Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


172. dancingqueen (válaszként erre: 171. - Szerencsésné)
2009. jan. 14. 20:17
dehát,itt azt irtad,hogy belecsapsz egy kúrába:Sazt hiszem a turódiétába...vagy nem arra írtad,hogy szimpatikus neked?csak azért vegzáltalak az eredménnyel,ne hari ha tolakodó voltam
171. Szerencsésné (válaszként erre: 170. - Dancingqueen)
2009. jan. 14. 19:33
Az a baj,hogy karácsony előtt mértem magam utóljára.Akkor még jó volt.Azóta meg...Sokat bűnöztem,és tudom,hogy híztam,és ez olyan elkeserítő....
170. dancingqueen (válaszként erre: 169. - Szerencsésné)
2009. jan. 14. 19:19
váromnagyon:)szorítok neked:)!
169. Szerencsésné (válaszként erre: 167. - Dancingqueen)
2009. jan. 14. 19:16
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Karácsony óta nem megy valami fényesen a dolog.De holnap mérlegelek,és ígérem leírom az eredményt.Azt hiszem bele kell húznom!!!!!
2009. jan. 14. 18:39

Énis így éreztem, bele se merek gondolni, holnap hogy viszem oviba :S

Szintén így fogyok, heti 1 kg általában.

Idáig azért sem fogytam, mert mindig vétek valami hibát. :P

2009. jan. 14. 18:15

én 2 hét,-1,5...lehetne gyorsabb is


hóban gyerekkel a nyakban????:)nem semmi,gratu:D

2009. jan. 14. 17:54

Hát ma rendesen kisportoltam magam :P

Szakadt a hó, nem mertem kocsival elindulni, gyalog mentünk Bálintért az oviba, Martin nem bírt jönni, nyakamban kellett cipelni parton felfelé. Majd egyórát sétáltam a gyerekekkel.

Ki hogy áll mostanság?

Ma 75 kg voltam kereken :) Remélem megindul lefelé.

165. dancingqueen (válaszként erre: 164. - Szerencsésné)
2009. jan. 14. 16:57
jaaaaaj:)no,biztos,hogy ügyike vagyol:)napok óta nyomod a diétát:)
164. Szerencsésné (válaszként erre: 163. - Dancingqueen)
2009. jan. 14. 16:33
Nem merek mérlegre állni!
2009. jan. 14. 16:12
szerencsésné:)hol tartasz fogyiban?:)várom a beszámolót:)
162. Szerencsésné (válaszként erre: 161. - Gyetani)
2009. jan. 13. 22:20
Az jó,napi 20 perc séta már jó!
161. Gyetani (válaszként erre: 159. - Szerencsésné)
2009. jan. 13. 21:02
Még egyenlőre kívánom az édességet és szoktam enni 1-1 csokit,de szerencsére ebéd után és nem mindennap.A nap további részében vagy délelőtt tudom tartani magam.Egyébként minden reggel gyalog megyek vásárolni,ami oda-vissza biztos van 1km.Legalábbis reménykedem,hogy van annyi!:)
160. Szerencsésné (válaszként erre: 158. - Szoszilvi81)
2009. jan. 13. 10:14
Ügyi vagy!!!A cm a látványos,nem a kiló...
159. Szerencsésné (válaszként erre: 156. - Gyetani)
2009. jan. 13. 10:13
Nem az!Én amikor Herbáztam,sokszor ettem ebéd után desszertet,mert kívántam.Inkább ebéd után edd,mint este.Nem lehet mindent megvonni a szervezetedtől,mert hiánya lesz.Ha megkívánod,edd meg ebéd után.Az nem gond!!Persze nem kell minden nap,de hetente párszor lehet.Egy kis séta utána,aztán "le van dolgozva"...
2009. jan. 12. 21:27
Ma sétáltam egy jó nagyot, igyekeztem betartani az előírtakat. Egy hónappal ezelőtti mérkőzésemhez képest, mindenhol egy cm-el vagyok "véknyabb" :D
2009. jan. 11. 19:47

Nem hiszem, lehet kevesebbet fogysz, mintha nem etted volna meg a sütit, de szerintem attól ez még nem a vég ;)

Tegnap bűnöztem, ma viszont betartottam a diétát.

Tornázni nem tudok, mert tegnap este rosszul mozdultam, és meghúzódott a térdem.

Tegnap láttam hogy telihold van, bízom a fogyóhold jótékony hatásában :P

156. Gyetani
2009. jan. 11. 19:38
Mi ma délután 2 órára mentünk ebédre és ettem mindenből,bár próbáltam mértéket tartani,de a sütiből szerintem többet ettem a kelleténél.(Itt a végzet:)De kivártam a 4 órát és most megittam az esti herbámat.Remélem ez még nem hízókúra???
2009. jan. 11. 15:49
Énis igyekszem tartani a 4 órát, de van aki azt mondja nem kell túl szigorúan venni, persze 3 órát hasznos betartani ;)
2009. jan. 11. 15:13
Na,igen,de ilyenkor jön a lelkiismeretfurdalás...Látod,ezért jó a Herba.Annál tudtam,hogy este megiszom a shaket,és nem volt olyan finomság,ami rávett volna a bűnözésre,mert a tanácsadóm azt mondta,ha előtte-utána(shake) nem telik el 4 óra,és eszem,akkor az hízókúra,ugyanis ez arra is jó!!!
153. Gyetani
2009. jan. 11. 11:27
Szerintem nincs semmi baj azzal,ha az ember néha bűnözik,főleg ha régóta diétázik,természetes,h előfordul,főleg,ha körülötte mindenki nassol.Én még egyenlőre bírom,de majd lehet engem is utolér a "végzet".
152. Szerencsésné (válaszként erre: 151. - Szoszilvi81)
2009. jan. 10. 22:45
Én viszont kipróbáltam az amerikai palacsintát...Nem tudtam megállni,megettem 2-őt.Nem lett volna gond,de ez este 7-kor volt....Sajna becsúszik néha az ilyen...De nem gond,van egy kis lelkiismeretfurdalásom,de majd "leböjtölöm..."
2009. jan. 10. 22:08
Hát szégyellem, de csúnyán be pop-cornoztam ma. Viszont ma kétszer is jó nagy sétát tettünk a gyerekekkel.
2009. jan. 9. 14:39
Próbálj délután enni valamit, amiben kevés a kalória, hogy ne légy éhes, azt olvastam, nem szabad éhezni, mert akkor megáll a fogyás, tartalékolni kezd a szervezet. No nem azt mondom hogy fél malacot kell enni, de ha néhány szem kesudiót vagy mogyorót megeszel, nem ezen fog elbukni a diétád. A szervezet mindig jelzi mire van szüksége ;)
2009. jan. 9. 14:26
Nem szoktam csokit nassolni,és "rendes vacsorát" sem eszem,tényleg csak gyümi,ropi,szotyi,puffasztott búza.Az az érdekes,hogy kívánom a mogyorót,kesudiót.Ezeket sokáig nem ettem,mert a Norbinál inkább csak reggel lehetett,akkor meg nem kívántam.Nálam igazából tényleg a reggeli "királyi".Minden reggel 3 szelet Bakonyi barna kenyeret eszem azzal,amit éppen megkívánok.Vajkrém,felvágott,májkrém,kolbász.Ehhez iszom kb.4 dl tejeskávét édesítővel,és minden reggel eszem valami zöldséget(paradicsom,paprika,uborka...)Aztán napközben szinte semmi,és estére éhes vagyok.Én is gyümit szoktam nassolni és a leírtakat.Például ehetek este sajtot,túrót,joghurtot???
148. 1e44dd72bb (válaszként erre: 147. - Szerencsésné)
2009. jan. 9. 12:57

Szia!

Igen,vmi ilyesmi a lényeg!Bár bevallom őszintén,hülyeség az is,hogy vki este 6után mondjuk nem eszik semmit.Én még éjjel 1kor is enni szoktam,és emellett is simán fogy az ember.Ha keveset ettél egész nap,és pl este 10kor eszel,az nem fog rajtad duplán lerakódni!És ez tuti,csak persze az nem mindegy,hogy mennyit eszel,ja és azért lehetőleg ne pörkölt legyen...:) Mert attól szarul is fogod magad érezni.De amúgy én szinte vacsira eszem a legtöbbet,és mondom,éjjel 1kor még nyammogok a gépnél.

Volt olyan időszakom,hogy mindig lefekvés előtt ettem meg pl azt a sütit,amit anno Norbitól rendeltem.És nem mondhatnám,hogy másnap disznóként ébredtem,tehát csak tőled függ,hogy az aznapi adagodat hogyan és mikorra osztod el.Csak tényleg tudni kell,hogy mit és mennyit:)

Ja,amúgy megnéztem azt a túródiétát előrébb,és hát nem tudom...Kezdésnek kicsit drasztikusnak vélem,bár én csináltam már nulla-diétát is,de nem úgy,hogy egyik napról a másikra.Meg aztán nem is vagyok a híve,Ráadásul most tél is van,tehát nem kell annyira rohanni a fogyózással,a kabát alatt úgysem látszik,hogy mi van.Majd ha meleg lesz,az már másabb.De inkább fokozatokat kell megtalálni,a fogyás úgyis elindul,ha bizonyos dolgokban változtatni fogsz!

2009. jan. 8. 23:41
De jónak tűnik amit leírtál,ezek szerint jó lenne a túródiéta is,kihagyva belőle az esti pirítóst???
146. Szerencsésné (válaszként erre: 145. - 1e44dd72bb)
2009. jan. 8. 23:40
Köszi!Na,nekem a kitartás,ami elfogyott.Én nem tudom,tavasszal olyan erővel vágtam bele,futottam,diétáztam,szinte hullottak le rólam a kilók.Most pedig...szenvedek.Semmihez nincs kitartásom,egész nap nem eszek,hogy fogyjak,este meg ropi,puffasztott búza.Addigra már annyira éhes vagyok,hogy bármit megennék....Nem tudom,mi van velem....
145. 1e44dd72bb (válaszként erre: 144. - Szerencsésné)
2009. jan. 8. 23:28

Háát....Tul.képp nem követek kimondottan egy diétát,hanem ötvözöm a dolgokat,mindegyikből próbálom levonni azt,amit hasznosank találtam v tudom,hogy az a szervezetemnek jó.Volt olyannyaram pl,mikor szinte csak húst ettem,és nagyon sok gyümit.Akkor vmiért ragadtak rám a kilók,pedig semmi ch-féleséget nem ettem(kenyér,krumpli,tészta,stb).Ott a baj a sok zsírral lehetett,meg a rengeteg gyümicukortól.Ebből kifolyólag tehát oda kell azért figyelni a zsírfogyasztásra.Ezért ellentmondásos kicsit az Atkins és Norbi diétája is,mert tocsog a zsírban,és ez tuti,hogy nem a legjobb irány afelé,hogy fogyjunk.Először Atkinseztem,de akkor sajnos nagyon drasztikus volt a diéta,és nagyon beteg lettem és gyenge...Tehát vmi ebben is hibádzott,méghozzá az,hogy ő viszont nagyon alacsonyan akarja tartatni a ch-fogyasztást.Norbi azért többet enged,hiszen neki sütijei,kenyerei,stb-jei is vannak.De még ő is ugye túlzásba esik,ami a zsírt illeti.Nos,Norbi ch-ajánlásait kell követni,mert az mellett még fogyhatsz is,ha azt betartod,de nem kell őket annyira nélkülöznöd,mint az Atkinsben.Ch-t mindenféleképpen be kell juttatni,mert az tényleg súlyos bajokhoz vezethet,ha nem viszünk be eleget belőle!

Persze a húst nem szabad visszafogni,mert az is hozzátartozik a táplálkozásunkhoz,és rengeteg olyan dolgot tartalmaz,amit nehezen lehet viszonylag mással pótolni.Az is fehérjeforrás!A fehérjediéta tul.képp értelemszerűen a fehérjefogyasztásra helyezi a hangsúlyt.A testépítőknek is ezt kell követnie.Hogy miért?Mert fogyózás mellett nem engedi,hogy leépüljenek az izmaid,és szinten tartja az energiádat.ha az izomtömegedet akarod növelni,sokat kell ebből fogyasztanod.Könnyen feldolgozza a szervezeted,és jól hasznosul!A fehérjeporok...nos,felmész egy netes oldalra,ha kell,majd megadom,és nekiállsz nézelődni....Közhelynek tűnik az ilyen testépítős por mizéria,de tulajdonképpen ez is a fehérjebevitelre helyezve a hangsúlyt ugyanúgy működik,mint a H.life termékei,csak esetleg többet tudsz venni ugyanazon az áron,v még olcsóbban jutsz hozzá.Ezek vagy szójaproteint v tejsavóproteint tartalmaznak,és sok olyan van,ami plusz vitaminokat is tartalmaz,erősíti az immunrendszert,rendben tartja a hormonháztartásod,rendbehozza az emésztést,és még hosszan lehetne sorolni.De ebben segíthetek,ha gondolod!Ha úgyis tejes vagy,akkor ezek nagyon ideálisak lesznek Neked!Én mindig 2-3ízt vettem,és nem volt annyira 1hangú!Volt,hogy belekevertem jogiba,beraktam a mélyhűtőbe,és máris kész volt a fagyi...De ugyanezt megteheted a túróval,meg mindenfélével,amivel gondolod,hogy beleillik:) Én diétás saját gyártmányú muffinba is raktam:)

Teok minden van,amit végig kell próbálgatnod,mert ami bevállik egyikünknek,az lehet,hogy Neked majd nem lesz jó.....De első körben nézd végig a mostani táplálkozásodat,hogy vajon mi az oka a pár kiló súlyfeleslegnek,és a hibásnak vélt pontokon próbálj változtatni,és várd meg,hogy lesz-e eredmény....nem olyan nehéz,csak sok erő és kitartás kell,de az eredményekre biztos nagyon büszke leszel:)

Sok sikert előre is!

144. Szerencsésné (válaszként erre: 143. - 1e44dd72bb)
2009. jan. 8. 22:57
Akkor tényleg jó a túródiéta?Engem érdekelne a fehérje-diétád,én személy szerint tejfüggő vagyok,de minden tejterméket szeretek.Légyszi részletezd kicsit,hogy mit jelent a fehérje-diéta!
2009. jan. 8. 22:53

Sziasztok!Már pár napja csak arra volt időm,hogy visszaolvasgassam a hsz-eket,de reagálni már nem volt erőm.Említettétek a Herbalife shake-jét....Nos,én ezeket jónak tartom,csak felesleges pénzkidobás is egyben.Az ilyen dolgokat olyan könnyen el tudják olyanoknak adni,akik mindent megtennének,hogy leadjanak pár kilót.De ezt a port alternatív módszerekkel is ki lehetne váltani,csak ismernie kéne mindenkinek az egésznek a hatásmechanizmusát,és magától rájönne,h mivel lehet pl ezt a shake-t helyettesíteni.Mivel ezek a fehérje cuccok nagyjából ugye a ch-szegény diétára alapoz,ezért úgy kell kidolgoznod az étrendedet,h minél több fehérjét tartalmazzon,és kevesebb ch-t.A Herbalife cég természetesen a saját fehérjéét akarja rátukmálni az emberre,holott fehérjének ott van például a túró,de majd hülye lesz azt reklámozni,hogy az is tele van fehérjével,egyétek inkább azt.Nem,ő azt mondja,hogy az ő porjától tuti lefogysz,ami igaz,de azt elfelejti mondani,hogy a túró is pl tiszta fehérje és attól is le tudsz fogyni....Csak nem tízezrekbe kerül,és nem az ő pénztárcáját fogjátok növelni.Nos,személy szerint én a ch-szegény diétát preferálom,de csak bizonyos határokig,mert ha túlzásba viszed,komoly bajok is felléphetnek...Erről is tudnék mesélni.

Ha vkit érdekelne ez az egész fehérje-diéta,akkor szívesen írok róla,mert viszonylag jól lehet lakni a fehérjedús ételekkel,és szerintem szépen lehet fogyni is,ha figyelsz a dolgokra....és nem kell ilyen szarságokra tízezreket kiadni.Én is nyomattam porokat,de nem tízezrekért,és szerintem nagyjából ugyanaz volt az eredmény:)

Persze ez csak egy vélemény volt,mindenki arra költi el a pénzét,amire akarja.

Ja,a túró pedig iszonyat egészséges,jó a gyomornak is...Én már kb 2-3éve minimum egy kilót megeszek egy héten,de annál csak többet általában,és nem tudom megunni:)

Kitartást Mindenkinek!Jó éjt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook