Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg ennyire ciki, hogy nem kérte meg a kezem? fórum

Tényleg ennyire ciki, hogy nem kérte meg a kezem? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 13. 09:32
miert lenne ciki.
31. ALLICS (válaszként erre: 30. - ALLICS)
2008. dec. 12. 12:29
Mármint azt akartam írni,hogy ne számonkérés szerűen:D
30. ALLICS (válaszként erre: 29. - Kookai)
2008. dec. 12. 12:28

Lehet,hogy számára az,hogy közösen vállaltatok babát az tükrözi azt hogy veled szeretne lenni 1 életre,nem?

Szerintem beszélgess el erről a témáról vele,de mint számon kérés csak,hogy neki erről mi a véleménye,hogy gondolja stb.

Neki is nyugodtan elmondhatod amit érzel,meg fog érteni.A párok mindent megtudnak beszélni egymással.

29. kookai
2008. dec. 12. 10:46

Szia!

Nem tudom, lehet hogy igazad van, vagy lehet hgy ezek a beszólások csak alibik nekem, és a gesztus hiányzik....

Tudom, hogy csak egy papír, és nem is maga az esküvő hiányzik, hanem a tudat hogy valóban engem akar egy életre... (márha ilyenek még vannak, tisztelet a kivételnek), és szerintem ebben tudatosíthatná a pici női agyamat egy eljegyzés! :S

Na ez kicsit bonyolult lett, még jó hogy Neki nem kezdem el magyarázni, biztosan nagy kérdőjelek lennének csak a fejében, hogy most mit is akartam mondani... :D

28. ALLICS (válaszként erre: 24. - Kookai)
2008. dec. 12. 10:13

Ezek szerint csak megakarsz felelni másoknak?

Ne foglalkozz az ilyen beszólásokkal "papír nélkül" is működhet sokkal jobban egy kapcsolat.

2008. dec. 11. 20:01
nekem nem tűnik cikinek... :)
26. a1baa7edcc (válaszként erre: 24. - Kookai)
2008. dec. 11. 16:18
Te is egyetertesz veluk, hiszen nem tudod kezelni a beszolasokat.
25. herengtimea (válaszként erre: 22. - Kookai)
2008. dec. 11. 16:17

megnyugtatlak énsem a türelmes emberek közé tartozom,sőt ha valamit akarok azt azonnal akarom,de ha nyaggatni fogod,vagy elcsüggedsz és ő ezt meglássa már nem azon fog gondolkodni,hogy hogyan legyen és mikor,hanem hogy ezt muszáj megcsinálni...

és ne keseredj el,kaptál egy jelzést ennek örülj és próbálj meg nem ezen gondolkodni.és mi lenne ha te kérnéd meg a kezét???ha ennyire türelmetlen vagy?

24. kookai
2008. dec. 11. 16:17

Szerinte nem, de nagyon sokan megkérdezik, hogy hogyhogy nem házasodtatok össze, és ezt már nagyon unom.....

Mintha én tehetnék róla..... vagy bárki!

És mellesleg én nem kérdeznék ilyet egy ismerősömtől sem, volt aki simán azt mondta ha nem vesz el, akkor ott fog hagyni a babával.... :S

Na ez a kedvenc kis "édes" beszólásom.... :(

2008. dec. 11. 16:14
En nem talalom cikinek. A parod szerint ciki?
22. kookai
2008. dec. 11. 16:12
Na igen, de ha valamiben rossz vagyok, az a türelem, és lassan átmegy elkeseredésbe..... :(
21. herengtimea (válaszként erre: 18. - Kookai)
2008. dec. 11. 15:55
hát ha ilyet mondott akkor neked nyert ügyed van,feleségül akar venni az tuti,de nem szabad siettetni,sem állandóan kérdezgetni,egyszerüen kerülni kell a témát,ezt magamnak is mondom,ha egy férfit sürgetünk azt hiszi be akarjuk zárni,elkezdi félteni a szabadságát és akkor már bármennyire is el akart venni nem teszi,mert megijed.
2008. dec. 11. 15:55

Hát nem tudom... Nálunk a másik véglet történt meg, egy év távkapcsolat után kaptam meg a gyűrűt.

De nem azért, mert én akartam, hanem mert neki volt fontos maga a tárgy is, meg persze amit jelképez.


Szerintem várj még... Hátha karácsonyi ajándék lesz :)

Vagy ha ékszerbolt környékén jártok, "teljesen véletlenül" vedd észre, nézegesd a kirakatban a karikagyűrűket és sóhajtozz látványosan :D

19. ALLICS (válaszként erre: 18. - Kookai)
2008. dec. 11. 15:52
Akkor lehet,hogy már csak hónapok kérdése:D
18. kookai
2008. dec. 11. 15:48

Na igen, az erőltetés nem túl jó ötlet, csak valószínűleg mivel én hajtogattam anno hogy nem nagyon vagyok házasságpárti csak ha jön a baba, úgy gondolja hogy már nekem sem fontos!!! :(

Valami finom célzásra ötlet? Egyébként én sem a tárgyra magára vágyom, csak a gesztus esne jól, bár pár hónapja tett egy célzást, hogy Ő már megtervezte, hogy majd a lányom lesz a koszorúslány... legalábbis ez volt a lényege!! Bár mondjuk ahhoz legalább meg kellene tanulnia járni, ami még messze van.. :D

17. herengtimea (válaszként erre: 12. - Kookai)
2008. dec. 11. 15:47
pont ugyanez volt nálunk is,mikor teherbe estem mindenki azt kérdezte mikor lesz a lagzi ez mindkettőnket idegesitett,mondtuk hogy nem lesz,ne tünjön az egész muszájnak,első házasságom is igy történt jött a gyerek akkor lagzi,mi lett a vége válás.a gyerek tényleg nagyobb kapocs,de úgy szeretném ha ezen gondolkodna,szervezkedne,hogyan kéri meg a kezem,lagzi nemis kellene,csak gyürü és ez egy hatalmas bizonyiték szerintem arra,hogy szeret.
16. ALLICS (válaszként erre: 12. - Kookai)
2008. dec. 11. 15:45

:D

Szerintem is egy sokkal nagyobb döntés bevállalni a babát,ezzel már bizonyította,hogy veled akar családot alapítani téged szeret,nem?

15. fbd0ceb525 (válaszként erre: 11. - Herengtimea)
2008. dec. 11. 15:44
Ha hajlandó vagy elhinni egy "sokatlátott" véleményét, akkor azt is elhiszed, hogy egy férfi szerelme nem ettől függ. Az ő szemükben a gyűrű csak egy tárgy. Megveszik ha nagyon erőltetik, de ez még nem a szerelmük jele.
14. sariya
2008. dec. 11. 15:43
A párom azt mondta,hogy majd akkor vesz feleségül,ha megkérem a kezét.De ezt is csak azért mmondta,mert tudja,hogy nem vok (még) egy nagy házasság párti,és tudja,hogy úgyse tenném meg.
13. ALLICS (válaszként erre: 11. - Herengtimea)
2008. dec. 11. 15:43

De így is minden rendben együtt vagytok szeretitek egymást,nem?

Mi van ha a párodnak egyszerűen csak nem fontos ez a lépés?Magyarul nem házasságpárti vagy az is lehet,hogy kicsit betojt?:D

12. kookai
2008. dec. 11. 15:42

Na igen.... valóban nem változtat, nem is vágyom esküvőre meg ilyesmi, csak olyan jól esne a pici szívemnek.... :(

Amúgy mi 3 éve vagyunk együtt, a vélemény a muszáj dolognál pont ugyanez volt :D, de azt mondta ha nem estem volna teherbe akkor megkérte volna a kezem..., de így nem akarta hogy mindenki (pl. én :)) azt higgye hogy csak a gyerek miatt! És szerinte ez egy sokkal nagyobb döntés volt hogy vállaltuk a babát mint egy lánykérés....

Kérdés hogy ezek után lesz-e még valaha az is?? :D

Bár pozítv példák mint látjuk vannak, grat ALLICS! :D

2008. dec. 11. 15:39
igen nem változtat semmin,nemis akarok férjhez menni olyan nagyon,csak azt szeretném tudni ezzel,hogy mennyire szeret,ez a lépés számomra igen fontos,dehát ezt nem lehet kierőszakolni,meg lehet hogy arra vár,hogy én tegyem meg ezt a lépést,akkor mi van?
2008. dec. 11. 15:38

Ne siettessétek a dolgot. A gyerek sokkal erősebb összekötő kapocs mint az eljegyzés. Amíg együtt nevelitek a gyerkőcöt, addig nincs baj.

A legtöbbeknek van karikagyűrűjük, de nincs társuk.

2008. dec. 11. 15:35

Mi lassan 4 éve vagyunk együtt ennek ellenére csak idén augusztusban kérte meg a kezemet amikor a kisfiunk már 1 éves volt majdnem.

Nem szabad siettetni,a hétköznapokon úgysem változtat semmit.

8. herengtimea (válaszként erre: 6. - Kookai)
2008. dec. 11. 15:30
7 éve vagyunk eggyütt és tavaly született a kisfiunk énis azt hittem,hogy majd "akkor"megkéri a kezemet,de arról meg az a véleménye,hogy muszájból nem nösül.és ti?
2008. dec. 11. 15:28
tavaly viszont egy este megkérdeztem mit gondol róla és az volt a válasz ő nem érzi azt hogy meg kéne nösülnie és jó neki igy,szoktam viccelödve is rá célozgatni,de nem tudok belőle sokat kihúzni,csak mosolyog és azt mondja nem kell esküvő,beszélni róla nem akarok,meg faggatni,mert az úgy jönne ki mintha rá akarnám erőszakolni magam.
2008. dec. 11. 15:25

Nálunk ez egyik ismerősének volt egy olyasmi szitu hogy a lány kérte meg a pasi kezét, de nem volt túl jó véleménnyel a dologról, úgyhogy tuti nem azt várja.... :D

herengtimea, Ti mióta vagytok együtt?

5. herengtimea (válaszként erre: 1. - Kookai)
2008. dec. 11. 15:23
énis valahogy igy vagyok,fogalmam sincs hogy el-e venne,egyszer nagyon régen beszéltünk róla akkor azt mondta ez még a kezdetkor volt,hogy majd szeretné ha a felesége lennék,de rúgjuk fel a szokásokat és én kérjem majd meg a kezét,azóta sem történt semmi,csak született egy gyermek.
2008. dec. 11. 15:22
Igazából nem nagyon tudom hogy kérdezhetnék rá, mert így utólag úgye a terhességre nem foghatom, ráerőszakolni meg nem akarom magam, megette a fene ha nem jön Neki belülről... :(
3. d58b988bee (válaszként erre: 1. - Kookai)
2008. dec. 11. 15:19
Engem zavarna, de ez magánvéleményem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook