Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


82. erikpipi (válaszként erre: 75. - Szerencsésné)
2008. dec. 21. 21:36

Ez az egyik legjobb fogyókúra! Fizikai lehetetlenség a semmitől hízni. Csak a bevétel hízlal.:)

Gratulálok a kitartásodhoz, mert belőlem ez hiányzik jelenleg. Viszont naponta gondolok valami mankóra, mit is szedhetnék, vagy vehetnék ami fogyaszt, pedig tudom, nem is igaz:))

2008. dec. 21. 21:25
Sziasztok!Pár évvel ezelőtt én is fogyóztam herbalife-al,de túl drágának tartottam.Babát szerettünk volna,hormongyógyszert is tömtek belém,így nem nagyon indult be a súlycsökkenés.Azóta szültem 2 egészséges kisfiút(jelenleg 29hó és 7hónaposak)és ma van a 7.napja az új fogyókúrámnak.Forever lite ultrát iszom reggel és este,délben pedig rendesen ebédelek.Hasonló a herbalifehoz,de megfizethető az ára.Van 1-2 ismerősöm,akik szép eredményeket értek el vele.Remélem nekem is segíteni fog!Ti hallottatok már róla?Vagy esetleg itta is valaki? Örülnék,ha megosztaná valaki a tapasztalatait!Ja,és persze szoptatok még!
2008. dec. 20. 20:36

Gratulálok Barbi a pocaklakóhoz.

Ma 73,2 kg vagyok!!!

79. gabima (válaszként erre: 77. - 3a92f8d690)
2008. dec. 20. 11:06
Szia, Barbika! Melyik almaecet kapszulát szedted, és hogyan? Köszi. A pocaklakóhoz gratulálok.: Gabi
2008. dec. 19. 23:46
Ő lessz a második Zsoltika 3 éves lesz:-))
2008. dec. 19. 23:45
Sziasztok csak ajánlani tudom az almaecet kapszulát 72 ről indúltam tavasszal és 60 lettem novemberre csakhogy becsúszott egy kis pocaklakó:-))de legalább 60 kg tól indulok az újjabb babavárásnál.)
2008. dec. 19. 23:18

Nekem is sokat jelent a biztatás.

Ma reggel 73,6 kg voltam, ma már ugyan vacsoráztam, kíváncsi vagyok, mennyi leszek :P

2008. dec. 18. 21:23
Helló csajok!Én is 86-ról inultam még áprilisban.Most már 65 vagyok,de kb.58 a cél.Higyjétek el,ha én megcsináltam,bárkinek sikerülhet.Elkezdtem leszokni a vacsiról,és hetente 3-4-szer futottam fokozatosan növelve a távot.A vége 5 kilóméter lett alkalmanként.És minden alkalom egy küzdés volt magammal.Soha életemben nem sportoltam semmit.Iszonyú nagy küzdés volt saját magammal.De eddig sikerült,és azt hiszem ha nekem ment,bárki megcsinálja.Most viszont hogy nem tudok futni a hideg miatt nagyon nehéz.Van Norbi DVD-m,de nem igazán tudom rávenni magam a mozgásra.Azért szeretnék valami jó módszert.KITARTÁS CSAJOK!!!!!!!!!!!
74. zsanzi88 (válaszként erre: 73. - Szoszilvi81)
2008. dec. 18. 18:00
Köszi a biztatást!!! Hátha így sikerülni fog ,hogy tartjuk egymásban a lelket!! SIKERÜLNIE KELL ÉS SIKERÜLNI IS FOG!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 18. 10:51

zsanzi, én is 8-asal kezdtem, ne izgulj, arra gondolj, milyen érzés lesz belépni a 7-esbe.

Én mindig csak annyit kívánok magamnak, hogy na most 73,8 kg vagyok, csak érjem el a 73.00 kg, aztán csak a 72-t és így tovább :)

Minden fejben dől el!!! Erre gondolj, nem KELL NEKEM! EZT AKAROM ELÉRNI! Amit nem eszek meg, annyival kevesebbet hízok, vagy annyival többet fogyok! Amit szeretsz, és látod a boltba, találj ki rá valamit, hogy nem is olyan jó ízű, már nem is szeretem...

Volt hogy chips örült voltam, aztán amikor egyszer megrontottam a gyomrom vele, utána mondtam, kell ez nekem, neeem is!

Szóval kitartás! Amíg csak szeretné az ember, addig nem fog eredményeket elérni.

AKARNI KELL!!! Akkor menni is fog!

72. timi,,
2008. dec. 18. 10:00

Tudod minnél több a súly,annál gyorsabban indul meg!Ugyhogy hajrá neked is!:)

Szoszilvi ügyes vagy nagyon.....

2008. dec. 18. 09:44

Sziasztok én most nagyon ki vagyok maradva a fogyókúrából pedig nagyon kellene fogynom csak az a baj , hogy élelmiszer boltban dolgozom és nagy a kísértés!!!!!

Holnaptól én is beszámolok arról , hogy mit ettem és milyen eredményekkel sajnos az én súlyom 8-cassal kezdődik ez nagy szégyen ti könnyebbek vagytok nálam de küzdök!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 18. 07:02

Túlszárnyaltam magam 73,8 kg vagyok, most mérkőztem

:d

69. timi,,
2008. dec. 18. 06:38
Megmértem magam jót tett,hogy este nem ettem,az 1 kiló megvolt.....
68. timi,,
2008. dec. 17. 20:46
Az jóóóó,,,,én is reggel mérem magam.Kíváncsi leszek,,,,.........
2008. dec. 17. 20:15

Ügyi vagy Timi!

Én ma is kihagytam a vacsit, így most nagyon büszke vagyok magamra :)

Most este is csak 74,4-et mutatott, reggelre ezek szerint, remélem csak 74 kg leszek kereken

:D

No szép álmokat!

66. timi,,
2008. dec. 17. 20:05
Ma kibirtam hogy 5 után nem ettem:)
2008. dec. 17. 12:55
Köszi,megnéztem,tényleg nagyon sok leírás van róla.De gondolom az mindenképp jó,ha 5 után már nem eszünk.Én mondjuk gyümit szoktam,vagy ha édességre vágyom,Norbi-pudingot,vagy rudit.Azt hiszem ezeket lehet......
64. timi,,
2008. dec. 17. 11:26
Az jó,,én is megpróbálok este nem enni,de nem nagyon sikerül.:(
2008. dec. 17. 10:36

Sziasztok!

Kihagytam két vacsit, és most 74,4 kg vagyok, 60 dkg-t jelentett :D

Szép napot!

2008. dec. 16. 23:01

Itt van mindenről kalóriatáblázat, de ha a google-be beírod, ott még több minden van.

[link]

2008. dec. 16. 21:45
Van egy nagyon jó könyv, Cukorbetegek új diétáskönyve, alatta, Inzulin nélkül kezeltek részére. Nagyon sok étel kalóriája van leírva benne, és sok jó recept, én nagyon szeretem.
2008. dec. 16. 21:39
Azt megköszönöm,ha utánanézel,hallottam már a kalóriaszámlálásról,de tényleg nem tudtam,hogy is működik igazából.Köszi a segítséget,holnap benézek!
2008. dec. 16. 19:53

Sziasztok! Én már sok mindent kipróbáltam, atkins, testkontroll, 90-napos, tojáskúra, krumpli, barnarizs, mindegyik hatásos volt, ha huzamosabb ideig csinálja az ember. Nálam a délig vagy legalábbis reggelire gyümölcs, aztán rendes normál adag ebéd, vacsora max. 5-ig kefír+műzli, vagy párizsi. És persze egy kis torna.


Jó tanácsok: sok ásványvízet inni, ha üvegből iszol hidd el több fogy.

enni kell, mert akkor fogysz, ez érdekes, de így van.

58. timi,,
2008. dec. 16. 19:31
Ma már estefelé nem ettem olyan sokat!
2008. dec. 16. 19:03

Én csak ebédre eszek főttételt. Az ebédem elég sok, én csak körülbelül szoktam számolni, kb 800-1000 kalóriát-normálisan ebédelek.

A reggelire és vacsorára én most shaket iszok,de amikor nem volt, akkor azt nézem mi van ráírva felvágottakra, meg virsli, tojás stb.

Ha szeretnéd holnapra jobban utánanézek.

2008. dec. 16. 15:41
Köszi,már gondoltam rá,csak nem nagyon értem.Mármint,például egy főtt kajánál hogy lehet kiszámolni?Húsleves,főzelék?Hogyan kell,le kell mérni súlyra hogy mennyit eszel és kiszámolni?Tudsz segíteni nekem ebben?
2008. dec. 16. 11:20
Próbáld meg a kalóriaszámlálást. Végülis a herbalife is ezen alapszik, csak megkönnyíti, persze ez a lényege.
2008. dec. 16. 11:17

Sziasztok!

A Herbalife tényleg nagyon hatásos,és lehet bűnözni mellette!Reggel shake,aztán 4 óra szünet,addig csak inni lehet.Ebéd,amit kívánsz!!(ez azért jó,mert nem lesz hiánya a szervezetednek,ehetsz desszertet is!)Vacsira meg megint Shake.Délután lehet gyümit is enni,csak a shake ivása előtt 4 órával!Annyi az egész,hogy napi min. 2,de inkább 3 liter folyadék kell!Nekem ez nagyon bevált,elég napi 20-25 perc séta.Sajna most anyagilag nem megy ez a diéta,ezért keresek valamit.Már mindent kipróbáltam!Tényleg mindent.A Norbi módszer működik még,de azt nehéz betartani család-főzés mellett.10 kilót kéne ledolgoznom.

53. ALLICS
2008. dec. 16. 10:12

Sziasztok!

Nekem simán megy minden tegnap óta 1,4 kg ment le.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook