Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha utánvétellel kapok valamit postán, az a feladás után mikor érkezik meg? fórum

Ha utánvétellel kapok valamit postán, az a feladás után mikor érkezik meg? (tudásbázis kérdés)

2009. ápr. 17. 09:53
Az attól függ.Én volt hogy egyhétre rá volt hogy sose.
10. MelisUK (válaszként erre: 9. - Piroo)
2008. dec. 11. 16:20
Nagyon remélem, hogy mihamarabb megkapod, végülis minden esélyed megvan rá.
9. Piroo (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2008. dec. 11. 16:17

:((((

De azért szurkolj!

Köszi a hozzászólásaidat!

8. MelisUK (válaszként erre: 7. - Piroo)
2008. dec. 11. 16:16
Persze megérkezhet ha minden jól alakul. Csak arra is gondolj, hogy így karácsony környékén rengeteg csomagot küldenek az emberek, így még nagyobb esély van arra, hogy valami elkallódjon és csak később érkezzen meg vagy meg se érkezzen.
7. Piroo (válaszként erre: 6. - MelisUK)
2008. dec. 11. 16:12

Ez szomorú.

Mondjuk így már én is emlékszem, hogy 3 évvel ezelőtt meglepetésként küldtek nekem valamit és azt hitték, hogy meg se köszöntem, pedig csak nem kaptam meg. És ez is Pestről érkezett...

De nagyon remélem, holnap megérkezik amit várok, mert nagyon fontos lenne...

6. MelisUK (válaszként erre: 4. - Piroo)
2008. dec. 11. 16:07
A magyar postában nem lehet megbízni. Onnan jött az augusztusi csomagom is, amit nemrég kaptam meg. Küldtem haza egy jó nagy csomaggal édességet, odahaza azt is felbontották és kiloptak belőle. Ilyenkor persze ráragasztják, hogy sérülten érkezett. Fura mód mindenfelé küldök és mindenfelől kapok csomagokat a nagyvilágban, de eddig még csak a magyar postával volt csak problémám.
2008. dec. 11. 16:05

Néhány napja kaptam meg pl egy csomagot, amit augusztusban postáztak. Általában egyébként másnapra megkapom a csomagokat, néha 2 vagy 3 nap kell. (Országon belül.) Első osztályon másnapra, másod osztályon 2 v 3 napra jönnek meg a dolgok.

Egyik országból a másikba általában 3 nap a levél, csomag max 5 nap, de most nekem is becsúszott egy hosszútávű küldemény, már azt hittem, hogy eltűntette a posta a csomagom.

Egyszer pl amikor Kínából rendeltem (onnan 5-7 nap a csomag), akkor az is elhúzódott egy hónapra.

2008. dec. 11. 16:05
Nekem kedd délután adták fel és Budapestről. Szerintetek bízhatok benne, hogy holnap megérkezik?
2008. dec. 11. 16:02
Több mindentől függ. Pl honnan hová megy a csomag; reggel, délben vagy este lett föladva a csomag; első vagy másod osztályon van-e föladva; légipostával vagy normál postával, stb...
2008. dec. 11. 16:02
Az a a postától függ. Időgarantált csomagomat, melynek elvileg legkésőbb 24 órán belül meg kellett volna érkeznie, 3 nap mulva kapták meg. Az elsőbbségivel föladott levelem kettő hét mulva érkezett meg. Bizakodjál...
2008. dec. 11. 15:56
Ha utánvétellel kapok valamit postán, az a feladás után mikor érkezik meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook