Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


2009. jan. 4. 10:32
Én a túródiétát csinálom.Eddig bejött.De sokáig nem lehet tartani.De Norbis is jó.Csak 1es kódú cuccokat eszel.Hajrá!
2009. jan. 4. 10:31

Buék!

Egyénenként változó, kinek mi válik be.

Nekem most a herbalife beválni látszik, fogytam 7kilót, most az ünnepeke alatt visszajött egy, így most tartom a 74 kilót, ez végülis jónak mondható, pedig nem figyelek oda ahogy kellene.

Holnaptól folytatom, még 6 kilót szeretnék leadni. Nem akarok drasztikusan fogyni, mert az sosem jó. Átlag heti 1 kilóval adtam le, és ezt jónak tartom.

Sok sikert mindenkinek a folytatáshoz, vagy az elkezdéshez.

Szép Napot!

110. Newsy (válaszként erre: 109. - Dokicica)
2009. jan. 4. 10:30

Szia!


Én elkezdtem (tegnap...:)) Fogyókúra és életmódváltás is: testkontroll, találsz erről is topicot itt a hoxa-n. Én ezt szeretném, a barátom is csinálta ezt régen, szívesen belevág velem újra. És persze sok-sok mozgás! :)

2009. jan. 3. 16:31

Sziasztok!


Én mindenki magánvéleményét szeretném hallani, hogy ki szerint melyik a legjobb diéta! Lehet hogy nem a legjobb megoldás a diéta, mert életmód váltás kéne, de valahol jó lenne elkezdeni. Ha valaki mostanában elkezdene valami fogyókúrát, ami be is tartható, akkor légyszi szóljon, együtt könnyebb lenne. :)

Üdv, Dia

108. keri123 (válaszként erre: 107. - 1e44dd72bb)
2009. jan. 2. 21:20
Köszönjük
2009. jan. 2. 19:34

Sziasztok!Bocsi,hogy nem voltam fent,de össze-vissza mászkálgattam ma is,és ilyenkor tudok leülni a gép mellé.Nos,nem is tudom,hol kezdjem,hogy valami értelmes süljön ki belőle.Szerintem mindenkinek egyéni problémái vannak ezzel az egésszel (mármint a fogyókúrákkal),de próbálok majd általánosságokról írni.Nos,én kb a testsúlyom felét leadtam,és ez alatt az idő alatt tényleg mindig változó fogyikúrákat csináltam végig.kezdetben laikusként kezdtem el,és azt is hozzá kell tennem,hogy olyan voltam,hogy elkezdtem egyik nap,másnap már a 28cm-es pizza kb fél óra alatt lecsúszott...Tehát jó sokáig bírtam,átlag egy napig....:) Aztán,hogy állandó éhségemet csillapítsam,megettem pl 2csomag bulátát,szinte egyszerre,és még csodálkoztam,hogy nem fogytam.De nem is értettem így visszanézve ezekhez a dolgokhoz,azt sem tudtam,hogy mi az,hogy kalória.Nos,azóta rájöttem jó pár dologra,és bizony azt kell,hogy mondjam,hogy az egész életemet meg kellett változtatnom.Beletelik 1-2évbe szerintem,amíg az agyad és az életmódod is átáll erre az egészre,hogy tudatosan táplálkozz.És ez most nem közhely akar lenni,hanem tényleg így van.

Azt nem tartom jónak,hogy mindenki egy diétában akarja a megoldást keresni,vagy pl hogy Norbi csak a maga igazát fújja,stb....Szerintem minden egyes fogyókúrából van mit leszűrni,és a dolgokat egyénre szabottan kell kipróbálni,kinek hogyan reagál a szervezete.

Nekem volt olyan,hogy szinte csak húson éltem,volt olyan,hogy szinte null-szénhidrátot vittem be,volt,hogy edzeni jártam,stb....Tehát az ég világon mindent kipróbáltam,és állíthatom,hogy ha csak egy féle diétát követnék,nem lennék sikeres.Amikor kipróbáltam őket,közben folyamatosan figyeltem a testem reakcióit,és most már minden egyes ételről tudom,hogy abból mennyit vihetek be,vagy hogyan fog reagálni rá a szervezetem.Ehhez az is kellett,hogy megismerjem magát a táplálkozást,és az ehhez kapcsolódó dolgokat,összefüggéseket.Nagyon sokat kellett hozzá olvasnom,és ennek eredménye az is,hogy nagyjából nincs olyan kaja,aminek ne tudnám a tápértékét,kalóriára,zsírra és szénhidrátra lebontva:)

Mindennaposan használom a konyhai mérleget,Nekem rengeteget segít ez is.....Mértéket tarthatok vele,és saccra mindennek ki tudom számítani a tápértékét.Ez is nagyon fontos szerintem.

Nos,általánosságok....Rengeteget tudnék írni,de mivel nem tudom,hogy ki mivel próbálkozik,kinek milyen kérdései vannak,így nem kezdek el ömlesztve írkálni.Ha valaki kíváncsi vmire,nyugodtan írjatok!Nagyjából minden diétáról tudok vmit mondani,kivétel a szétválasztó...Arról csak annyit tudok,hogy miért nem alkalmaztam még,de ez most nem téma:)

Ja,és persze a legalapvetőbb,hogy iszonyat komolya elhatározás kell hozzá.Tudom,hogy mit jelent ez annak,aki sokat eszik,mert én tleg egy pizzát fél óra alatt eltűntettem,a kedvenc kajám a pacalpöri volt krumplival,ja és a disznótoros....:) Általában nem tányérra szedtem,hanem a tálat vettem mindig magam elé,csak szerencsére még korán rájöttem,hogy ez nem fog így hosszútávon működni.Voltak nehéz pillanatok,de szerintem megéri.Teljesen más ember leszel belülről is,nem csak kívülről!Csak nem szabad elfelejteni,hogy nem szabad ebben sem a ló túlsó oldalára átesni,mert az is veszélyes tud lenni!

Na,nagyjából mostanra ennyi!:)

Üdv Mindenkinek:Kriszti

2009. jan. 2. 16:09

Sziasztok! Csatlakoznék :)

Én most olyan 79 vagyok, de voltam ennél több is kevesebb is. Én is gyógyszertől híztam meg nagyon csúnyán, 57 kg. volt a legjobb, 83-nál kaptam észbe. De most a lényeg, hogy van erőm, kedvem és kitartásom - úgy érzem. Kb. két éve 80kg. körül vagyok... és úgy fogyózgattam néha, meg tornázgattam, de MOST :)

kb. dec. közepétől ofadigyelek, hogy mikor, mit és mennyit és minden nap! tornázok, ma 80 percet a Rékára..., meg bicajozok stb.

Egyszer már sikerült fogynom 15 kg-t (aztán kezdtem el Én okos gyógyszert szedni) és most is sikerülni fog... úgyanúgy csinálok mindent mint akkor, most is kell hogy működjön, nem igaz?? Herbalife-ról nekem is van tapasztalatom, háááát vegyes szájíz.... na mindegy, akkor Veletek tartok a nagy fogyókúrában, jó?? :)

105. Dokicica (válaszként erre: 102. - 1e44dd72bb)
2009. jan. 2. 13:34

Sziasztok!

Én is szeretnék megszabadulni pár kilótól. 8-tól kb. Elkezdenék fogyózni, de a diétákat általában nem sikerül betartani suli mellett. Itt látom, hogy a Herbalife-ot meg valami almaecetkapszulát ajánlotok mankónak...

Én 2007 nyarán fogytam 5 kilót egy hónap alatt, úgy hogy hétvégén nem tornáztam, ettem mindent, de hétközben minden nap tornáztam 1 órát, Czanik Balázs DVD-vel. Most is szeretnék valami jót elkezdeni, úgyhogy várom a tippeket! :D

Előre is köszi!

2009. jan. 2. 10:01

B U É K!!!!!


Sziasztok csajok !


Én is kíváncsi lennék néhány jó tanácsra !!!


Daisy-baba írsz nekünk??? KÖSZIKE!!!!

103. keri123 (válaszként erre: 102. - 1e44dd72bb)
2009. jan. 1. 16:38
Lássuk azokat a tippeket,és köszönjük.
2009. jan. 1. 14:52

Sziasztok!Én nem jártam még itt,és nem tudom,most miért is léptem most is be,de szoktam fórumokat olvasgatni,és kíváncsi voltam,ki milyen fogyókúrával próbálkozik.....Nos,én jelenleg nem akarok fogyni,viszont már kb.7 éve fogyózom,és nagyjából kitapasztaltam,hogy mi az,ami be is válik.Mozogni nem mozogtam ezalatt egyáltalán (sajnos).Viszont nagyon sok mindent megtapasztaltam,és ha valaki úgy gondolja,szívesen adok egy-két tippet,h pár kilótól megszabaduljon.De az nagyon fontos,hogy mindenkinek magának kell kitapasztalnia,hogy hogyan reagál a szervezete a különböző módszerekre,amiben viszont más nem tud segíteni.

Üdv:Kriszti

2009. jan. 1. 14:30

Sziasztok!

Kénytelen voltam felfüggeszteni a diétámat, mert nem hagyott békén a családom. 74-74,5 kg vagyok, innen indulok neki január 7-én, ugyanis akkor már otthon leszünk.

Muszáj voltam venni egy farit magamnak (pedig csak a végén akartam), mert kifogytam a nadrágokból ;)

Szép napot mindenkinek!!!

100. keri123 (válaszként erre: 99. - Zsanzi88)
2008. dec. 31. 09:10
Akkor most már szedjed össze magad és felejtsd el a zabálást.Tessék talpra állni.
2008. dec. 30. 08:11
Na én karácsonykor ismét abba hagytam a fogyókúrát !!!!!!!!!!!!!! :(
2008. dec. 27. 13:20
Köszönöm a hozzászólásaitokat!Ha van még valakinek véleménye,szívesen veszem!Január elején elfogy az első doboz,majd meglátom van-e változás.
97. keri123 (válaszként erre: 95. - Gyetani)
2008. dec. 27. 08:55
Akkor hagyd meg vacsi helyett,de nap közben is figyelj oda ,hogy mit és mennyit eszel.
2008. dec. 26. 22:25

Nekem a herbalife bevált, de persze mindenki másra esküszik.

Kellemes Ünnepeket!

2008. dec. 26. 22:15
Azért érdeklődöm ennyit felőle,mert ha nem túl hatásos,akkor inkább mással próbálkozom és nem vesztegetem az időmet és pénzemet erre a fajta shakre.Nekem az ízével nincs bajom(csokis)és nem vagyok éhes sem tőle.
2008. dec. 26. 21:18
Sziasztok.Én banánt tettem bele,hogy laktatóbb legyen.De az émelyítő izétől teljesen rosszul voltam és nem ittam talán vagy 3 napig.
93. adri25 (válaszként erre: 92. - Gyetani)
2008. dec. 26. 20:44
Én vagy 1 hétig ittam,de feladtam,mert állandóan éhes voltam.
92. Gyetani (válaszként erre: 91. - Adri25)
2008. dec. 26. 20:19
És egyébként mennyi ideig ittad a shaket?Volt valami eredménye vagy feladtad? Egyébként kellemes ünnepeket mindenkinek!
91. adri25 (válaszként erre: 90. - Gyetani)
2008. dec. 23. 15:16
Igen fogyózom,én Norbizok.
90. Gyetani (válaszként erre: 89. - Adri25)
2008. dec. 23. 11:09
Nagyon szeretném,ha sikerülne!Májusban lesz a saját és a kisfiam születésnapja,szeretnék addigra beleférni a ruháimba.Te most fogyózol?Milyen módszerrel?
89. adri25 (válaszként erre: 87. - Gyetani)
2008. dec. 23. 08:41

Nem olyan rossz a vaníliás,meg lehet inni. De én 2-3 óra múlva mikor megittam nagyon éhes voltam tőle. Este már " a falat is le tudtam volna kaparni", olyan éhes voltam,és ilyenkor a fejem is fáj. Szóval én hamar feladtam,nem ittam tovább.

Neked pedig sok sikert és kitartást.

88. Szerencsésné (válaszként erre: 82. - Erikpipi)
2008. dec. 23. 00:28

Szia!

Én vettem már olyan szert,ami fogyaszt(és tényleg!),de messze nem olyan hatásos,mint ahogy sikerült fogynom.Viszont most mozgás nélkül meg vagyok lőve.Nem megy!A fogyiteákat nem bírom,mert görcsölök tőlük,és rettenetesen meghajt, a Herba most anyagilag nem megy,de nem adom fel.Kitűztem célnak az 58 kilót,és ebből nem engedek!Ja,és azt olvastam mindenhol fogyis témában,hogy napi 20 perc séta már jó.Na,az nekem is megvan,két gyerkőccel,de most kéne nekem is valami,ami "belendít"......

87. Gyetani (válaszként erre: 85. - Adri25)
2008. dec. 22. 21:15
Szia!Nekem egyenlőre nagyon bevált.Egyáltalán nem vagyok éhes tőle,sőt.Jobban bírom mint gondoltam.Pont ma kezdtem egy hete.Én most próbálom ki először és nekem rögtön a csokist ajánlották,mert finom és tényleg így is van.A vaníliás állítólag nem jó ízű,ezért maradtam a csokisnál.Mióta iszod?Eredmény?Úgy hallottam,hogy el kell telni 1-2-3hónapnak,mire beindul kg-ban a fogyás,de utána szépen lehet vele fogyni.Persze a centikben hamarabb észrevehető a változás.Szerintem próbáld ki a csokist,mert tényleg nagyon finom!Mellette szoptatok is,reggel-délben-este és éjszaka is 2x.Még az ivással vannak gondjaim,több vizet kellene innom.Kíváncsi vagyok a véleményedre!Szeretnék20-25kg-ot leadni nyárig!
2008. dec. 22. 14:34
Almaecet kapszula
85. adri25 (válaszként erre: 81. - Gyetani)
2008. dec. 22. 14:30
Nekem is van ilyen Forever Lite-os porom,de én éhes vagyok tőle. Te nem? Nekem vaníliás van.
2008. dec. 22. 10:09
Sziasztok!Énis vogyni szeretnék de nekem elég lenne 3-4 kg is!!!!Nm tudom hogy csináljam...
83. szoszilvi81 (válaszként erre: 82. - Erikpipi)
2008. dec. 22. 09:13

Igen ez ismerős számomra is.

Én is sokáig szerettem volna lefogyni, azért is híztam majd 83-kg-ra is. Aztán rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább. Közben a barátnőm elkezdett fogyni, és piszkált, hogyha neki sikerül, akkor nekem is menni fog. Még akkor is CSAK szerettem volna, végülis megkértem szerezzen egyet nekem is-piszkálta a hiúságomat ;)

Ott volt a shake, nagyjából úgy csináltam ahogy kell, persze nem fogytam szinte semmit.

Rátaláltam a hoxa-ra, itt kezdtem el komolyan venni, mondhatom, hogy részben a hoxa-nak köszönthetem, hogy már 8 kg-t fogytam. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook