Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
382. Szerencsésné (válaszként erre: 370. - Geridina)
2009. febr. 10. 20:42

Szia,érdekelne a link,légyszi küldd el nekem is!

Köszi!

2009. febr. 10. 18:25

Sziasztok!

De rég jártam erre...

Új diétába kezdek, Atkins. Megvettem a könyvet is, most nagyon foglalkoztat a téma. Egyébként úgy 3 hét alatt 3 kg lement különböző fogyókúra módszerekkel.

De kéne valami rendszer, mert így félek, h elkanászodom...

2009. febr. 10. 16:14

Ez egy fogyókúrás shake. Igen, nem olcsó, viszont finom és nekem bevált, így nekem megéri.

Próbáltam a norbit, jó is volt, de nekem mégsem volt az igazi. Édesszájú lévén, nekem nem volt elég, hogy csak délig egyek szénhidrátos dolgokat.

Ez a shake az édességéhségemet megszünteti, alacsony a kalóriaértéke. :P

Nekem ez a nyerő. Ha már nem fogom inni, akkor majd jobban figyelek az étkezésre, végülis most sem iszom kétszer egy nap. A kalóriaszámlálással kombinálom. ;)

2009. febr. 10. 15:00
Akkor inkább hagyom
378. dancingqueen (válaszként erre: 377. - Geridina)
2009. febr. 10. 14:15
ha jól tudom,elég drága lötyit kell inni...
377. geridina (válaszként erre: 376. - Szoszilvi81)
2009. febr. 10. 14:13
Mi ez a herbás fogyókúra? Bár én csak a norbira esküszöm, de ezt leírhatnád
376. szoszilvi81 (válaszként erre: 374. - Geridina)
2009. febr. 10. 13:44

Köszönöm szépen :)

Nyáron 82 kg voltam, aztán gondolkoztam rajta, hogy ez így nem jó, amikor a barátnőm lefogyott 6 hét alatt 12 kg-t a herbával, akkor eldöntöttem énis kipróbálom (80kgról startoltam), és nem is bántam meg :D

Az álomsúly 68 kg (168 cm vagyok) de a 70-el is megelégszem :P

375. dancingqueen (válaszként erre: 374. - Geridina)
2009. febr. 10. 10:57
köszönöm:)ha lesz otthon gépem,mindeképp letöltöm!
374. geridina (válaszként erre: 371. - Szoszilvi81)
2009. febr. 10. 10:34
Írtam privit. Egyébként a te mostani súlyod az én álomsúlyom:)
373. panasonic (válaszként erre: 370. - Geridina)
2009. febr. 10. 10:13

Szia!


Ez engem is érdekelne, elküldenéd privibe, Előre is köszönöm.

372. dancingqueen (válaszként erre: 370. - Geridina)
2009. febr. 10. 10:07

szio!kérlek nekem is küldd el priviben a linket



ui: csajok,azt hiszem,feladom 90 naposat...egyszerűen második körben nem megy valamiért...nem értem...lehet más után kell nézzek...

2009. febr. 10. 10:01

Ma mérlegeltem 72,3 kg voltam :D Centit is mértem, ott is van változás ;)

Énis problémás vagyok far és comb tájékán, küldtem privit Geridina :)

Üdv: Szilvi

370. geridina (válaszként erre: 369. - Szerencsésné)
2009. febr. 10. 09:22
A ducit 2-est egy csajszival csinálja Miamiban. Farizomra és combra gyúrnak. Nem kell ugrálni, nem izzadsz meg mint az állat, viszont nagyon hatásos. Fájni fáj, dehát ugye ez a jó. Nekem lement 3 hét alatt a combom úgy, hogy oldalról már alig látszott:))) Persze, sosem lesz vékony, mert eleve nem olyan alkat vagyok, de lement a felére. Nem vicc, három hét alat. Úgy, hogy minden nap csináltam. Napi 25 perc. Nagyon jó szerintem. Ha gondolod, küldök egy linket, onnan le lehet tölteni, sőt, még fenn van a nagy receptkönyve is, amiből én folyamatosan főzök. Annak idején 5000 Ft volt, de már fenn van, sőt másfajta tornák is. Ha érdekel, megírom privibe.
369. Szerencsésné (válaszként erre: 368. - Geridina)
2009. febr. 9. 17:27
Melyik a ducitréning 2 ?Én tavaly vettem egy Ducitréning 2008-at,de még nem álltam neki,csak belenéztem,tetszik.Meg akarom próbálni,hátha jó.Rá kéne szánnom magam.Plussza a Norbi-diéta,magamra formálva.Nem próbálkozol ezzel?
368. geridina (válaszként erre: 367. - Szerencsésné)
2009. febr. 9. 16:42
Na, futni én nem tudnék. Nekem a ducitréning 2 vált be, plusz a kódok szerinti étkezés. Így ment le 25 kiló 3 évvel ezelőtt.
367. Szerencsésné (válaszként erre: 365. - Geridina)
2009. febr. 9. 16:09
Én is az Update-el fogytam le + mozgás.Nekem is ez jött be.Bár mondjuk,én úgy csináltam,hogy futás előtt 4 órával ne ettem,mert ha igen,hányingerem lett.Ezért ha pl.7-kor mentem futni,akkor 3-kor ebédeltem.Ez így teljesen jó volt.De most,hogy nem futok,nagyon keserves!
2009. febr. 9. 15:20
Bocsi, elírtam, torna nélkül nem megy a fogyás:)
365. geridina (válaszként erre: 362. - Szerencsésné)
2009. febr. 9. 15:19

Sziasztok!

Teljesen egyetértek. ÉN ha hónapokig csak levegőn élnék, torna nélkül akkor sem fogynék. Ha kihagyom a tornát és ugyanúgy teszek mindent, mint előtte, megáll a fogyás is. Azt hittem, csak én vagyok így vele. Igaz, nekem az update-rendszer vált be, de fogyás nélkül az sem megy.

364. Newsy
2009. febr. 9. 11:33
sjanos ezt csak aláírni tudom én is... mozgás nélkül nem megy... ezért kellene már megemelni a hátsóm...:)
2009. febr. 9. 10:24
Ez így van, szükséges a mozgás. ÉN 80 kg-san nem nem tornáztam semmit, mikor elértem a 75-öt akkor kezdtem neki, nyomokban feltűnik a combomon az izom :P
362. Szerencsésné (válaszként erre: 360. - Szerencsésné)
2009. febr. 9. 09:20
Persze,kell a mozgás,anélkül nem megy,de kiegészítésként azért ott a házimunka.Véleményem szerint semmilyen fogyi nem működik mozgás nélkül,de az sem mindegy,ki mennyiről indul.Én 88 kilósan nem tudtam egyben 10 percet futni,pihennem kellett közben.Mégis égett a zsírom,mert ide jutottam.Kell a mozgás,én anéklül nem tudok fogyni,nekem a diéta önmagában nem elég.Hiába eszem csak mondjuk 1000 kcal-t naponta,attól még nem fogyok....
361. nagyreni (válaszként erre: 360. - Szerencsésné)
2009. febr. 8. 22:01

Pedig kell az az x perc torna... Én is azt gondoltam, hogy milyen klassz így, kis séta, házimunka, stb, de találtam egy honlapot, valami speckós fogyókúrás oldal. Ott le van írva, hogy kell kiszámítani a szükséges napi kalóriamennyiséget életkor és testsúlykg (nem a valós, hanem az ideális) szerint, ami pedig az az érték, ami ahhoz kell a szervezetnek, hogy életben maradjon. Tehát ha nem csinálsz semmit, csak fekszel, meg se mozdulsz. Úgy írják, hogy normális napi tevékenység esetében ezt a számot meg kell szorozni 1,6-tal. És szerintem ebbe a normális napi tevékenységbe tartozik a takarítás, a kis egészségügyi séta, stb. Nekem 2200 a napi szükséges kalóriamennyiség, hogy ne fekve, vegetálva csináljam végig a napot, tehát ha nem diétáznék, bizony nagyon számítana, hogy mennyi időt töltök tornával. És még így is számít, mert ha diétázok és nem tornázok, akkor a szervezetem elkezdi szépen lebontani az izmaimat meg sorban minden egyéb szövetemet (amire nem emlékszem, de írták:-)) és a legeslegvégén a zsírt, de addigra tönkremegy a szervezetem.

Másfél napig én is tök jól éreztem magam, hogy milyen klassz, de logikusan végiggondolva, igazuk lehet, ne áltassuk magunkat :-(...

360. Szerencsésné (válaszként erre: 343. - Nagyreni)
2009. febr. 8. 21:32
Valahogy ki lehet pontosan számolni,hogy kinek mennyi az a pulzusszám,ami által zsírt égetsz.Van több módja is,de van egy tök egyszerű.Viszont ezzel az a gond,ha csak szimplán futsz,vagy tornázol,nem tudod mérni a pulzusod,ehhez vannak speckó órák,amik drágák.Viszont az tény,és ha jól emlékszem a Házipatikán van is ehhez táblázat,hogy bizony a séta és a házimunka is égeti a zsírt,úgyhogy nem kell feltétlenül azon görcsölni,hogy meglegyen a napi akárhány perc az edzőgépen,vagy ilyesmi,mert kiegészítésnek ott van a jó kis házimunka,ami meg muszáj,ugye.És a séta meg lehet kellemes is,vagy akár "elugrok a boltba-séta".
359. Évice (válaszként erre: 116. - Zsanzi88)
2009. febr. 8. 18:41

Igen,hatásos volt.Minden sikeres fogyókúra alapja 1 jó méregtelenítés.Ez 2in1 megoldás.

Holnap 7fő!:)

2009. febr. 8. 17:07
:)
2009. febr. 8. 10:07
65,4:-)
356. nagyreni (válaszként erre: 355. - Szoszilvi81)
2009. febr. 8. 06:52
Nekem is lassan megy lefelé, napokig most nekem is állt. Aztán tegnap megint csökkent kicsit, reggelre 65,6 voltam. Lánykámmal moziba készültünk, hát az 1500 kalóriába belekalkuláltam a kukoricát, a perecet ugyan nem, de lemondtam még a diétás kóláról is, és beterveztem estére egy 40 perc stepper + 40 perc hullahopp karika edzést, hogy lepusztítsam a kukoricát. De olyan fáradt voltam estére, hogy miután a gyerekeket elaltattam, bezuhantam én is az ágyba. Egyedül az vígasztal, hogy az 1500 kalóriát nem sokkal léptem át azzal a pereccel sem és mindezt sikerült még 3 óra előtt véghezvinnem... Hogy fogok így lefogyni?
2009. febr. 7. 15:26

Köszi szépen, akkor majd így próbálok edzeni ;)

Most épp stagnálok, 72,7 kg-val. Majdcsak megindul, bár be kell vallanom, nem követem 100%osan a diétát. Ma úgy döntöttem már nem eszem többet, csak vizet fogok inni, esetleg egy almát vagy egy mandarint-olyan savanyú mint a narancs, vagy egy cukrozott citrom :P .

354. nagyreni (válaszként erre: 352. - Szoszilvi81)
2009. febr. 7. 07:54

No, akkor a számok: 70%nál 134, 75%nál 144, 80%nál 153, 85%nál 163, 90%nál 172.

Ha a szükségesnél magasabb, akkor lassítani kell, ha lassúbb, akkor gyorsítani.

De lefekvéskor még eszembe jutott, hogy ezt csak akkor vedd figyelembe, ha tankönyv szerinti a pulzusod normális állapotban. Nekem pl annyira alacsony a vérnyomásom meg a pulzusom, hogy valószínűleg infarktust kellene kapnom, hogy elérjek egy 172-es pulzusszámot (vagy fordítva?), de nekem ez az alacsony a normális. Az edzőteremben is azt mondta az edző, hogy felesleges néznünk a pulzusmérőt a gépeken, mert egyrészt zavarják egymást a gépek, másrészt egyéni érzékenységtől is függ, hogy kinek hol van a zsírégető tartomány, erre mondta a beszélgetős példát:-)

353. nagyreni (válaszként erre: 352. - Szoszilvi81)
2009. febr. 6. 22:24
De addig is egy kis támpont: azt mondta nekem egy edző, hogy akkor csinálod jól, ha elfáradsz, lihegsz, de még tudsz beszélni, akkor zsírégető tartományban edzel, viszont ha annyira kifulladsz, hogy nem tudsz beszélni, akkor már állóképességet javítasz.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook