Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2009. jan. 30. 09:13
Nálam is holtpont van... Tegnapelőtt este megettem három kiflicsücsköt és tésztán éltem egész nap, ami meg is látszott. És hiába rendeskedtem tegnap, meg sem mozdult a súlyom:-(
2009. jan. 30. 08:44

Sajnos most két napig bűnöztem, viszont a mérlegen csak részben látszott :D

Ma szent írásként kezelem a kajálást, túl kell lépni a holtponton ;)

320. Newsy (válaszként erre: 318. - Szerencsésné)
2009. jan. 29. 21:56
Nekem is lécci! :) köszönöm
2009. jan. 29. 19:26

Ma nem tudok már a levesből enni. Fúj!

A kollégám most mesélte, h ő másfél hét alatt 8 kg-ot fogyott a kápilevessel. Nem volt túlságosan túlsúlyos, csak egy kicsit erősebb testalkatú.

Neki sikerült, pedig reggelire normális kaját evett csak utána a leves.


Mindegy holnap megeszem a maradékot, hétvégén nem tudom már csinálni, mert nem leszek itthon.


Nem tudom, h mivel folytassam...

2009. jan. 29. 15:51
Küldtem privit!
317. nagyreni (válaszként erre: 316. - Szerencsésné)
2009. jan. 29. 15:31
Mi az a bogyó? Melyik fórum az? Nekem is az a bajom, hogy imádok enni és ha éhes vagyok, nagyon nehezen állom meg.
316. Szerencsésné (válaszként erre: 315. - Nagyreni)
2009. jan. 29. 12:03
Nekem a bajom az,hogy napközben eszegetek,általában nagyon odafigyelve,hogy mit mikor.Aztán,délután már nem nagyon.De este....addigra nagyon éhes vagyok!!!Vagy kibírom,hogy nem eszem,vagy nem.Általában nem.Most erre akarok venni egy bogyót,ami elvenné az étvágyam.Van eről itt a Hoxán erről egy fórum,ott olvasgattam utána,és azt hiszem kipróbálom.
315. nagyreni (válaszként erre: 314. - Szerencsésné)
2009. jan. 29. 11:12
És van valami tipped ez ellen? Mert valahogy nálam is ez a helyzet. Bár én a 3-4 óra körül elfogyasztandó uzsonnának nevezett fogást becézem vacsorának, mert hogy utána már igyekszem nem enni semmi. Ez meg is volt tegnap, szépen kiszámolva, ahogy kell, aztán fél 6-kor becsúszott a 3 kiflivég. És este hiába tornáztam egy nagyot:-(
314. Szerencsésné (válaszként erre: 313. - Nagyreni)
2009. jan. 29. 11:08
Képzeld,én is így vagyok.Már kitapasztaltam,hogyha vacsizom,másnap 1 kg plussz!!!Ez annyira durva!!Ha szimlán nem eszem vacsit,akkor annyit érek el,hogy nem hízom.Szóval nekem nagyon nehéz fogyni,de nem adom fel!!
313. nagyreni (válaszként erre: 312. - Szerencsésné)
2009. jan. 29. 08:41

Nálam igazi bűnözés volt, mert már én is régóta nem eszem meg a maradékot, mondván, nem ér annyit.. De tegnap annyira megkívántam a finom friss kiflit, hogy nem tudtam megállni.

Ráadásul tegnap ebédre, vacsira is tésztát ettem, meg is lett az eredménye, majdnem egy kilóval nehezebb vagyok ma reggel, mint tegnap:-(

312. Szerencsésné (válaszként erre: 311. - Nagyreni)
2009. jan. 29. 08:30
Ebbe a hibába én is gyakran beleesem,hogy megeszem a maradékot,mert sajnálom kidobni.Anno,mikor Herbalife-oztam,akkor be tudtam tartani-most nem!!Nálunk ugyanez a "műsor" esténként,de nekem már akkor nincs erőm!Nálunk a gyerkőcök csak 10 fele alszanak(van úgy,hogy a kicsi még akkor sem),utána megyek fürdeni,mosogatni....aztán már nekem sincs kedvem...Bár,ha jobb idő lesz,megyek futni.Azzal tudok szigorú lenni magamhoz!
2009. jan. 28. 17:49

Nekem is ez a bajom. Reggel oviba rohanás, aztán haza, főzni, takarítgatni, kicsivel foglalkozni, délben vissza az oviba. Délután a gyerekekkel foglalkozom többnyire, esetleg még pakolászok, takarítgatok kicsit, pluszba a lányomnak van két művészi torna, egy hittan, egy hastánc órája hetente, 3 napra elosztva. És korai fekvők, 5 óra körül már vacsi, a lányom iszonyú lassan eszik (itthon, az oviban meg hihetetlenül gyorsan:-)), aztán fürcsi, mese és fél8 körül teszem le őket, de van, hogy csak 8-fél9 felé alszanak el. Ami nekem is kieső idő, mert nem alszanak el egyedül. Utána még rendbe kell rakni a konyhát, fürdőt, megcsinálni, ami még elmaradt napközben és utána jöhet a torna. El nem tudom képzelni, hogy ezek mellett mikor álljak neki még tornázni az éjszakán kívül, de úgy látom, akkor nektek sem megoldottabb torna szempontjából az életetek.


Ráadásul bűnöztem is, megettem a fiam kiflivacsijának a csücskeit:-)

2009. jan. 28. 15:09
Igen nekem is nehéz időt szakítani. A nagyot elviszem oviba, kicsit megreggeliztetem, utána kapcsolok neki mesét, akkor van 15-20 percem, vagy délután amikor játszanak 10-15 percet-sosem egyeznek. Ha jó napom van, amig őket leköti valami akkor neki kezdek és ők is ugrabugrálnak velem. A leggyakoribb az, hogy nem tornázok, hanem gyalog megyek bálintért így meg van a mozgás, kb egy óra oda-vissza. Most a szteppelésnek keresem az alkalmas idejét. ;)
309. Szerencsésné (válaszként erre: 308. - Nagyreni)
2009. jan. 28. 13:27
Nincs,ha este alszanak,vagy ha meg tudom fűzni apát,miko hazajön a munkából,hogy vigye el őket sétálni,vagy a mamihoz egy órára,néha pedig a délutáni alvás alatt.Na,ez utóbbi tényleg csak néha,mert sok mindent kéne ilyenkor megcsinálni,amit amúgy nem lehet!
2009. jan. 28. 12:39
Kisgyerekes anyukáktól kérdezném, hogy ti mikor szakítotok időt a tornára? Nekem olyan nehéz a napomból kiszorítani azt az időt (40-60 perc stepgép, aztán további 20-30 perc súlyzóval, hullahoppkarikával, comberősítővel, hasprés, ilyesmik), többnyire este szoktam, mikor már alszanak, napközben alig van rá esélyem, de időnként nagyon nehéz rávenni magam, mikor már amúgy is hullafáradt vagyok. Kíváncsi lennék, ti hogy oldjátok ezt meg, hátha van valami jó ötletetek?
307. Newsy (válaszként erre: 304. - Lolita27)
2009. jan. 28. 10:52
Gratulálok!
306. Newsy (válaszként erre: 305. - Szoszilvi81)
2009. jan. 28. 10:51
Olyan ügyes vagy! Én meg olyan irigy! Nagyon grat! Kitartás!!!
2009. jan. 28. 09:16

Ma reggel a mérleg 72,6 kgt mutatott, pedig tegnap egésznap bűnöztem.

Ma azért igyekszem odafigyelni a kajára.

2009. jan. 27. 19:40

Fu! Kemény napom volt ma.

Két almát ettem napközben, mert nem akartam a kollégáimat a káposzta szaggal a sírba vinni.

Aztán mikor haza értem már alig vártam, h egyek egy kis káposztalevest! :)

Utána főztem krumplit, de mivel nem találtam egyet sem ami elég nagy lett volna, inkább lett belőle két kisebb. :) Meg egy kis savanyú káposzta, oszt jóvan! :D

Jól is laktam.


Jó steppelést szoszilvi81!

2009. jan. 27. 18:48
Megvan a stepgépem, így van mivel rádolgozni :)
302. Szerencsésné (válaszként erre: 301. - Szoszilvi81)
2009. jan. 27. 16:53
Picit rádolgozol és elmúlik!Kitartás!
2009. jan. 27. 09:24

borzasztóan fáj a vádlim :P

Azért akartam a stepgépet, hogy tudjak edzeni a sieléshez.

300. Szerencsésné (válaszként erre: 297. - Szoszilvi81)
2009. jan. 26. 22:13
Ugye,ugye??Mondtam én hogy meglesz!Akkor hajrá! Csak tényleg ne vidd túlzásba,nehogy baj legyen!!Csak fokozatosan!
299. nagyreni (válaszként erre: 297. - Szoszilvi81)
2009. jan. 26. 20:25
Lehet, hogy amíg ilyen intenzíven síelsz, kicsit pihentetni kellene a stepgépet. Aztán ha vége a síelésnek, mindent bele:-)
2009. jan. 26. 19:38

Sztem a megerőltetéstől.

Bűnöztem ma és ettem egy banánt. :(


Biztos jó a stepgép, nekem elliptikus trénerem van, az is jó. Igaz olvastam róla lehúzós véleményeket is.


Mindegy, karira kaptam és szeretem. :)

2009. jan. 26. 18:52

Sziasztok!

MEG VAN A STEPGÉP!!! Összeszedtem az összes aprót 25 euró, és volt 30 euróm 5 eurósba (ez a mániám, ezeket különteszem, és összegyűjtöm, otthon a 2 vagy 500 Ft-osokkal csináltam így ;-) ) Mondtam a páromnak, csak 5 euró kell a géphez, és én meg akarom venni :P

Viszont képzeljétek, 600-at tapostam vele, utána mentem zuhanyozni és a felsőcombomon láttam egy visszeret, ami fáj is. Szerintetek lehet a taposástól vagy a sieléstől, vagy hirtelen sok lett volna a mozgás ?

296. tundek (válaszként erre: 295. - Szerencsésné)
2009. jan. 26. 16:54
Szia Zsani csak benéztem, beleolvasgattam kicsit az írásaitokba
2009. jan. 26. 16:41

Szia Tundek!

Itt is találkozunk!!!:)Itt is fogyis a téma,csak másképp....Hali!

Zsani

294. nagyreni (válaszként erre: 289. - Szerencsésné)
2009. jan. 26. 16:27
És akkor ehhez még azzal is rájátszottam, hogy semmit nem mozogtam, mert itthon én nem bírtam rávenni magam, hogy dvd-re ugrabugráljak. Barátnőmmel meg is beszéltük még decemberben, hogy január elejétől belekezdünk a 90 naposba és emellett amíg a lányaink művészi tornáznak, mi is átrohanunk a konditerembe és kardiozunk 30-40 percet, legalább ennyit mozogjunk. Hát már jó régen voltunk utoljára, meg a héten sem megyünk, mert beteg a lányom, én valahogy most mégis rá tudtam venni magam, hogy majdnem minden nap ráálljak a stepgépre, pedig pár hete még a heti 2 alkalom is nagy dolognak számított:-)
293. tundek
2009. jan. 26. 15:46
Ja azt elfelejtettem, hogy 180 cm magas
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook