Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani olyan budapesti fehérneműboltot, ahol az eladók tényleg értenek a vevő pontos melltartóméretének meghatározásához? fórum

Tudtok ajánlani olyan budapesti fehérneműboltot, ahol az eladók tényleg értenek a vevő pontos melltartóméretének meghatározásához? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 21. 21:42
Keletivel szemben, retro fehernemubolt. nagyon tudnak azok az eladok!!! Kabatban megmondjak, h mekkora, ha nem all jol, nem dumalj rad, megigazitja, addig hoz masikat, amig meg nem talalod a tutit :) es nem csak az idos nagykontyos egy heten egyszer lakkozo noci, aki amugy iszonyu jo fej, hanem a fiatalabb eladok is nagyon kedvesek es ertenek hozza!!!!! baross teren van. a keleti parkolojaval szemben.
17. d983a70d29 (válaszként erre: 14. - Pintyőke72)
2010. márc. 23. 17:45

Pintyőke! Két kapocs szélességgel a 04. ker. Árpád úton, az Áruháztól a Duna fele, nem messze egy aranypók üzlet van, ott kapsz.

Három kapocs széles viszont nincs.

Több három kapcsos triumph melltartom van, amit azért nem tudok használni, mert a triumph üzletekben azt mondják, hogy nem kapnak hosszabbítót.

Szóval csak bizhatunk abban, hogy a gyártók is rájönnek, hogy a melltartók sok magyar nőnek nem jól méretezettek és arra, hogy hosszabbítót miattuk nem kapunk az üzletekben.

16. siva01 (válaszként erre: 15. - Anka71)
2009. dec. 28. 08:55

Nem tudom, hogy mi lehetett az oka, lehet csak rossz napjuk volt az eladó hölgyeknek. Én már többször jártam ott, sőt kiharcoltam magamnak 10% kedvezmény kártyát is , mert én már "törzsvásárló" vagyok. :-)

Sőt találok a méretemben az akciós termékek között is, ami sokszor csak negyedébe kerül az eredeti árnak.

Lehet megérne egy újabb próbát, hogy ellátogass az üzletbe?

Sajnálom, hogy rossz tapasztalatod volt, mert ott aztán tényleg minden méret és szín van. Aki ott nem talál, az sehol.

15. Anka71 (válaszként erre: 11. - Siva01)
2009. dec. 27. 11:43
Akkor mákod volt. Én egyszer voltam ott, kb. 2 éve, olyanok voltak az eladók, mint a lópokróc:((
2009. dec. 27. 11:37

Esetleg tudja-e vaslaki hol lehet melltartó hosszabbító pántot kapni? Arra gondolok,amivel a hátán lévő pántot meg lehet hosszabbítani, kapocs is van rajta.

Nekem a kosár jó, de mivel a hátpánt rövid, így kibugyog oldalt...hát mit ne mondjak..rém ronda.

Ezért keresem ezt as kb. 10 cm-es pántot.

13. globus
2009. dec. 27. 10:25

Szerintem ez nem annyira evidens, mert ha a próbához több modellt adnak, annak általában több mint fele nem jó. Gyakran veszek olyant, ami nem tökéletes, de viszonylag "elmegy", a választhatóak közül a relatív legjobb. Nagyobb kosárnál oldalt lötyögve eláll, kisebbnél elöl lelapít.

Nehéz...

12. simple
2009. dec. 27. 10:15
Mammut aranypók üzletében is ránézésre megmondják a méretet. Stimmel is.
11. siva01
2009. dec. 27. 09:42
Én minden melltartómat Bp-en a Kékgolyó utcában az Anita nevű üzletben vásárolom. Ott minden méret megtalálható, én speciel 80/G-H (modell függő) hordok és ott mindíg kapok és van választék is!!!!! Csak ajánlani tudom, nagyon kedves és segítőkészek az eladó hölgyek! Nem olcsó! De megéri, mert a nagyon jó minőségüek és nem nyúlnak meg!
2009. dec. 15. 10:25
Értenek hozzá még a Sugár Aranypók üzletében is, többször tapasztaltam :)
2009. dec. 15. 09:56
Szia! Én tudok Veresegyházon.Ha érdekel bővebben elmondok mindent.
2008. dec. 11. 11:14

Értem.....hát nekem ilyen problémám nincs.

Nem lehet egyszerű! Csomagküldőknél láttam nagyobb méreteket, úgy emlékszem, de hogy hol, azt nem tudom, mert annyira nem figyeltem, mivel nem érint.

90 cm a mell alatti méreted...ez igen...nem fáj a hátad?

2008. dec. 11. 11:11

3. és 4. hozzászólókhoz: egy bizonyos mellméret fölött ez már nem mindig működik...Ezért is bátorkodtam megnyitni ezt a topkikot.


Speciel nekem 90F-es melltartóm van, és volt olyan bolt, ahol az eladó azt mondta, ilyen kosár nem is létezik...No comment.

2008. dec. 11. 10:55
én is a triumph-ot akartam javasolni, ott amolyan "régimódi" az eladási rendszer, szóval az eladók értenek hozzá, hogy mit hogyan, és szívesen segítenek is :)))
2008. dec. 11. 10:25
Szerintem ezt neked kellene tudnod.
2008. dec. 11. 10:23

Szerintem ezt magad is meg tudod állapítani!

A mell alatti körméret adja a méretben a számot, a betű pedig a kosár mérete, annak függvényében mennyi a mellbimbón mért körméret, de ezt biztosan tudod.

2008. dec. 11. 10:23
Triumph(remélem jól írtam)!
2008. dec. 11. 10:23
Szia! Én nem Pesti vagyok, de a Triump fehérnemű boltokban nálunk itt fehérváron értenek a dolgukhoz
2008. dec. 11. 10:22
Tudtok ajánlani olyan budapesti fehérneműboltot, ahol az eladók TÉNYLEG értenek a vevő pontos melltartóméretének meghatározásához?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook