Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon hatásos fogyókúrák! fórum

Nagyon hatásos fogyókúrák! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. máj. 6. 14:16

Teljes mértékben 1-et értek veled.

Ha már azt megteszi valaki,h megissza a napi 3 l folyadékot (ahogy te is írtad:víz,tea-max.édesítővel),nem eszik fehérkenyeret,kerüli a cukros,lisztes dolgokat,az már nagyon nagyot lendít a fogyin!

Ha pedig van egy kis kilengés,tényleg nem szabad vele foglalkozni!

831. 6ecff55bc6 (válaszként erre: 826. - Nagyreni)
2009. ápr. 27. 12:05

én szinte mindig 11-12 fele fekszek le aludni, és nem vagyok éhes- ha viszonylag normálisan eszek 5 óra körül. - szerintem ehhez is hozzá lehet szokni, régebben én is majd' meghaltam mert előtte még 9-10kor újra ettem, de át lehet állni, csak kezdetben nehezebb kicsit.

Azért jobb ha inkább 3-4 órával nem eszik valaki alvás előtt. A kenyér elhagyása nem rossz, de ha korábban sokat evett az illető próbálja pld. felére csökkenteni az adagot. Én mondjuk semmihez nem eszek kenyeret, de nem is kívánom.

Viszont nem a kenyér a minden- sütikben, tésztákban, kalácsokban, péksütikben ugyanúgy sok a szénhidrát, sőt...szóval másra is kell, azért figyelni.

Víz, tea, 100%os gyümölcslé- a legjobbak. Csak ne azok a cukrozott gyüm.levek, szénsavas cuccok- persze ha egy évben van kb. 4-5 nagyobb összejövetel nem lesz senkinek baja, ha iszik 1-2 pohárral, de egy idő után már nem is kívánja ezeket az ember.

2009. ápr. 27. 11:50

Sziasztok Csajok!

Be-benézek hozzátok,de már régen írtam.

Nálam nem sok változás van,csak annyi,h elkezdtem rendszeresen sportolni(futás,torna,bicajozás).Így már biztosan könnyebb lesz a fogyás.

Mindenkinek szép napot!

2009. ápr. 24. 15:51
attol függ most hány kiló vagy,mert ha van miből fogyni,ilyen drasztikus fogyi mellett,amit te csinálsz,kb másfél hét.de ha csak 40 kiló vagy akkor sokkal több idő kell hozzá!sok sikert!
2009. ápr. 24. 15:23

talán beválik!

Nagyon szeretnék fogyni,de igazából nem tudom mennyi időnek kell eltelni ahoz,h kb4kg lemenjem rólam?!

827. cickány64 (válaszként erre: 825. - C4da085f2b)
2009. ápr. 24. 07:25
szia.szerintem ne legyen "fájdalmas"a fogyókúrád,mert hamar megunod,és abba is hagyod.én úgy fogytam le ezt az 5-6 kilót,hogy semmi kellemetlen nem volt.este shéket szoktunk inni vacsi helyett,és ez szerintem mindenkinek nagyon bejött.éhes se vagy,finom is meg olcsó is.én vizet se iszok,mert utálom.
826. nagyreni (válaszként erre: 825. - C4da085f2b)
2009. ápr. 23. 20:53

Nem a 6 óra a mértékadó, hanem, hogy mikor fekszel le este. Lefekvés előtt másfél-2 órával már ne egyél. Mert ha mondjuk 10-11-ig fenn vagy, akkor az 6-tól elég húzós.

Szerintem délelőtt ehetsz kenyeret, mondjuk ha ebédhez megkívánod, 1-1 szeletből nem lehet gond, mert az is kell a szervezetnek, teljesen nem lehet megvonni.

A víz pedig kiváló!

2009. ápr. 23. 14:43

Sziasztok!Szerintetek,ha nem eszek semmihez kenyeret és vizet iszok,és este 6 után nem eszek,szerintetek elérhető vele 3-4kg fogyás?

Már elég sok mindent kipróbáltam de egyiket se tudtam végig csinálni!ezt 2 napja csinálom igaz,de ez úgy elfogadható!Szerintetek?

824. nagyreni (válaszként erre: 823. - Cickány64)
2009. ápr. 23. 13:05
Anyukám is így járt. Mindig nagyon fiatalos volt, arcán egy ránc se, 80-90 kilója ellenére mindig csinos. Aztán pár éve apukámmal szolidaritást vállalva (aki majdnem cukros lett), belefogott a kalóriaszámlálós diétába, és több mint 20 kg-ot lefogyott. Most kezd kb. a kora felé kerülni kinézetben.
2009. ápr. 23. 05:39
lányok,tegnap láttam magamról egy képet a fiam laptopjába,kb 5 éves,és ott vékony voltam,/nem is emlékeztem,hogy ilyen is voltam/és tök ronda voltam!!!öregebbnek néztem ki jóval,meg nem is tudom.lehet,hogy meg kéne állnom itt 65 kilónál?szerintem olyan 61-62 kötül lehettem ott.én ezt nem értem,mindig azt hittem soványan jobban nézek ki!hát mégse?
822. szoszilvi81 (válaszként erre: 818. - Nagyreni)
2009. ápr. 17. 20:56

Igen, a férjem a főkereső, én még gyesen vagyok.

Itt maradunk Ausztriában, bár másik megyébe szeretnénk költözni a nyáron. Még ovit/sulit kell keresnünk Bálintnak. Nem lesz egyszerű menet. :S

821. cickány64 (válaszként erre: 820. - Nagyreni)
2009. ápr. 17. 17:37
kicsit régebben írtam,hogy most jelenleg a biztonságiőr-vagyonőr stb sulit nyomom.persze saját költségen.amúgy vendéglátós érettségim van,meg targoncás jogsim,meg B-s.más nincs.meg munkám se!
820. nagyreni (válaszként erre: 816. - Cickány64)
2009. ápr. 16. 06:47
Te mit tanultál? Vagy fogsz?
819. nagyreni (válaszként erre: 816. - Cickány64)
2009. ápr. 16. 06:46
Még nem tudom, ha legközelebb megyek, már puhatolózok. Mikor bejelentkeztem, még úgy nézett ki, hogy lesz munkahelyem szeptembertől, nem is foglalkoztam vele. Most már majd utánanézek.
818. nagyreni (válaszként erre: 817. - Szoszilvi81)
2009. ápr. 16. 06:45
Sajnálom! Gondolom, nálatok is ő a főkereső. Elég nehéz lesz. Hazajöttök? Vagy maradtok?
2009. ápr. 15. 21:28

Sziasztok!

Sajna a férjemnek is ma szóltak, hogy felmondanak neki még ugyan van pár hete,de még nem tudom merre lépünk tovább.

816. cickány64 (válaszként erre: 815. - Nagyreni)
2009. ápr. 15. 20:43
az jó.mármint a tanfolyam.nálunk annyira pozitívan áll hozzá a munkaközvetítő,hogy csak-na!"minek tanulná ezt-és ezt?aki 4-5 évig tanulta,az sem talál munkát.miért gondolja,hogy maga az Okj-ssel majd talál?"de remélem nálatok nem így van!
815. nagyreni (válaszként erre: 814. - Cickány64)
2009. ápr. 14. 22:37

Nem lettem véglegesítve anno, mert 3 hete dolgoztam ott, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, de addig maradtam, amíg akartam. Még tavaly januárban is hivott a volt főnököm, hogy 4 órában menjek vissza gyes mellett, de persze nem vállaltam. Aztán ez a válság neki is beütött, mégse tud alkalmazni :-( Úgyhogy most se munkahely, se semmi, munkanélkülit még kapok 78 napig a gyes lejárta után. De még kivárok kicsit, a nyáron úgyis itthon akartam maradni a gyerekekkel, ez az utolsó nyugis nyarunk, szeptemberben a lánykám suliba megy.

A férjem ugyan pedzegette, hogy vállaljunk még egy gyereket, és menjek hivatásos anyának, de mondtam neki, hogy felejtse el, arra már nem vagyok hitelesitve:-)

Most kivárok, aztán majd augusztusban-szeptemberben már ráfekszem a munkakereső témára, bár nincsenek vérmes reményeim. Lehet, hogy benevezek valami munkanélkülis támogatásos tanfolyamra...

2009. ápr. 14. 22:13
teneked most járt le a gyesed,ugye?még tart a szabid?voltál már a régi munkahelyeden?mit mondanak,te is "nevelj inkább gyereket?"
813. nagyreni (válaszként erre: 812. - Cickány64)
2009. ápr. 14. 21:26
Hát akkor "egy helyen dolgozunk" (szokta mondani lányom ovis barátnőjének anyukája), időközben kiderült, hogy én is munkanélküli vagyok, leszek, maradok.
2009. ápr. 14. 20:44
sziasztok lányok!jól leapadt a topik mi?péntektől én is szaporítom a munkanélküliek táborát,annyi külömbséggel,hogy én még segélyt sem kapok,mert van adótartozásom,úgyhogy nem fog nehezemre esni a fogyókúra!ma estefelé magam maradtam itthon,elmentem bicajozni,de nem az enyémmel,mert az lapos volt és nem találtam jó pumpát.apáéval mentem,az meg szalajtott egyet,mert szerintem rájuk férne egy tavaszi szerviz,aztán szétütötte a nunimat!!!tök jól érzem magam!
2009. ápr. 14. 12:09
Hahó lányok, merrre-merre?
810. Szerencsésné (válaszként erre: 805. - 6ecff55bc6)
2009. ápr. 5. 23:16

Igen,ezzel én is így vagyok,de ez egy ilyen diéta,és csak ebédre ettem....

Én is imádom amúgy,de rég óta hanyagolom....

2009. ápr. 5. 21:17

Gratulálok Reni!!!

Nagyon ügyes vagy. Én már nem is álltam rá, napok óta, nem is merek, mert itthon hízókúra van. Holnaptól visszatérek a "normális" körforgásba, igaz nem lesz egyszerű mert csak húsvét után megyünk haza, most vendégeskedünk a héten. ;)

2009. ápr. 5. 15:43
El is felejtettem csendesen örömködni, reggel 60,0 kg-on állt a mérleg:-D
807. nagyreni (válaszként erre: 803. - Szerencsésné)
2009. ápr. 5. 06:38
De ez most az 13 (vagy 10?) napos fogyi vagy valami mást csinálsz?
806. nagyreni (válaszként erre: 805. - 6ecff55bc6)
2009. ápr. 5. 06:37

Én imádom a krumplit, és tudom, hogy nem volna szabad enni, de ha már arról is lemondok, tényleg csak azért egyek, hogy éhen ne haljak?...

Én is láttam a GI táblázatban, bár ott a főtt és sült krumplit külön kezelték, a sült krumplinak magas, a főtt krumplit az eggyel alacsonyabb kategóriába sorolták. Úgyhogy inkább főve eszem, úgyis nagyon finoman el lehet készíteni.

A GI táblázat pedig nem sok segítséget hozott. A durumtésztától pl. nem éhezik meg hamar az ember, legalábbis a papírforma szerint, ugyanígy van a zöldségekkell is. De ha mondjuk a husihoz zöldségköretet eszem, vagy durumtésztás valamit, egy óra múlva biztos éhes vagyok, ellenben ha vasárnap délben a rántott husihoz bedobok egy kis sült krumplit, van hogy délután csak azért eszem egy joghurtot, hogy ne késő estére éhezzek meg. Úgyhogy én csak kiszámolom a kalóriát, és "mindent bele", persze ésszel:-) És eddig elég jól haladok:-)

805. 6ecff55bc6 (válaszként erre: 804. - Nagyreni)
2009. ápr. 4. 21:54
Én pont a krumplit igyekszem kiiktatni az étrendemből- igaz eddig se ettem nagyon, csak ha már ott volt köretnek, vagy a levesben, de most már azt sem. Magas a GI-értéke, ergó hamar éhes leszel utána.
804. nagyreni (válaszként erre: 803. - Szerencsésné)
2009. ápr. 4. 19:34
Imádom a krumplit:-) Mindenféle formában.
2009. ápr. 4. 16:41

Vagyok,csak mozgalmas a hétvége.Ma krumpli napom van,de ez nekem csak ebédre volt héjában sült krumpli+sózott hagyma.

A vacsim zöldségsaláta lesz....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook