Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna valaki egy nagyon jó érsebészt ajánlani? Anyám a visszereit szeretné megműttetni, már nagyon fájnak szegénynek! fórum

Tudna valaki egy nagyon jó érsebészt ajánlani? Anyám a visszereit szeretné megműttetni, már nagyon fájnak szegénynek! (tudásbázis kérdés)


14. csanda
2013. aug. 17. 15:22
köszipuszi mindenkinek! :)
2009. szept. 29. 11:34

Most lenne nemsokára a visszér műtétem és azt mondta a főorvos hogy altatást nem alkalmaznak mivel komplikációt okozhat, viszont gerinc érzéstelenítést tudnak adni, helyit nem adnak.. nem szoktak.



Gerinc érzéstelenítéssel kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék megtudni hogy fájdalmas-e?



( a doktor elmondása szerint csak csiklandoz , mert vékony a tű..de gondolom max neki fogja "csak csiklandozni" a kezét amíg beadja...)

2009. jún. 10. 21:01

Sziasztok!

Tegnap műtöttek visszérre , Pesten az Ars Medica Lézerklinikán,magánklinikai körülmények között 1 napos sebészeti eljárással ingyen , OEP fizeti!

Mindenkinek csak ajánlani tudom, tudom mi a külömbség állami és magánkórház küzött.

Bejelentkezel, bemész , megvizsgálnak, kap egy ídőpontot a műtétre ( nem lézeres -hagyományos , csak azt fizeti az OEP) bemész tök kevés cucc kell! megműtenek, 4-6 óra mulva mehetsz haza, szobádban plazma TV egyedül nincs látogatás, mindenki tök profi és nagy nyugalom van...

Nagyon csúnya volt a lábam és fájt is , helyi érzéstelenítéssel műtöttek, kérhettem volna altatást is , de azért fizetni kellett volna...

A műtét 30 perc! Dr. Dömötör Gábor műtött , gyors, pontos precíz. Nem is értem miért halogattam évekig a műtétet.

Az 1 napos sebészetnél nincs jobb dolog ( igaz én állami kórház fóbiás vagyok, nem bírom a szagokat , és a hörgő szobatásakat.) Ja műtét után simán saját lábon mentem haza.

Ne huzzátok a dolgot.

Üdv Andrea

11. witchgirl (válaszként erre: 4. - Roncsika)
2009. máj. 6. 12:21

Szia!

Engem is érdekelne az orvos, mert páromnak már nagyon fájnak a visszerei. És csúnyák is már.

Köszi előre is.

10. csanda
2008. dec. 11. 19:26

most kilépek és kikapcsolom a gépet, de továbbra is szívesen fogadom a tippeket! előre is köszi :)

sziasztok!

9. csanda (válaszként erre: 7. - Szajko)
2008. dec. 11. 19:23
szia, igen köszi :). utána írj prirvit!
8. csanda (válaszként erre: 6. - Vcsima)
2008. dec. 11. 19:23
Kunfehértó bács-kiskun
2008. dec. 11. 19:18
Több ismerősöm Baján műtette meg a visszereit és nagyon dícsérték az orvost.Megérdeklődjem a nevét?
2008. dec. 11. 19:16
Tudnék de az a kérdés ,hol laksz?
5. csanda (válaszként erre: 4. - Roncsika)
2008. dec. 11. 19:10
priviben tudnál róla többet írni?
2008. dec. 11. 19:03
Csak Pesten tudok, de Ő tuti jó. Bár nekem még csak injekciózott, de sok jót mondtak róla ismerősök, akiknek megcsinálta a műtétet.
2008. dec. 11. 19:02
hát inkább a déli részén. baranya, csongrád bács-kiskun, de pest megye még belefér :)
2008. dec. 11. 19:01
ország melyik részén???
2008. dec. 11. 19:00
Tudna valaki egy nagyon jó érsebészt ajánlani? Anyám a vissszereit szeretném megműteni, már nagyon fájnak szegénynek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook