Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól adtok halat Babátoknak, milyet és hogyan elkészítve? fórum

Mikortól adtok halat Babátoknak, milyet és hogyan elkészítve? (tudásbázis kérdés)


10. maya80
2009. máj. 26. 11:46
Én kb. 8 hónaposan adtam először tengeri halas bébiételt a kislányomnak, és azóta is imádja mindenféle formában.
2008. dec. 11. 11:02
6 hósan adtam anno kecskeméti bébiételt,majd később rántott halfilét
2008. dec. 11. 10:30

Én 6 hónapos korától adtam neki a Kecskeméti üveges kajában a halasat heti 1x kapta,de mostanában lehet,hogy ritkábban.

De mostmár bárhogyan van elkészítve megeszi.

2008. dec. 11. 07:51
Ja, és az üveges bébikaját adtam :-)
2008. dec. 11. 07:49
Én hat hónapos korától adtam a lányomnak hetente 2x is, mert imádta. A védőnő annyira nem lelkesedett érte, de ők sok mindenért nem lelkesednek....
2008. dec. 11. 07:41
Most néztem a képeidet:) Milyen édes a kislányod! Nagyon cuki a göndörke hajával! És milyen hosszú neki! Én mindig megnyírtam az én kislányomat, és most hogy meg akarom növeszteni a haját nem viseli el benne a csatot, meg a hajgumit.
2008. dec. 11. 07:39
Hú bocsi, de mire írtál már kiléptem! De szerintem már simán adhatsz neki! Ha ízlik neki had egye. Nem lesz tőle semmi baja, nagyon egészséges. Mások már 5 hónaposan tömik a gyerekbe a krémtúrót meg az ilyen dolgokat, amik tele vannak tartósízóval meg minden kutyafülével, a halban meg semmi ilyen nincs, sőt! Szóval kóstolásra fel:)
2008. dec. 10. 19:34
Mi jövő héten leszünk 11 hónaposak és ma tengeri halfilét rántottam.Szerinted megkóstolhatja vacsira mondjuk panír nélkül?A hal tudtommal bajt nem okozhat, vagy igen?
2008. dec. 10. 19:32
Én 11 hónapos kora óta adtam a kislányomnak a kecskeméti bébiételől a halasat, azóta evett már sült, és rántott halat is, nagyon ízlett neki. Sőt, még a konzerv tonhalat is megkóstolta, azt is szereti:) Ezzel szoktuk kikergetni az apját a világból:D
2008. dec. 10. 19:30
Mikortól adtok halat Babátoknak, milyet és hogyan elkészítve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook