Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Puncsszelet recepjét keresem! Tudna segíteni valaki? fórum

Puncsszelet recepjét keresem! Tudna segíteni valaki? (tudásbázis kérdés)


5. 1e958693ca (válaszként erre: 4. - Babarózsa84)
2008. dec. 11. 06:29

Szívesen :-)

Zaftos a rumos cukorsziruptól. Nem főzős pudingpor: Gála nevezetű. Azt tudom, hogy mazsolát nem szoktak bele rakni, a darált dió viszont nem elképzelhetetlen. Egy cukrász tuti meg tudná mondani. :-)

4. Babarózsa84 (válaszként erre: 2. - 1e958693ca)
2008. dec. 10. 17:44

Köszönöm!


Azt még mindig nem értem,hogy mitől lesz olyan csokis,lekváros a krémje,olyan tömény,masszív,de mégis zsaftos?Mintha én éreznék benne mazsolát,diót!?És milyen az a puncspudingpor,ami nem főzős?

3. 1e958693ca (válaszként erre: 2. - 1e958693ca)
2008. dec. 10. 17:40
Ja, elfelejtettem: amikor megtöltöd, mielőtt még a mázat rátennéd, le kell nyomatni pár órát, valami nehéz dolgot tegyél rá Pl. én úgy szoktam, hogy visszateszem a tortaformába (hogy a töltelék ne jöjjön ki), és egy akkora átmérőjű lábost teszek rá, mint a torta, a lábosba meg egész csomag sót teszek, azzal nyomatom le.
2008. dec. 10. 17:36

Kétféle módot tudok, ez a macerásabb:


6 tojásból piskótamasszát készítünk, az egyik felét tortaformában megsütjük. A másik felét két részre osztjuk, az egyikbe 1-2 dkg kakaóport teszünk. Ezt kanalanként adagoljuk a tortaformába, úgy hogy 1 kanál kakaós, 1 kanál sima tészta, így márványos lesz. Amikor megsült, kihűtjük. A sima lapot kétfelé vágjuk. Az alsó lapot megkenjük málnalekvárral, vagy baracklekvárral, rátesszük a márványos lapot. 10 dkg cukorból és 1 dl vízből szirupot főzünk, amikor kihűlt, fél dl rummal ízesítjük, és ezzel a márványos lapot meglocsoljuk. A másik sima lapot is megkenjük lekvárral, s a lekváros felével lefelé a márványos lapra helyezzük. 25 dkg cukorból készített fondantal vonjuk be, amit ételfestékkel megszíneztünk. (Fondant-ot sosem készítek, mert béna vagyok hozzá, egyszerűbb máz: lásd másik recept)


Kevésbé macerás (ez amolyan egyszerűsített változat, ezt sűrűn sütöm):

6 tojásból piskótatésztésztát készítek, kétfelé osztom. Az egyik felét tortaformában megsütöm. A másik felébe 2 ek. kakaóport teszek, szintén megsütöm. A sima lapot kétfelé vágom, lekvárral megkenem. A kakaós lapot összetépkedem, mint az előzőnél, ugyanolyan sziruppal meglocsolom, meg 2-3 ek. lekvárt is keverek bele. Ezzel megtöltöm a tortát. A tetejét úgy szoktam csinálni, hogy kb. 20 dkg porcukrot áttörök a szitán, hogy ne legyen csomós, és pár ek. langyos vízzel elkeverem (nagyon kevés kell hozzá, hogy ne legyen folyós!). Hogy rózsaszínű legyen, nem főzős puncspudigporból teszek bele 1-2 ek.-lal

2008. dec. 10. 16:37

Sziasztok!


Annak a puncsszeletnek a recepjét keresem,melyet a cukrászdákban lehet venni! A teteje rózsaszín és isteni:) Karácsonyra szeretném megcsinálni. Ha vkinek meglenne,kérem küldje át nekem! A neten idáig mindig vmilyen másfajtára leltem:( Nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook