Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrgyógyászt keresek Miskolcon, tudna valaki ajánlani? fórum

Bőrgyógyászt keresek Miskolcon, tudna valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 15. 13:18

Köszönöm szépen!

Szobeczki doktorról már hallottam, priviben is kaptam ajánlásokat, végülis 2 dokit ajánlottatok többen. Árakat tudtok esetleg?

2008. dec. 13. 12:45
Mindenképpen Dr Szobeczki Zsolthoz menj. Jól ismerem. A legjobb gyógyszert fogja neked ajánlani
2008. dec. 13. 11:04

Szerintem magánorvos előtt azért érdemes elmenni egy általános rendelésre. Kérni kell pl allergia vizsgálatot (nem csak a karcolásosat, hanem a vérvételeset is), hátha segít. Bár ötletem sincs, hogy mennyit kell egy magánorvosnak fizetni, mivel még sosem voltam magánrendelésen...

Nem tudom, hogy milyen jellegű bőr problémád/problémáid vannak, de lehet, hogy olyan, ami nem gyógyítható. Én is pl ekcémás vagyok, ez egy gyógyíthatatlan bőrbetegség. Persze hosszú időre tünetmentes tudok lenni, de utána még jobban bedurran. Ezért is van már időpontom nekem is részletes allergia vizsgálatra. Ha rá tudunk jönni, hogy mire vagyok allergiás, akkor lehet, hogy nem jön majd ki többé rajtam az ekcéma. (Csak sajnos nehéz rájönni, eddigi allergiavizsgálatok szerint semmire se vagyok allergiás.)

3. enikozoe (válaszként erre: 2. - Bernuska)
2008. dec. 13. 09:57

Szia!


Akit én nagyon szívesen ajánlok, az Dr. Szobeczki Zsolt. Évek óta járok hozzá, mindig nagyon kedves, nagyon alapos és körültekintő. Pontos diagnózist állít fel, és megfelelő gyógyszereket, krémeket írt fel mindig a problémáimra.

Ha beírod a nevét a googlebe, akkor kijön a honlapja, és az elérhetőségei.

2008. dec. 10. 10:29

Sziasztok!

29 évesen még mindig a problémás bőrömmel küszködök. Már nagyon sok dolgot kipróbáltam, de csak átmeneti eredményeket érek el, sőt többnyire még azt sem.

Már voltam régen bőrgyógyásznak, de annyival elintézett, hogy hol krémet, hol meg Roaccutan-t írt fel.

Én meg akarom találni a problémám okát, nem csak felületes kezelést akarok, ehhez keresek egy megbízható, leliismeretes bőrgyógyászt.

2008. dec. 10. 10:26
Bőrgyógyászt keresek Miskolcon.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook