Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok nekem ajánlani valami jó párnát? Amin jót lehet aludni, egészséges... stb.? fórum

Tudtok nekem ajánlani valami jó párnát? Amin jót lehet aludni, egészséges... stb.? (tudásbázis kérdés)


6. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - Wickucy)
2008. dec. 11. 22:15
A gyerekeknek vettem. A mérete, mint egy kispárnáé. Főleg akkor használjuk, ha betegek, náthásak. Jó hatással van a szervezetre. Időnként ki kell rakni a levegőre szellőzni. Olya kis természetes illata van. Jó gyulladásos dolgok kezelésére is, csak akkor arra a területre kell rakni. Meg ha mensi görcsöd van azt is írta a szórólap, hogy jó hatással van.
2008. dec. 11. 21:58
Nikken-es párna...Tönkölypárnám nekem is van, kényelmesebb mint a toll és a szivacs, de a Nikken-es sokkal jobb. Sajnos még nincsen nekem, de ha kíványcsi vagy, adok majd magánban egy telefonszámot, ahol tudsz érdeklődni..
2008. dec. 11. 21:57
esetleg a horkolást is csökkentheti... :) szóval valami jó párnát szeretnék a páromnak karácsonyra.
2008. dec. 11. 21:55
az jó? :)
2008. dec. 11. 21:53
Pelyvatöltetű?
2008. dec. 11. 21:52
Tudtok nekem ajánlani valami jó párnát? Amin jót lehet aludni, egészséges... stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook