Fogkefecsere (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2006. szept. 22. 23:29
Ott jön ki a napi stressz?
2006. szept. 22. 22:37
nekem haívonta kell,mert iszonyat erővel mosom a fogam....Anyu egyszer megkérdezte:eszem a fogkeféket? :))
4. Ekka
2006. szept. 22. 21:46
Ált. 3 havonta. ( bár van, hogy előbb.. attól függ.:D )
3. Hoxa
2006. szept. 22. 21:15

Én sosem várom meg, hogy a fogkefém úgy nézzen ki, mint a képen. 3 havonta cserélem.


Hallottam olyanról is, hogy valaki meghalt ismeretlen okból, végül kiderült, hogy a fogkeféjét nem cserélte és azon tenyésztek valami baktériumok, amik közvetve végül a halálát okozták.

Tudom ez durva és kirívó eset, de számomra elég meggyőző.

2006. szept. 22. 21:11

ez jó cikk és téma! de mit ér az új fogkefe,ha röhög a pohárban használatlanul?

ez itt a legnagyobb gond! reggelente azért nem megyek metroval,mert olyan büdös némelyik embernek a szája,mint a klozet!na,az tuti,hogy nem használ semmilyen fogkefét....

2006. szept. 21. 20:58
Cikkemet az a szavazás ihlette, amelyben mindenki bejelölte, milyen gyakran cserél fogkefét. A többség csak akkor dobja ki, amikor a sörték már a használhatatlanságig tönkrementek, elkoptak, kifelé állnak, tehát amikor gyakorlatilag már nem lehet vele fogat mosni. Kevesen tudják, hogy a fogkefék cseréjének elmulasztása komoly következményekkel járhat!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook