Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2009. jan. 17. 20:23
Hát a nap közbeni evést is csökkentettem.Három napja hagyom ki a vacsorát és kevesebbet is eszek csak nem tudom meddig fogom kibirni.
201. Newsy (válaszként erre: 199. - Angica73)
2009. jan. 17. 20:17
szerintem lehet, feltéve, ha előtte nem eszel többet, mint egyébként szoktál...:)
200. Newsy (válaszként erre: 198. - Szoszilvi81)
2009. jan. 17. 20:16
hát igen... én is a rossz szokásaim rabja vagyok...:)
2009. jan. 17. 19:51

Sziasztok!

Attól lehet fogyni hogy ete 5-től nem eszek semmit?

Nagyon szeretnék csak nem tudom hogy kéne elkezdjem.

2009. jan. 17. 18:01

Énis kipróbáltam már a Norbisat, fogytam vele, de a rossz szokások miatt, nem volt tartós, nem a Norbi hibája, nekem nem jött be.

Én most shake segítségével fogyok, ez nekem bevált, és igazából énis a "kalóriaszámlás"-ban látom a fogyás-hízás okát,ill. így lehet szinten tartani is. ;)

197. Newsy
2009. jan. 17. 10:25

azért testkontroll, mert elvbe mindent lehet enni... tudom Norbival is, s a tornáit is szeretem, de valahogy nekem még sem feküdt a délelőtt szénhidrát, én mindig délután akartam, persze biztosan csak megszokás kérdése...:)


az, hogy egészségesebb-e szétválasztva táplálkozni? nem vagyok benne száz százalékig biztos, de úgy gondolom legalább nem egészségtelen... leírják a pontos élettani alapokat, hogy pl mit miért ajánlanak együtt enni, s mikor, hogy alkalmazkodjon a táplálék bevitel í szervezet ritmusához... de az az igazság, hogy már mind megtanultuk, hogy bármit be lehet bizonyítani, sőt az ellenkezőjét is...

a lényeg, ha több kalóriát viszel be, mint amire egy nap szükséged van, hízol, ha kevesebbet fogysz... jó ugyanakkor, ha a kevesebb kaólriával azért az esszenciális dolgokat beviszed... illetve jó, ha nem feltétlen a kalóriát csökkented minimálisra, hanem mozgással dolgozod le a többletet...

2009. jan. 17. 09:11

Én nem látom a lényeget, vagyis nem tudom, hogy most akkor az az egészséges, ha szét választjuk az ételeket, a gyakorlatban ez hogyan működik?


Szép napot!

195. enjoy
2009. jan. 16. 21:45
Amúgy a Norbi nem vált be neked régen? Vagy miért választottad ezt a másik módszert?
194. enjoy (válaszként erre: 193. - Newsy)
2009. jan. 16. 21:44
Dehogyis! :) Csak amilyen fórumokban írkálok itt, általában Norbiznak, vagy a 90 napos diétát csinálják. És végre vki testkontrollozik. :)
193. Newsy
2009. jan. 16. 21:33
de régen Norbiztam...:) ez azért remélem nem rossz pont...
192. enjoy (válaszként erre: 191. - Newsy)
2009. jan. 16. 19:51

Nos, én Dr. Noelke módosított változatát csinálom. Az nem olyan értelmetlen, mint az eredeti...amit te is megemlítettél a tejtermékekről.

Végre vki, aki nem Norbizik...:)

191. Newsy (válaszként erre: 190. - Enjoy)
2009. jan. 16. 15:19
szerintem nem nagy baj... eredetileg ugye, az amerikai szerzők majdhogynem tiltják az állati fehérjét... főleg a tejtermékeket... pedig szerintem fontosak, ezért nem tartom be én sem a fehérje szétválasztást... én úgy tudom a rossz párosítás: fehérje-szénhidrát, fehérje-keményítő...
190. enjoy (válaszként erre: 189. - Newsy)
2009. jan. 16. 13:57
Igen, vhogy én is hasonlóan csinálom, mint te. Bár az esti határ nálam 7-8 óra és a fehérjéket meg nem szoktam különválasztani egymástól. Az nagy baj? Vagy akkor ez lenne a rossz párosítás, ami után 6 óra hosszáig nem ehetek?
189. Newsy (válaszként erre: 187. - Enjoy)
2009. jan. 16. 13:51

hát a fit for life, meg az agykontrollos táblázat az alap, de ahogy írtam, ne tudom teljesen betartani... csak annyi, hogy délig gyümölcs, illetve sok zöldség köretnek, s ha lehet a különböző fehérjéket nem keverem... s az eredeti engedi a szénhidrát szabad fogyasztását, amennyiben nem fehérjével eszed együtt, na én meg próbálok minél kevesebb szénhidrátot...

és persze van még több szabály... pl. gyümölcs után fél óráig ne egyél mást, jól párosított étkezés után 4 óra hosszáig, rossz párosítás után talán 6 óra hosszáig ne egyél újra... valami ilyesmi...

szóval az enyém kicsit egyedi és az este hatos határ is az...

de állítólag, ha semmit nem változtatsz, s az eredetit tartod, úgy is tökéletesen lehet fogyni... de érdemes elolvasni a könyvet...

na megint sokat írtam...:)

188. Newsy
2009. jan. 16. 13:46

hát én végzettségem szerint orvos vagyok, s azt gondolom, hogy az ilyen kúrák még mindig a legjobbak, amik elvben mindent tartalmaznak... a baj csak az, hogy én is képes vagyok átlendülni a nem evés felé, a kevés evésből... és ez már eltéréseket okoz hosszabb távon...

hát ami már oké lenne, az 15 kiló... de amivel elégedett is lennék az 20-25...

81ről indulta január elején, most vagyok 79 (168cm)

187. enjoy
2009. jan. 16. 10:21

Sziasztok!

Newsy, a testkontroll melyik változatát csinálod? Mert én kb. 3 változatban olvastam róla...:) Vagy ez a 4. Newsy-módszer? :)

186. dancingqueen (válaszként erre: 184. - Newsy)
2009. jan. 16. 10:11

jól hangzik:)most kezdted?mennyitől szeretnél megszabadulni?


köszi,én is remlélem,hogy jó hir,h két gyümi között nem jött fel:)


viszont,doki helyből megmondta a vérkép vizeletből,hogy "éhezem". kicsit elbizonytalanodtam,hogy mennyire lehet egészséges ez a 90 napos diéta...ti beszéltetek már dokival erről?

185. Newsy (válaszként erre: 183. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 10:08
ez tényleg jó hír! hajrá! :)
184. Newsy (válaszként erre: 182. - Szoszilvi81)
2009. jan. 16. 10:07

rengeteg módszert próbáltam már... most kb testkontroll, csak kissé módosítottam, mert nehezen tudom tartani a teljes fehérje szénhidrát szétválasztást (durván olyan ez elvileg, mint a 90 napos, csak egy-egy étkezésen belül kell szétválasztani... vagy valami ilyesmi) -reggelig csak gyümölcs.

amit én módosítottam, hogy amennyire csak lehet a szénhidrátot minimálisra csökkentem, é főként fehérje alapú ételeket eszem délre és vacsorára sok-sok zöldséggel (alkalomadtán a rendszer által keményítőnek sorolt körettel pl párolt zöldbab), nem választom szét a húst és a tejfehérjét... csak este hatig eszem, s próbálok még akkor sem enni hat után, ha véletlen munka, vagy egyéb miatt nem volt időm vacsizni... és jógázom (reggel 10-15 perc, este 45 perc kb)

remélem nagyjából érthetően írtam...:)

2009. jan. 16. 10:01
jó reggelt fogyis társak!hogy vagytok?jó hir,h ch nap után is ugyan annyi vagyok,mint előző gyümi nap után...majd a mai szigorított remélem meghozza megint a gyümölcsét:)
2009. jan. 16. 09:39

Énis heti 1 kilót fogyok, nem is kell gyorsabb fogyás, mert azt a bőrünk nem bírná...

Newsy! Te milyen módszerrel fogysz?

181. Szerencsésné (válaszként erre: 179. - Newsy)
2009. jan. 15. 12:14
Hajrá!Én is ezt mondom!Látod,megy ez!Teljesen normális a heti 1-1,5 kiló.Ennél több nem kell!!!!
180. Szerencsésné (válaszként erre: 178. - Dancingqueen)
2009. jan. 15. 12:13
Cigi nélkül nekem sem megy!!!Mindkét terhességem előtt,mikor eldöntöttük,hogy babát szeretnénk,letettem a cigit.Egyik pillanatról a másikra.Ezzel viszont 1 hónap alatt híztam 10 kilót,mindkét esetben.Na ez volt a durva!Aztán még a gyerkőcökkel is!!A 64 kiló nekem is álomsúly volt még el nem értem.De most még akarok!Tudod az van bennem,ha ezt elértem,elérhetem az 58-at is.Most pedig nagy lelkesedéssel,"rengeteg akaraterővel" újra belelndülök.Remélem!!!
179. Newsy
2009. jan. 15. 11:53

eddig nem nagyon mertem írni, mert számtalanszor kezdtem már el fogyózni, de mindig túl gyorsan elfogyott a lendület... pedig min 20 kilót le szeretnék adni... de most, hogy túl vagyunk egy fél hónapon, s lement 2 kiló, úgy gondolta megosztom Veletek, bár már az is sokat jelentett, hogy olvasgattam, amiket Ti írtok...

Hajrá! :)

178. dancingqueen (válaszként erre: 177. - Szerencsésné)
2009. jan. 15. 10:30

nah,látod látod:)kegyesek voltak hozzád a kiló-pakoló manócskák:)))elfelejtettek dolgozni:P

akkor most aztán háláld meg engedékenységüket,és húzz bele:))))


(64!!!mit nem adnék 64éert!régen annyi volt a versenysúlyom...csak akkor még bagóztam:S)

177. Szerencsésné (válaszként erre: 176. - Szoszilvi81)
2009. jan. 15. 10:18
Nehezen!Egyfolytában csak nagyon keveset tudok csinálni.Tényleg gyilkos gép.Én azt hittem sokkal könnyebb lesz,de szerencsére nem.Mármint azért szerencsére,mert így talán jobban is használ!!(remélem)Egyszerűbb rászánnom magam,mint a futásra! Látod!megy ez a fogyás,csak kitartás kell!
2009. jan. 15. 09:57

Hogy bírod a leg trainert?

Ma új lendületet kaptam, hogy 74,5 kg-t mértem ma.

Mindenkinek Szép napot!

175. Szerencsésné (válaszként erre: 170. - Dancingqueen)
2009. jan. 15. 09:33
Mérlegelés:64 kg.Ami azt jelenti,hogy nem híztam.Most egy kicsit "megnyugodztam",de most már tényleg belehúzok a témába.Azt hiszem el fogok menni kicsit futni+ diéta.Marad az eredeti verzióm:bőséges reggeli, light-os ebéd(csökkentett szénhidtáttal),vacsora semmi.Talán így majd megy a dolog.Ja,és Leg Trainer,amikor csak tehetem...
2009. jan. 14. 22:05

Azért nem jó önsanyargatni, mert akkor nem fogyunk, minden az agyban dől el, és ha te blokkolod, nem engedi a zsírt :P

Hű ez a mondat elég furcsára sikerült, remélem érted.

173. Szerencsésné (válaszként erre: 172. - Dancingqueen)
2009. jan. 14. 21:35
Bocsi,töredékesen bevallom,hogy nem vágtam bele.Folytattam a hülye önsanyargatásom,amiből annyi lett ,hogy semmi.Néha még az is előfordult,hogy vacsoráztam.Ezért kínlódok most,és félek a holnapi mérlegeléstől.....De most már muszáj tisztában lennem magammal.Ha rossz eredményt kapok,remélem felidegesítem majd magam,és komolyan belevágok!!!!!!!Nem voltál tolakodó egyáltalán.Sőt,jól esik,hogy érdeklődsz!Köszi!!!!!!!
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook