor 1 cukormentes kapucsinó,10-felé egy lájtos teggeli,mondjuk 1 korpás kifli,2 virslivel,cukormentes kecsap,2-és 3-közt ebéd,akármi,de csak fele mint eddig,este 1 dm-es shake.pici guggolászás,/én 100-at szoktam/meg 15 perc stepp,nem egyszerre,és nem minden nap.minden kaja előtt egy pici almaecet üdítőben vagy teában,és ha nagyon éhes vagy,4-5-szem korpatabletta jó nagy pohár üditővel.én bolerot szoktam sima vízbe.holnap reggel mérlegelés.
2009. márc. 1. 19:02
mit alkalmazol cickány?
2009. márc. 1. 18:36
Hy csajok! Olvasom itt ezt a kalóriaszámlálós fogyit. Hogyan műxik ez? Honnan tudom, hogy mi hány kalóriás? Visszaolvastam 3 oldalt, de nem találtam semmit.
2009. márc. 1. 08:39
nem kell ennyi zöldet enni,én is fogyok,mint a holdvilág,és nem eszek több zölit-gyümit mint eddig.sőt,agyon se tornázom magam.
2009. márc. 1. 06:08
almaecetes vizet fogok mellette inni.
2009. márc. 1. 06:07

én ezzel kezdek,d csak mert borzasztó vitaminhiányom van,utánna szünet, és áttérek a másikra,amit még tegnap néztem

ez az egyhetes nekem nagyon régóta megvan,csináltam is, szerettem, csak ugye a sok gyümölcs, sav, meg minden :)

2009. márc. 1. 06:06

Egyhetes zöld diéta

Kezdje el ma!


Belegondolt már abba, hányszor mondta magának, hogy majd jövő hétfőtől? Itt a príma alkalom, hogy kipróbálja hét nap zöldség hét kiló mínusz fogyókúra-receptünket.


A különböző zöldségfélék alacsony energiatartalmúak, viszont értékes tápanyagokban rendkívül gazdagok. Magas rosttartalmukkal segítik az emésztést, vízhajtó hatásuk révén méregtelenítik a szervezetet, és gyorsítják a zsírégetést is. A hétnapos zöld diéta tehát nemcsak eredményesen karcsúsít, de egészségessé és széppé is tesz minket. Amire szükségünk lesz: napi egy kiló zöldség és egy gyümölcscentrifuga.


Első nap: Ez a legnehezebb. Csak folyadékot fogyaszthatunk: legalább három liter zöldséglevet.


Második nap: Együnk meg egy teljes kiló zöldséget! Bármilyen fajtát választhatunk, és azt is eldönthetjük, hogy nyersen esszük-e, vagy inkább levesnek, párolva, sütve, esetleg grillezve. Használhatunk különféle fűszereket és olívaolajat is.


Harmadik nap: A zöldségek mellett megengedhetünk magunknak két szelet barna kenyeret is.


Negyedik nap: Zöldség bármennyi, bármilyen módon elkészítve, és fél kiló gyümölcs.


Ötödik nap: Reggelire joghurt vagy kefir, napközben minél több zöldség.


Hatodik nap: Reggelire tejes kávé, napközben zöldség, grillezve, párolva vagy főzve. Vacsorára gyümölcs.


Hetedik nap: Bármennyi zöldséget ehetünk, két szelet barna kenyérrel, egy pohár joghurttal és fél kiló gyümölccsel.


Nagyon fontos, hogy a kúra során naponta legalább három liter folyadékot fogyasszunk. Ihatunk ásványvizet, teát (természetesen cukor nélkül), zöldséglevet, sőt, egy pohárka száraz bort is. Ne feledkezzünk meg a testmozgásról sem, sétáljunk, kocogjunk vagy biciklizzünk legalább egy fél órát mindennap.

2009. márc. 1. 06:05
elvégre azért vagyunk itt:D
2009. márc. 1. 06:05
igaz:D
610. nagyreni (válaszként erre: 608. - 0722e27dbe)
2009. febr. 28. 22:32
Mindannyian diétázunk, ki így, ki úgy :-)
2009. febr. 28. 21:58
Adipex
2009. febr. 28. 21:38

hali,idelettem hívva, na nem bánom,olvasgatok errefelé. :)

valaki kezdmost valami féle diétát?ha igen szóljon,holnaptólénis diétázok,együtt lehet könnyebb lenne :)

2009. febr. 28. 19:59

Sziasztok!

Nincs külön receptem arra, hogyan tartsam a súlyom, igazából csak a mértékletességet igyekszem betartani.

Igaz ma nem sikerült, pedig jó volt a kezdet.

Reggeli: egy szelet piritós egy pohár tejeskávéval

Ebéd: grillezett csirkemell zöldséggel

Uzsonna: puding 2 pohár :S

Vacsi: shake

2009. febr. 28. 19:29
na sziasztok,imádok mindenkit ebben a topicban!!!annyira aranyos mindenki,és ha lemaradok kicsit,tök jó újra olvasni a többieket,és olyan jókat nevetek,hogy mindenki "félreír"néha.én is a kalória számolósat csinálom,este shékkel.nagyon bejött,egyáltalán nem vagyok éhes,ami nálam csoda.és nasi is van,ma is ettem ebéd után 1 sütit,csokikrémeset,83 kcal volt.hétfőn mérlegelés!!!
605. nagyreni (válaszként erre: 604. - Szerencsésné)
2009. febr. 28. 18:42
Ügyes vagy!!!, én 1000et biztos nem tudnék tartani. Ez az 1500 is azért nehéz, mert a nasiról így is teljesen le kellett mondanom.
604. Szerencsésné (válaszként erre: 603. - Nagyreni)
2009. febr. 28. 18:20
Nekem is bejön.Én próbálom tartani az 1000 kcal-t,elég jól megyeget.Remélem a kilók is lefele...
603. nagyreni (válaszként erre: 602. - 1207andi)
2009. febr. 28. 14:48
A kalóriaszámolós az. Anyukám 4 éve fogyott 30 kg-ot, 5 jött vissza és azóta is tartja a súlyát. Nem koplal, nem diétázik, nem fogyózik, egyszerűen csak figyel arra, hogy a szükségesnél több kalóriát ne vigyen be, így meg is tudja tartani.
2009. febr. 28. 13:40
Én még olyat nem találtam ami hatásos fogyókúra lenne,talán még tarós is.
2009. febr. 28. 07:45
na helló csajok,én most beállítottam magamnak 1 fajta fogyijúrát,eddig nagyon jól bejött.centikben már mérhető.hétfőn mérlegelés,aztán ha jó lesz az eredmény megírom,hogyan eszek.csá
600. nagyreni (válaszként erre: 597. - Szerencsésné)
2009. febr. 28. 06:19

Nagyon ritkán, csak a magas kalóriatartalmú ételt eszek és még éhes vagyok az 1500-on felül is. Van, hogy már délben úgy kalkulálom ki, hogy délután még megiszom két shake-et, az belefér a limitbe. Akkor belefér egy kis sajtosrúd, sajtnasi, popcorn, szóval olyasmi, amit egyébként nem tudnék éhezés nélkül bevállalni.


Egyébként úgy tűnik, jó a mérleg, most is 63,3at mértem. A 64nek alig volt időm örülni. Azt hittem, talán nem jó helyre tettem a kövön, beleért a fugába a lába, vagy ilyesmi. De ma reggel külön figyeltem rá.

599. fobe (válaszként erre: 598. - Fobe)
2009. febr. 27. 21:29
tesómon is sokat fogyott=tesóm is sokat fogyott
598. fobe (válaszként erre: 586. - 94c02c5bb5)
2009. febr. 27. 21:28
Sziasztok! Ezt a fogyit én egyszer használtam (nagyon régen, egy rossz kapcsolat miatt totál elhíztam), de akkor sikerült 73-ról lefogynom 68-ra vele (két hét alatt). Szóval soha nem voltam és szerencsére azóta sem voltam ennyi. Tehát szerintem azért is ment le ilyen könnyen 5 kg vele. (azóta 60-65 között ugrándozok, csak ez már más téma.....) Annyira nem volt nehéz betartani, bár sokszor éhes voltam. A zellert ennél a diétánál utáltam meg. Tesómon is sokat fogyott vele, az ő sikerén felbuzdulva csináltam végig akkor. De most már nem tudnék ezzel fogyózni.
597. Szerencsésné (válaszként erre: 596. - Nagyreni)
2009. febr. 27. 21:13
Igen.Te is shaket iszol?
596. nagyreni (válaszként erre: 591. - Szerencsésné)
2009. febr. 27. 21:07
Végülis az a topic lényege, hogy minél több fogyókúrás módszert megismerjünk. Én erről a bécsiről nem hallottam még, de most erről is lesznek információink:-)
595. nagyreni (válaszként erre: 592. - Szoszilvi81)
2009. febr. 27. 21:06
Mennyire lazítasz a diétán, hogy még a súly is megmaradjon? Nem ártana nekem néhány jó tanács a jövőre nézve, és azt hiszem, mi nagyjából ugyanazt a diétát csináljuk, úgyhogy kérlek, írd majd meg a tapasztalataidat!
2009. febr. 27. 21:04

Azt hiszem, bekrepált a mérlegem, reggel 63,3-at mutatott. Ez kicsit sok (fogyás, mert a kg szám kevés), tegnapelőtt még 64,1 volt. Kíváncsi vagyok, holnap reggel mi lesz.

Ha tényleg annyi, akkor jön a nagy meló. A 63 kg az a súly, amire sikerült visszafogynom a második szülés után, annál kevesebb már nagyon régen nem voltam.

593. Szerencsésné (válaszként erre: 592. - Szoszilvi81)
2009. febr. 27. 20:49

Így is nagyon ügyes vagy.Ha rájössz,h tudod megtartani,akkor majd esetleg neki tudsz ugrani a többinek,ha pedig mégsem,akkor így is jó.Te érzed.Eddig is nagyon ügyes és kitartó voltál!!!

GRATULÁLOK!!!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook