Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


2009. jan. 8. 21:08
Oké,úgyis gyümifüggő vagyok.Holnaptól belevágok!Neked is kitartás és sok sikert!!
2009. jan. 8. 21:02
Nem,mert ha már olyan éhes vagy,mint én,akkor jól esik az alma is:)Majd meglátod!De szerintem ehetsz kivit is ,vagy narancsot.Bármit,csak ne banánt és ne sokat!
140. Szerencsésné (válaszként erre: 139. - Leonoraaa)
2009. jan. 8. 20:41
Az almától nem leszel éhes?Én mindig...
2009. jan. 8. 20:40
Csak ásványvizet és teát.cukor nélkül,üresen.max cirtommal.Nem vagyok nagy ivó,de a napi 1.5-2 liter megvan.Nem mozogtam az első nap nem bírtam volna.Azóta voltam infraszaunába-ami fogyaszt és 2x úszni,de nem sokat.Ennyi kajával lehetetlenség sokáig.Ha megéhezek eszem egy almát vagy iszok.
138. Szerencsésné (válaszként erre: 137. - Leonoraaa)
2009. jan. 8. 20:36
Szóval működik..Ez bíztató!Mennyit iszol és mit??Mozgás?
137. Leonoraaa (válaszként erre: 136. - Dancingqueen)
2009. jan. 8. 19:58
Lányok!A 6.napnál tartok.Nem tudtam annyi túrót megenni,amennyit előírtak.És:az első nap rosszul voltam.Éhség,fejfájás stb...DE ahogy átállt a szervezet és többet ittam,semmi gond nincs.Pedig ma egész nap rohangáltam.Hajrá!
136. dancingqueen (válaszként erre: 135. - Szerencsésné)
2009. jan. 8. 14:54
biztosan lesz:)szurkolok(és gratula a babócához!:D)és nagyon várom:)
135. Szerencsésné (válaszként erre: 134. - Dancingqueen)
2009. jan. 8. 14:40
Igen,igazad van.Én könnyen vagyok,még jelenleg gyesen,így nem gond a koplalás,bár kísértésbe esni is könnyebb..Mindenképpen leírom a fejleményeket,remélem lesznek!!!
134. dancingqueen (válaszként erre: 133. - Szerencsésné)
2009. jan. 8. 12:08

mindenképpen!


csak nekem nagoyn kevésnek tűnik,hogy egy dolgozó,felnőtt ember ennyitől nem ájul el:S


de tényleg írj majd ide,csak mert csomóan már megígérték más fórumokon,hogy "majd szólnak" oszt soha nem lett semmi

2009. jan. 8. 12:06
Nem kimondottan a túró fogyaszt szerintem,hanem kompletten ez a diéta.Holnap kezdem,aztán majd leírom a fejleményeket!
2009. jan. 8. 11:39
a túró miért fogyaszt?:)
131. Szerencsésné (válaszként erre: 130. - Leonoraaa)
2009. jan. 7. 21:43
Köszi!!!!A kenyeret nem is a diéta alatt gondoltam,csak én néha szoktam úgy enni......Jól hangzik,azt hiszem rászánom magam.Mégegyszer KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 7. 21:21

Kövesse ezt a diétát két héten át, és 7–10 kilót adhat le koplalás nélkül. Az étrendet pontosan tartsa be, így szervezete minden létfontosságú tápanyaghoz hozzájut. Fontos, hogy ne tegyen VAJAT, ZSÍRT, OLAJAT a fõzelékbe és a salátára, a teát, kávét pedig édesítõszerrel igya! Alkoholt a kúra ideje alatt egyáltalán ne fogyasszon!


Kövesse a diétát két héten át, majd folytassa normál étkezéssel, de továbbra is ügyeljen arra, hogy kevesebb szénhidrátot (liszt, cukor) fogyasszon. Néhány hét elteltével megismételheti a túródiétát, amennyiben még többet szeretne fogyni.


1. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 25 dkg túró, feketekávé

VACSORA: 25 dkg túró, vegyes saláta, 1 szelet pirítós.


2. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 2-3 db tojás, fõzelék spenótból vagy sóskából (liszt, zsiradék nélkül), 1 narancs, feketekávé

VACSORA: 1 szelet marhasült, zöldsaláta.


3. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 2-3 db tojás, spenót, 1 narancs, feketekávé

VACSORA: 2 szelet marhasült, uborka, paradicsom.


4. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Vegyes saláta, narancs, feketekávé

VACSORA: 25 dkg túró, zöldség, 1 szelet pirítós.


5. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 1-2 db tojás, spenót vagy sóska, feketekávé

VACSORA: sült hal (nem panírozott), vegyes saláta


6. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Gyümölcssaláta (bármennyi) cukor nélkül, feketekávé

VACSORA: 1 nagy szelet sült hús, paradicsom, uborka, tea.


7. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Fõtt tyúkhús, paradicsom, fõtt káposzta, feketekávé

VACSORA: Zöldségleves, narancs vagy alma.

129. Leonoraaa (válaszként erre: 128. - Szerencsésné)
2009. jan. 7. 21:19
Hát...itt csak akkor ehetsz egy egy piritóst,ha írják.A túrót magában kell enned mindig reggelire almával.Hogy ezt kőrözöttként,vagy sült túróként teszed,az mindegy.Csak ne kenyérrel edd:)De mindjárt beillesztem a diétát:
128. Szerencsésné (válaszként erre: 126. - Leonoraaa)
2009. jan. 7. 21:16
Köszi,azt hiszem kipróbálom.Édesítővel lehet a túrót?Én úgy is szoktam néha enni,kenyérrel,vagy gyümölccsel turmixolva.De gondolom magába is jó lenne,ha szabad...?
127. Gyetani (válaszként erre: 125. - Szoszilvi81)
2009. jan. 7. 20:36
Nekem csak a fáradtságtól és a nemalvástól fáj a fejem időnként(gyerekeim felváltva alszanak napközben,éjszaka pedig 2-3x kelek szoptatni). Nem szoktál éhes lenni és esetleg akkor fáj? Illetve ha jól tudom a shake valamilyen szinten méregtelenítő folyamatokat indít be és lehet,hogy ennek a "mellékhatása"?
126. Leonoraaa (válaszként erre: 119. - Szerencsésné)
2009. jan. 7. 19:49
Túródiéta: működik,bár a 5.napon lassan rá sem tudok nézni a túróra.De fogyok tőle,lötyög a nadrágom és a hasam kezd eltűnni.Uh hajrá!2 nap múlva mérlegelek,mennyi ment le.Én kőrözöttet ettem és sütöttem túrót.MErt amugy nagyon unalmas.Szép estét!
2009. jan. 7. 18:46

Gyetani! Neked nem szokott fájni a fejed?

Nekem a reggeli shake után szokott fájni a fejem, de lehet nincs köze hozzá, este nincs semmi bajom.

124. Gyetani
2009. jan. 7. 17:41
Én most vaníliásat iszom,ha elfogy,kipróbálom az eprest.Én pár évvel ezelőtt,mikor megismertem a herbalife-ot,megvettem a kezdőcsomagot,így most 9600ft-ba kerül. Nem olcsó,de sok embernek segített már,remélem nekem is!:)
2009. jan. 7. 17:02

Van több féle ízben. Vaníliás, csokis, krémes-kekszes, meg még van vagy két féle.

Egy doboz 12400 Ft, úgy írják hogy 21 napra elég, nekem nem tartott addig, viszont beválik ;)

122. dancingqueen (válaszként erre: 121. - Gyetani)
2009. jan. 7. 16:14
azt a mindenit!!!és,milyen az ize?:Dárat kérdezhetek?
121. Gyetani (válaszként erre: 120. - Dancingqueen)
2009. jan. 7. 16:08
Szia!Én csak csatlakozni tudok szoszilvi81 írásához. Én 01.03-án kezdtem el a herbalife-ot. Másfél hét múlva megyek mérlegelni,akkor majd meg tudom mondani az eredményt. Az biztos,hogy nagyon laktat,nem vagy éhes tőle. Az én tanácsadóm 35kg-ot fogyott tőle.
2009. jan. 7. 15:44
visszaolvastalak titeket,ill csak az elejét:)ki hogy áll azóta?:)mennyi mínusszal tudtok engem bíztatni?:D
2009. jan. 7. 14:03

Sziasztok!

Leonoraaa!A túródiéta működik?Utánanaéztem és nem tűnik nagyon brutálisnak.Tud róla valaki valamit?Üdv.:Zsani

2009. jan. 5. 20:20
A herbalife egy étrendkiegészítő. Több részből áll, de én csak a shake-t iszom belőle. A lényege az, hogy alacsony kalóriatartalmú, mégis jól lehet vele lakni ;) Reggeli-vacsora shake, ebédre bármit lehet enni :P
117. dancingqueen (válaszként erre: 111. - Szoszilvi81)
2009. jan. 5. 15:12
herbalife?:)az micsudi?:)
116. zsanzi88 (válaszként erre: 115. - Évice)
2009. jan. 4. 17:32

Szia!

Én is arra gondoltam , hogy a fogyókúrámba be iktatok gyümölcs napokat.


Akkor neked ez hatásos volt a fogyás szempontjából is???

Most úgyis sok vitaminra van szüksége a szervezetünknek hátha el hagynak a kilók és el kerülnek a betegségek is!!!!!!!!!!!!

115. Évice
2009. jan. 4. 16:59

Heti 1 nap gyümölcsnap!:))))))))) (Én 7főn szoktam tartani.)

Egésznap 1-1,5 kg gyümölcsöt eszek egyenletesen elosztva!Emelett 1-2 liter folyadékot veszek magamhoz,tea,ásványvíz formájában.

Nem megerőltető a szervezet számára ugyanakkor mégis méregtelenít,az emésztést rendezi.Másnap garantált a fittség és a jókedv.Megéri!

Legjobb gyümölcs erre a célra:ananász,alma,kivi.Narancsot néhány szakember megkérdőlelezzi,de én szoktam néha.A banán magas cukortartalma miatt megint vsak nem ajánlott,de 1 db-ot elszoktam majszolni,ha nagyon leesik a vércukrom.

Tavasszal és nyáron bővül a skála!:))))

Én már több,mint 4 éve ezt csinálom.(ritkán hagyom ki)A környezetem már tudja,ha 7fő akkor gyümölcsnap.Először fogyás céljából,mamár inkább szinttartásként és az egészségem miatt iktatom be.

Hosszú távra "gyümölcsöző" eredményt hoz.

Érdemes kipróbálni!

2009. jan. 4. 14:40

dán királyi diéta a lent nevezett...

de én "csal úgy" nem javaslom!!!

2009. jan. 4. 14:38

sziasztok!az Én nővérem Candida-diétával eszméletlenül(!) sokat fogyott. Emellett az összes emésztési, bőrgyógyászati problémája megoldódott! Tartható is szerintem!! Természetgyógyász ajánlotta. Én a 600Cal királyi diétával (azt hiszem a neten ezen a néven kering) fogytam DE akupunktúrával különben "belehaltam" volna :)

Most, kövezettek meg de Norbi update-je megy!! Na nemy olyan komolyan, inkább csak a gondolatot követve. Szóval nem eszem krumplit pl. délután de este eszek salátát.... szóval azt mint alapelvet lehet követni és betartani. Nem nézegetem a kódokat, szerintem nagyjából mindenki érzi mit mikor lehet v. lehetne enni. Pláne egy nő :)

Nem kell szerintem csak 1-es kódúakat enni! Ésszel csak!! :)

Meg szerintem kardinális része az egésznek a MOZGÁS!! Hiszen ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel akkor kizárt egyszerűen hogy ne fogyj!!

Én. pl. az imént ettem krumplit, rántott csirkével... de ma még max. valami kis kefírt eszek este és tornázok!! Én így csinálom :)

A.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook