Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. márc. 5. 20:54

Bár az ebédem elég gazdagra sikerült, sikerült megállnom, hogy ne vacsizzak :P

Reggel tornáztam is, így elégedett vagyok a mai napommal ;)

651. Szerencsésné (válaszként erre: 644. - Nagyreni)
2009. márc. 5. 13:02
Az igazán fini,a férjem nagy kedvence.Én is mindig szalonnával csinálom!
650. nagyreni (válaszként erre: 649. - Jkiacz)
2009. márc. 5. 11:11

December közepén kezdtem (jah, karácsony előtt két héttel:-)), aztán január elején volt egy kis pár napos kitérőm a 90 napos diéta felé, amit abszolút nem bírtam és jött újra a számolás. Nem érzem tehernek, sőt, jó érzés, hogy tudom, adott napon merre járok. Nem mindig szedem elő a mérleget, ha nincs kedvem, csak ránézek a kajára és saccolok, +/- 50 kalóra nem a világ. Bár mostanában kissé túlzásba este, még a pirítoson is lemértem a vajat:-) De jól esik:-)

A reggeli nekem egy tortúra, de van egy dietetikus barátnőm, aki elmagyarázta, hogy ha nem reggelizek, akár ne is fogyózzak, mert nincs értelme, ha reggel nem kap kaját a szervezet, azt hiszi, egész nap nem fog és egyből elkezd raktározni, hiába nem vagyok éhes reggel. Azóta legyűrök egy szendvicset vagy műzlit vagy valami apróságot, mikor hazaérek az oviból. Előbb tényleg nem tudok.


Egyébként, a topic címe Nagyon hatásos fogyókúrák, úgyhogy köszi, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat:-) Az elején még többfélét lehetett olvasni, mostanában szinte a kalóriások maradtunk csak itt:-)

649. jkiacz
2009. márc. 5. 10:27

Én sem úgy értettem,hogy reggel tele kell enni magad ,mert nem is lehet.Hanem valami kekszet vagy műzlit.Sok embernél az a baj,hogy kihagyja a reggelit pedig az energiát ad,tudom nehéz .Átéltem!

Megszokja a szervezeted,de csak lassan lehet hozzászoktatni!

Nekem ezekkel az a problémám,hogy állandó kényszer odafigylést igényel és egy idő után beleun az ember.

Te mióta csinálod ezt ?


Ha megy neked akkor kitartást hozzá?

648. nagyreni (válaszként erre: 647. - Jkiacz)
2009. márc. 5. 06:45

Ez mind igaz, csak azzal nem érek el semmit, ha behammolok 1000 kalóriát reggelire (mert nagyon gyorsan összejön a jó kis kajákból), ebédre újabb 1000-1200, és vacsira 3-500, mert ezt csinálnám, ha e szólás mentén haladnék. Muszáj kiszámolnom, hogy merre járok. Estére én sem eszem már, esetleg délután egy szendvics és zöldség, meg shake (tejsavóporból). Azon kívül reggelizni egyszerűen nem tudok, felkelek, egy tejeskávé még lecúszik, de ha nézem, hogy a férjem eszik, szabályos hányingerem van, valamikor délelőtt tudok először enni. Nálam ez már csak ezért sem tartható.

Nem terhelem a szervezetem, sem este, sem máskor, odafigyelek, mit eszek, mikor és hogyan, és ehhez számolnom kell, nem érzem feleslegesnek, mert működik.

647. jkiacz
2009. márc. 4. 23:34

Ne haragudjatok! Minek számolgattok kalóriákat,annyira felesleges! Nem megbántani akarlak titteket,de van egy egyszerűbb módszer is!

Tudjátok a mondást! Reggelizz úgy mint egy király,ebédelj úgy mint egy polgár és vacsorázz úgy mint egy koldus.Ez a leghatásossabb!Ja és ezzel nem terheled a szervezeted estére.

Én személy szerint csak fehérje alapú ételeket eszek este.Saláta hús stb.No szénhidrát.

Próbáljátok ki csak egy hétig, és megtapasztaljátok a változást!

Mégegyszer írom ,hogy nem akarok senkit lehurrogni vagy megbántani. Jó tanácsként szántam.


Jó éjszakát

jkiacz

646. nagyreni (válaszként erre: 640. - 7ee8b2f89e)
2009. márc. 4. 22:42

Hogy hány kalóriát tudsz vállalni, azt magadnak kell eldöntened. Szerencsésné irtó ügyes (én meg irtó irigy rá:-)), mert nekem mondjuk az 1000 nem menne, nálam az már a sanyargatás szintjét ütné:-) Én (meg dietetikus barátnőm) 1500-ban határoztuk meg a napi adagomat, nekem ez a tartható. Ebbe belefér még egy kis nasi is ebéd után:-), amiről én nagyon nehezen mondok le. Ez a jó ebben a diétában, hogy mindenki saját magára szabhatja, mégis hatásos. Így kicsit lassabban fogyok ugyan, de megvan a komfortérzetem. 7 napig csináltam a 90 napos diétát is januárban, na azzal egyáltalán nem volt meg.

De csak elhatározás kérdése az egész.

2009. márc. 4. 22:42
nagyon jó, már sokkal bátrabb vagyok. Most megyek aludni, mert holnap korán kelek de visszatérek és köszönöm
644. nagyreni (válaszként erre: 634. - Szerencsésné)
2009. márc. 4. 22:37
Carbonara spagettit csináltam, és gondoltam, pár kocka szalonnát rakok magamnak is az íze miatt. Mmmm, fincsi volt, még kolozsvárinak is:-)
643. Szerencsésné (válaszként erre: 642. - Szerencsésné)
2009. márc. 4. 22:28

Van egy olyan fórum,h 1000 kalóriás diéta.Ott szintén vagyok-vagyunk,és mindenki tud segíteni,ha érdekel!

Üdv!

642. Szerencsésné (válaszként erre: 640. - 7ee8b2f89e)
2009. márc. 4. 22:20
Igen,számolni kell miből mennyit eszel.Könnyen tanulható módszer,és hatásos.
641. Szerencsésné (válaszként erre: 640. - 7ee8b2f89e)
2009. márc. 4. 22:15

Én ezt nemrég kezdtem (kb. 14 napja),azóta - 3 kiló.

De! Én már a Norbi módszerével fogytam 23 kilót tavaly márc-tól dec-ig.+ futottam

2009. márc. 4. 22:11
és ez azt jelenti, hogy mindig figyelni kell, hogy hány kalóriát eszünk? Te mennyit fogytál?
639. Szerencsésné (válaszként erre: 637. - 7ee8b2f89e)
2009. márc. 4. 22:09

Ez szerintem jó fogyi,nem vonsz meg magadtól semmit,csak a mérték számít.

Könnyen tanulható,persze van ezer más módszer,de nekem bevált ez az 1000 kalóriás.

2009. márc. 4. 22:09
mindig azt hittem, hogy egy fogyókúra csak sanyargató lehet, de most megnyugtattál....éhezés nélkül is lehet.. ez az ezer kalóriás a legjobb?
2009. márc. 4. 22:08
hát igazság szerint nem tudom.....nem fogyóztam még csak egy év alatt felszedtem kb 25 kilót betegség miatt és tapasztalatokat gyűjtök érdeklődöm
636. Szerencsésné (válaszként erre: 635. - 7ee8b2f89e)
2009. márc. 4. 22:05

Ez a fogyókúra arról szól,h azt eszel,amit akarsz,csak maximum 1000 Kcal legyen/nap!!!!

Szerinted csak az fogyókúra,ha sanyargatod magad???????

2009. márc. 4. 22:00
ha az ember fogyózni akar miért eszik bacont?
634. Szerencsésné (válaszként erre: 632. - Nagyreni)
2009. márc. 4. 22:00

Én is találtam már pár dolgot,amin nem volt feltűntetve.Azért ne filózz rajta sokat,olyankor én is hasonlítom máshoz....

Mit ettél ma?

633. nagyreni (válaszként erre: 631. - Fortuna79)
2009. márc. 4. 17:04
Én egyáltalán nem sanyargatom magam:-)
632. nagyreni (válaszként erre: 630. - Szoszilvi81)
2009. márc. 4. 17:03
Olyat vettem, de nem volt rajt:-( Kolozsvári szalonnának számoltam, abban elég sok van, biztos, ami biztos.
631. Fortuna79 (válaszként erre: 629. - Nagyreni)
2009. márc. 4. 15:03
RENGETEG :) Ne fogyózzatok csajok. MInek sanyargatjátok magatokat. Nálam úgysem vagytok kövérebbek :)
2009. márc. 4. 15:02
Sajna nem tudom, de a kifóliázott csomagoláson fel szokták tüntetni.
2009. márc. 4. 12:59
Tudja esetleg valaki, hogy a baconszalonnában hány kalória van?
2009. márc. 3. 20:57

:D

Attól tartok a kezdeti lelkesedésemben, énis így fogok majd csinálni, mindent lemérek mi mennyi ;)

627. nagyreni (válaszként erre: 626. - Szoszilvi81)
2009. márc. 3. 20:10
Én is nagyon szeretem a digitális mérleget, 2 éve vettem, a nagyikámtól kapott karácsonyi pénzen. A baj csak az, hogy én szinte már mániákusan használom. Nemcsak a diétához, bár már azt is túlzásnak érzem, hogy lemérem, a pirítósra hány gramm vajat kenek (:-)), de pl. ha sütök, annyira pontosan kimérem a hozzávalókat, hogy 2 grammal több sikerül valamiből, akkor én azt bizony visszamerem. Mindenki szabályosan röhög rajtam, mikor látja, hogy mit csinálok, de mióta digitális mérlegem van, egyszerűen nem bírok magammal:-)
2009. márc. 3. 19:36
Kaptam igéretet, hogy ha Wolfsbergben járunk kapok egyet ;)
625. Szerencsésné (válaszként erre: 624. - Szoszilvi81)
2009. márc. 3. 17:42
Én akciósan vettem a tescoban 3000 Ft-ért.Működik,jó,5 kilóig mér.Már 2 éves,csak 1-szer kellett elemet cserélnem.
2009. márc. 2. 16:57
Most fűzöm a párom egy konyhai mérlegre, remélem fizu után megkapom ;)
623. Szerencsésné (válaszként erre: 617. - CastrumDoloris)
2009. márc. 2. 08:50
Ha főzöl,előtte leméred az alapanyagokat,aztán összeadod,és elosztod annyi felé,ahány adag kaja lett.Nem nehéz,könnyen megtanulható,csak mérleg kell,meg számológép...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook