Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külön kikapcsolódás fórum

Külön kikapcsolódás (beszélgetős fórum)


2008. dec. 19. 10:58
Párom egész héten dolgozik, valamikor pénteken, valamikor szombaton jön haza. Szeret pingpongozni (inkább nyáron), de mostanában inkább pecázik. Vasárnap el szokott menni a kisfiunk anyósomhoz, így vasárnap nálunk "szabad foglalkozás" van. Vagy együtt csinálunk valamit, vagy külön-külön. Én általában olvasni szeretek, vagy házimunkázok, ő meg számítógépezik vagy elmegy pecázni. Ennyi neki is, meg nekem is kell, attól függetlenül, hogy keveset vagyunk együtt. Mindenkinek kell, hogy azzal foglalkozzon, amit szeret. A partnerén kívül...
2008. dec. 19. 10:53
Persze, bennem volt végig a félsz, h mi lehet vel, mit csinálhat?. Habár mindkettem hűségesek vagyunk és magamró tudom h nem kell félnem, de a másikban nem tudok megbízni. Az utóbbi is így ment tönkre h külön jártunk bulizni párszor és megismert egy csajt ott. Rájöttem, nem érdemes a másiktól elszakadni, de rajta csüngni a nap 24 órájában sem. Köszi a véleményeket, észrevételeket.
2008. dec. 11. 08:34
(én már arra is gondoltam, hogy hagyj menjen ,és majd meglátjuk,hogy érzi magát nélkülem a buliba.)
11. pemete (válaszként erre: 10. - Sándor51)
2008. dec. 11. 08:24
Ha elmegy, akkor had menjen. Hiába tartom rövid pórázon, ha el akar menni úgyis lelép nem? Ez nem azon múlik, hogy mennyire engedem ,hogy elmenjen külön szórakozni, legalábbis az én tapasztalataim alapján a kettőnek nem sok köze van egymáshoz...
2008. dec. 11. 08:19
HÁT IGEN NEHA KEL KIKAPCSOLÓDÁS FŐLEG EGY HUSZAD EGYÜTLET UTÁN DE VIGYÁZATOK NE ENGEGYETEK NAGYON HOSSZURA PORÁSZT MERT BARÁTOTOK HAMAR KEREKET OLD ELÖ FORDUL
2008. dec. 11. 08:06
Én itthon vagyok a gyerekkel, minden ismerős nélkül a környéken, úgyhogy én elég sokat vagyok egyedül, így nem hiányzik, hogy nélküle menjek el, meg én amúgy se voltam soha olyan, akinek külön kikapcsolódásra lett volna szüksége. Egyébként meg már nem is lenne nagyon kivel mennem, mert amikor terhes lettem szinte az összes "barátnőm" azt gondolván, hogy fertőző a dolog leléptek, és azóta se nagyon jelentkeznek, max egy e-mail, hogy na hogy vagytok...
2008. dec. 11. 08:02
Szerintem mindenkinek szüksége van arra, hogy egy kis időt a párja nélkül töltsön el. Itt most a szórakozásra gondolok. Nekem is jó az, ha egyedül megyek szórakozni, kirándulni. Ugyanakkor együtt is gyakran megyünk. Őt meg mindig küldöm, hogy menjen egyedül! Nincs ellene, de szerintem nem nagyon megy sehova egymagában.
2008. dec. 11. 07:53

Nah én is így vagyok ezekkel. :S

Én nem tudnáám magam jól érezni nélküle, mert összefutunk a bnőmmel, de nem megyünk el este bulizni, vis én nem megyek.

Ő meg menne a haverookkal,de nekem rosszul esne hogy jól érzi magát nélkülem és hogy nincs szüksége rám,stb... :( pont jókor jött ez a téma már fel akartam dobni. Persze el szoktunk menni közös haverokkal beülni valahova.De nem viselném el ha nélkülem mászkálna el.

6. 5b2b4271ee (válaszként erre: 3. - Pemete)
2008. dec. 11. 07:50
Ja, amúgy én is állandóan parázok, ha este lófrál valahol nélkülem. Ugyanilyen betoji vagyok, mint te.:) ha nem veszi fel a telefont egyből,máris rémeket látok!:)
2008. dec. 11. 07:50

Osztom Pemete véleményét ,sajna én is ilyen vagyok.

Bár az én párom ne akarna nélkülem menni. De szerencsére eddig még csak mondta, nem valósult meg csak egyszer a 1,5 év alatt:D

2008. dec. 11. 07:48
Nálunk egyikönk sem akar menni a másik nélkül bulizni, én nem is tudnám magam jól érezni nélküle. Az más, amikor ő elmegy a haverjaival meginni 1-2 sört, de olyankor soha nem jön haza túl későn, se nem tök részegen. Meg persze én is néha elmegyek baránőimmel beszélgetni, mert olyankor úgysem érezné magát jól velünk, de az ilyeneket sem szeretem összekötni iszogatással, mert akkor minimum a fél társaság "beindul", nekem meg az soha nem szokott hiányozni. Mindig vannak olyanok,akik próbálnak ítélkezni afelett, hogy mennyire össze vagyunk nőve és hogy ennek biztos rossz vége lesz. De én olyankor inkább csak arra gonolok, hogy majd megtalálják ők is azigazi párjukat. Meg sajnos van néhány barátnőm is akik neheztelnek rám, amiatt, hogy már nem lehet velem csajosbuliba menni... hát ez van.
2008. dec. 11. 07:31

Nálunk ez fordítva van. A férjem menne néha a haverjaival, én meg nem szívesen megyek nélküle.

Bár ez azért is van, mert ha mondjuk elmegyünk a csajokkal valahová, akkor biztos megtalál egy-egy pasi, én meg nem szeretem, ha megkörnyékeznek. Márpedig mindig mindenhol van egy-két kitartó egyed, aki nem száll le az emberről csak nagyon nehezen, és ez el tudja rontani az egész estét. Viszomt ha ott a párom is, akkor nincs ilyen gond ,és felhőtlenl jól tudom érezni magam. Meg az a baj, hogy én túl aggódós vagyok, és ha egyedül elmegy, akkor mindig hülyére izgulom magam, hogy nehogy történjen vele valami. Tiszta hülye vagyok, de sajna ez van. Ráadásul rettenetesen önző is vagyok, és csak magamnak akarom a páromat...

Szóval velem nem egyszerű az élet, de azért biztos ki lehet bírni:)

2. e71af41436 (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2008. dec. 11. 07:14

ez zavar téged?mert ha igen,akkor változtass és nem menj nélküle sehova....

bár én is inkább a külön kikapcsolódás híve vagyok :)

2008. dec. 11. 07:10
Szerintetek miért van az, hogy míg barátom nem akar nélkülem elmenni a haverokal bulizni, addig én szívesen elmegyek a legjobb barátnőmmel-nélküle? Nem tudom, mi állhat ennek a hátterében? Elvileg nem arról van szó, hogy a másiknak is adni kell egy kis szabadságot, h ne mindig egymás nyakán csüngjünk? Ettől függetlenül még ugyanúgy szeretem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook