Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki olyan zeneletöltő programot ami jó, és egyszerű? fórum

Tud valaki olyan zeneletöltő programot ami jó, és egyszerű? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 8. 15:16
wget
2008. dec. 10. 10:11
Nekem trójai van a gépemen amit nem lehet kiírtani úgyhogy már nem veszem véresen komolyan a védelmet. Nem okoz a gépben galibákat, meg pláne nem öli, csak lelassul tőle. A laptopra is majdnem átvittem a cabosos zenékkel a vírust. Volt pár kisbetűs még mikor nem tudtam hogy azok nem jók. Kiírtam egy cd-re őket, és át akartam vinni laptopra. Még jó hogy volt annyi eszem megnézettem vírusírtóval másolás elött és a kisbetűs zenéknél egytől egyig riasztott..
8. Forever Love (válaszként erre: 6. - Pocus67)
2008. dec. 10. 10:04

Szia

Igen, vannak rajta vírusok ezért mondtam hogy csak a Nagybetűvel kezdődőeket szabad letölteni, kicsit soha. Akármilyen hülyeséget írsz be, kisbetűs találatot mindig ad de nem szabad rákattintani.

Nekem is Nodom volt, de nálam riasztott ha talált valamit. Akkor van gond ha egy kisbetüset megnyitsz lejátszásra, én olyankor kaptam a legtöbb vírus-riasztást. Egyébként a kiterjesztését is kell figyelni. 3-5 Mbig terjedőek a jók, a kisbetüsek közt is sok ilyen van de arra nem kattintunk! 116 kb meg ilyeneket szokott találni, azok nem érnek semmit zene nincs mögöttük nem érdemes foglalkozni vele.


Van még egy progi, a párom használta régen az is fájlcserélős. Úgy hívják, hogy Morpheus.

7. Forever Love (válaszként erre: 3. - Lilasrozsaszin)
2008. dec. 10. 10:00

Igen, beírod google-be és kiad egy csomó lehetőséget ahonnan letöltheted. A telepítése végtelenül egyszerü, pillanatok alatt kész.

Néha nem talál semmi használhatót, szerintem nincs fent elég ember, ugyanis mások gépén is keresgél ha tud.(fel vannak jelentkezve) Azt hiszem valami hasonló a müködése.

6. pocus67 (válaszként erre: 5. - Lilasrozsaszin)
2008. dec. 9. 21:52
Én már régóta ezt használom, és mielőtt megnyitom a letöltött fájlt, mindig ellenőrzöm a vírusírtóval, szokott találni trójaiakat, de mindig kiírtja, eddig még nem volt vele problémám. Egyébként minden fájlcserélő progin vannak vírusok. Most AVG-m van, előtte Nod-om volt, de az beengedi az összes Trójait.
5. lilasrozsaszin (válaszként erre: 4. - Pocus67)
2008. dec. 9. 21:08

Azért nem jó nekem mert a lehető legtöbb vírust a Limevire-on lehet beszerezni,sőt olyanokat is amik rátelepednek a gépre és csak úgymond sokszorozódnak,és egy bizonyos idő után mindegy milyen komoly vírusírtód van fönn,szinte azt is megöli,azután a gépet is.

Igen azt tudom hogy ugyan az a kettő szinte,miután megnéztem a leírását.

4. pocus67 (válaszként erre: 3. - Lilasrozsaszin)
2008. dec. 9. 20:10
Miért nem volt jó a limewire? Egyébként a Cabos is a limewire adatbázisát használja.
3. lilasrozsaszin (válaszként erre: 2. - Forever Love)
2008. dec. 9. 20:01

Szia!

Köszi szépen a gyors választ.Elég annyit beírni a keresőbe hogy Cabos?

2008. dec. 9. 19:48

Szia

Én a Cabost tudnám ajánlani, nagyon jó fájlcserélős progi. Igaz vigyázni kell vele, csak a nagy betűvel kezdődő címeket szabad letölteni, mert a kicsik vírusosak. De amúgy nagyon szeretem, régebben órákat keresgéltem az interneten egy-egy zeneszámot. Ma már csak beírom a keresőbe, és hamarosan már hallgathatom is a számot. :)

2008. dec. 9. 19:46
Tud valaki olyan zene letöltő programot ami jó, és egyszerű?(amit tudok és nekem nem jó az a Limevire, Torrent)Köszönök minden féle segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook