Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
262. Szerencsésné (válaszként erre: 261. - Lolita27)
2009. jan. 25. 22:47
Kitartást kívánok neked,én ebbe már nemegyszer belebuktam.Sokan bírják,de tényleg szadista módszer.Kívánom,hogy bejöjjön!Sok sikert!
2009. jan. 25. 20:21

Találtam egy jó kis cikket erről. Én ezt fogom alkalmazni.


Káposztaleves diéta

Káposztaleves diéta Ha betartod a leírtakat,akkor 5-7 kg-ot kell fogynod. Közben igyál rengeteg vizet, teát (cukor nélkül citrommal), kávét minden nélkül. Kemény akaraterőt próbáló diéta, csak erős idegzetűeknek és teljesen egészségeseknek!!!!


Káposzta leves


Hozzávalók:

1 kg fejeskáposzta

6 db közepes hagyma

6 db közepes sárgarépa

1 zellergumó

4 db paradicsom

2 db húsleves kocka

só fűszerek


A hozzávalókat kuktában puhára főzzük,/kb 5 liter legyen/ majd kihült állapotban összeturmixoljuk.


Hétfő: 7 dl leves,2 részre osztva melegítve esszük,ehetünk még,almát,körtét mindenféle gyümölcsöt kivéve banánt


Kedd: 7 dl leves,zöldség,délután a jutalmunk egy nagy szem krumpli sóval zsiradék nélkül savanyú káposztával


Szerda: 7 dl leves,ismét a hétfői gyümölcsök


Csütörtök: 7 dl leves,4 db banán apró kis adagokban együk, 1 liter 1,5%-os tej


Péntek: 7 dl leves,10 dkg marha,vagy baromfi soványhús párolva barna rizzsel


Szombat: 7 dl leves,bármilyen sovány meleg étel


Vasárnap. 7 dl leves,bármilyen sovány meleg étel,zöldség,gyümölcsök


Remélem vasárnapra 70 kg leszek.

2009. jan. 25. 20:05

Köszi.

Ettem egy adagot belőle. Hááááát... :D


Fincsi lesz majd reggelire. :)

2009. jan. 25. 19:38
Sokan esküsznek a káposztalevesre. Hajrá, mi segítünk téged ;)
258. Lolita27 (válaszként erre: 257. - Szoszilvi81)
2009. jan. 25. 19:26

Elvileg mától kezdem. 75-ről 62-63-ra szeretnék lefogyni nyárig.


Azért kezdem káposztalevessel, (igaz tudom, h nem túl jó fogyókúrás módszer) hogy adjon egy kis kezdő löketet.


Utána még nem tudom, próbálok itt mazsolázgatni. :)

2009. jan. 25. 18:53

Nekem ez lap sokat segített, hogy ne csapjam be magamat, és igyekezzek betartani a diétámat.

Lolita, te mmikor kezdted, mennyiről mennyire szeretnél eljutni, és milyen módszerrel?

2009. jan. 25. 18:46

Bárcsak én is ott tartanék...

Ma főztem egy jó adag káposztalevest...

2009. jan. 25. 17:09

A neten is sok mindent meglehet találni, vagy meg is lehet venni, de szerintem aki többet tud róla, biztosan segít.

Képzeljétek csajok bevillant a 72,8 ;)

Igaz kétórás síóra után, de nagyon elégedett vagyok magammal mára, kevesebbet eszek, és most már tényleg fogok tornázni, fittebb legyek :)

254. ilus74
2009. jan. 25. 17:05
Este 18-után semmi kaja,csak gyümölcs és zöldség!Mellette ugráló kötelezés,hullahopp karikázás,szobabiciglizés,aerobik,lépcsőzőgép használata stb....
253. nagyreni (válaszként erre: 251. - Szerencsésné)
2009. jan. 25. 16:45
Érdemes a neten keresgélnem utána vagy meg kell vennem a könyveket? Engem is érdekelne...
252. dancingqueen (válaszként erre: 247. - Lolita27)
2009. jan. 25. 15:58
várunk a dohányzás-leszokás fórumba, majd a "bye-bye cigi háj" fórumba:)sok sok tippet,ötletet és támogatást találsz ott:)
251. Szerencsésné (válaszként erre: 250. - Gyetani)
2009. jan. 25. 14:27
Igen,érdemes tamulmányozni az elméletét.Nekem bevált,és könnyen alkalmazható.
250. Gyetani
2009. jan. 25. 10:27

Sziasztok! Itt vagyok ám, csak a netünk nem mindig enged fel. Állítólag jövő héten ideérnek a szerelők. Már nagyon jó lenne!

Norbiról én is sok jót hallottam! Egy barátnőm leadott vele 15kg-ot rövid idő alatt,pedig4 hónapos volt a babája,akit szoptatott és a baba sem sínylette meg!

Mindenkinek további szép napot!

249. Newsy
2009. jan. 25. 09:35
sajnos az utóbbi napjaim nem túl jól alakultak...:( konferencián voltam, s egyéb külső behatásokra össze-vissza ettem, de legalább keveset... a tornára sem sikerül rávennem magam... pedig most én is sziklaszilárdan elhatároztam, végre menni fog...
248. Szerencsésné (válaszként erre: 246. - Nagyreni)
2009. jan. 24. 22:22
Nagyjából a lényeg az,hogy csoportosítod a kajákat.Délig ehetsz szénhidrátban gazdagokat,aztán 3-ig vannak a közepesek,este cak lightosak.Ehhez van a Norbinak 1 táblázata,amiben csoportosítja a kajákat.Csak meg kell tanulni,mit mikor lehet enni.Ezzel nem kell koplalni.Sztem jó
2009. jan. 24. 20:22

Sziasztok! Feljöttem kicsit erőt gyűjteni. Nálam is felszaladt úgy 15 kg (nagyjából). Szeretnék tőle megszabadulni. Még fogalmam sincs, h h fogom csinálni, de remélem valahogy sikerülni fog. 168 cm vagyok és 75 kg.

Nem voltam én mindig ekkora, de már vagy 2 éve nem találok vissza a normál súlyomhoz. Igaz vannak jobb időszakok, nyáron is sikerült 67 kg-ra lemennem, de ez nem tartott sokáig.

Szeretnék nyárra lefogyni.

Nagyon szeretnék!

Meg a cigiről leszokni!

Segítsetek!!!!

Kérlek!!!

246. nagyreni (válaszként erre: 245. - Szerencsésné)
2009. jan. 24. 20:04

Igen, én is azt olvastam, hogy a tartós fogyáshoz nem szabad, csak heti fél kg-ot fogyni. A mérlegelőbe ugyan beírtam az álomsúlyt, de úgy döntöttem, hogy a cél az átalakulás lesz, ha el is érem esetleg az álomsúlyt, de még nem vagyok elégedett, folytatom.

Norbi módszerének mi a lényege? Annyit hallani róla...

245. Szerencsésné (válaszként erre: 244. - Nagyreni)
2009. jan. 24. 18:01
De ha megy,akár lassan is,akkor jó!Én most azon próbálkozom,hogy a kalóriaszámlálást ötvözöm a Norbi -módszerével.Egy másik fórumon van egy csaj,aki segít nekem a kalóriásban,én meg neki Norbiban.Talán összehozunk valami jót......
2009. jan. 24. 17:50

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok!

Kalóriát számolok, igyekszem 1500nál megállni naponta, és tornázom mellette, stepgép kézisúlyzóval, hasprés, ma beszereztem egy comberősítőt és előszedtem a hullahoppkarikát. Sajnos nem tudok túl gyakran, bár a héten nagyon összeszedtem magam, eddig csak 1 napot hagytam ki:-), napközben nincs időm rá, este meg már nem nagyon van kedvem:-(

Karácsony előtt 2 héttel kezdtem, elhagytam a késői vacsit, a popcornt a tv előtt és vártam a január 2-át, hogy a barátnőmmel elkezdjük együtt a 90 napos diétát. Azt 5 napig bírtam, aztán abbahagytam, visszaálltam a kalóriaszámlálásra, azzal már sikerült egyszer pár éve 13 kilót lefogynom. Elég lassan fogyok, ráadásul mérlegfüggő vagyok, minden reggel megmérem magam, pár dekának is iszonyúan tudok örülni:-), de legalább azt meg tudom állni, hogy a centit csak hetente vegyem elő:-)

243. Szerencsésné (válaszként erre: 242. - Szoszilvi81)
2009. jan. 23. 22:00
Az én kisfiam minden hétvégén könyörög,hogy mehessen a mamákhoz(valamelyikhez)aludni-mindkettő itt lakik a lakótelepen,ahol mi-mert hét közben nem engedjük meg neki.Így,ha jól visekedik,akkor mehet 7végén a mamához.Mi pedig pihizünk kicsit,vagy esetleg elmegyünk kikapcsolódni valahová-na ez nagyon ritka!!
2009. jan. 23. 20:45
Milyen jó is, amikor van egy kis csönd. Amikor még Mo-n laktunk és csak Bálint volt még 1-2 hetente nagyiéknál aludt (anyukáméknál), és olyan jó volt, nekik és nekünk is.
241. Szerencsésné (válaszként erre: 240. - Szoszilvi81)
2009. jan. 23. 19:37
Remélem akkor te ennyivel megúszod,és túl leszel rajta!Megyek fürdeni,a gyerekek el akartak menni a mamihoz aludni,úgyhogy ma korán fekszem,korán kelek,mert holnap megint sütök....Sajna ez van!De majd igyekszem dél előtt enni belőle.Azt hiszem megint az édesítős kalácsot csinálom,abban legalább nincs cukor.Csak liszt...
2009. jan. 23. 19:20
Úgy legyen. Lázam nincs, de minden másom van :S
2009. jan. 23. 19:05
Ma hallottam a Tv-ben -,hogy most jön az influenza igazán.Én személy szerint kihagynám,ha lehet...Magas láz,végtagfájdalmak,fejfájás.Mindez 2-4 napig.Remélem minket elkerül...
2009. jan. 23. 16:01

Ma 73,4 kg voltam :P

Megérte kihagyni a vacsit ;) Még nem vagyok jól, kell még egy pár nap, hogy kikecmeregjek belőle.

237. Szerencsésné (válaszként erre: 236. - Szoszilvi81)
2009. jan. 23. 14:01
Hogy vagy?Remélem már jobban!Nálunk kezdenek rendbejönni a gyerkőcök.Az éjjel tudtam aludni,hagytak a gyerekek!
2009. jan. 22. 18:47
Már második napja alszunk :D Bár így hogy engem is utolér az influenza (lehet nem az, inkább egy erős megfázás lehet, mert lázas nem vagyok, viszont minden porcikám sajog, folyik az orrom, köhögök és fáj a torkom), nem érzem igazán a fittséget.
235. Szerencsésné (válaszként erre: 234. - Szoszilvi81)
2009. jan. 22. 18:19
Nem futottam,ettem a kakaós kalácsból ,amit csináltam 3 szeletet....Ez nem volt az én napom!!
2009. jan. 22. 18:16
Kinek hogy alakult a mai napja? Nekem egész jól ;), betartottam mindent, és tornáztam is egy kicsit. Pedig amúgy elég csehül vagyok, mert influenza kerülgeti a családot :S Lehet ezért tudtam betartani a nem evést? :P
233. Szerencsésné (válaszként erre: 232. - Szoszilvi81)
2009. jan. 21. 21:31
Dehogynem!!!Ha holnap nem esik,én is belevágok az edzéstervembe.NE essen!!!
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook