Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek 5 gigabájt adatforgalom mire elég az interneten? fórum

Szerintetek 5 gigabájt adatforgalom mire elég az interneten? (beszélgetős fórum)


11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Bhelga)
2008. dec. 9. 16:36

Na, ennyire nem vagyok naprakész. De amikor én vettem január elején kifejezetten megkérdeztem, hogy tartozik-e ehhez az ajánlathoz tarifahűség. Megnyugtattak, hogy nem. Most szerettem volna egy kisebb csomagra váltani pár hónapra de nem tudok. Két napig kerestem mindenhol és tényleg van egy aprócska kis mondat, hogy vállalom, hogy nem váltok tarifacsomagot két évig. Apró kis hiba, hogy nagyobbra viszont válthatnék.

Szóval eljogászkodhatnék ezen, de tojok rájuk, nem vág a földhöz, csak nem szeretem a felesleges kiadásokat.

10. Bhelga (válaszként erre: 8. - 3e0ba54fb8)
2008. dec. 9. 16:28

Nem volt szó a szolgáltatóról :):):):)


Kicsit változtattak a mobilinternet előfizetéseken is, de csak fél szemmel olvastam el a cikkeket :), de nagyjából pont az volt a lényeg, hogy ezeket eltörölték. De gondolom jobb ha minig elolvassuk a szerződés apró betüs részeit is :)

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Bhelga)
2008. dec. 9. 16:21
Szerintem mindegyik kiszámlázza. Hallottam már orditani jó néhány embert, aki nem értette, hogy mitől lett 40.000 ft a számlája, pedig ő nem használta többet, talán még kevesebbet is. Azt viszont Franciaországban :))
8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - Bhelga)
2008. dec. 9. 16:19
A pannon neteszoftvere méri a forgalmat. Havonta le is lehet nullázni.
2008. dec. 9. 16:13
Sima netezés: honlapok böngészése, képek, olvasás, msn-be nem lépjük túl.( szerintem) Valahol olvastam hány oldalt takar.
2008. dec. 9. 16:12
ÓÓ és még valami! Az sem mindegy, hogy 5 giga után a szolgáltató csak korlátozza az adatforgalmat, vagy esetleg külön díjat számol fel!!!!!!
5. Bhelga (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. dec. 9. 16:10

Szia!

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Attól függ, hogy mire használod!


1 GB-nyi adatforgalom átlagos (5 kilobájtos) szöveges e-mailekkel számolva közel 210 ezer e-mail elküldésére vagy 3.400 átlagos (300 Kilobájtos) internetes oldal megtekintésére elegendő.


De ha már nagyobb leveleket küldesz, nyitasz meg, akkor rögtön növekedik a forgalom. Ha filmeket töltesz le (vagy akár nézel a neten), akkor tényleg gyorsan fogynak a kilo-mega-gigabájtok. :):)

Letölteni tulajdonképpen ezzel nem is érdemes.


Ha esetleg webkamerát használsz, az is pörgeti az adatforgalmat rendesen!


Így hirtelen körbenézve ezt a két programot találtam, amivel lehet az adatforgalmat mérni. Nem próbáltam, csak rákerestem!



[link]


[link]

2008. dec. 9. 16:07
egészen sok mindenre.én egy-egy albumot is le tudok tölteni, de az alap net igényt teljesen kielégíti(fórumozás,msn-elés,levelezés,stb)
3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - Mmanoka)
2008. dec. 9. 15:49
Azt annyira nem dijazza egyik telefontársaság sem. a Pannon legfrissebb - korlátlan - ajánlatában benne is van, hogy ha a sűrűn látogat bizonyos fájlcserélő oldalakat, a társaságnak joga van a sávszélességet leszűkiteni.
2008. dec. 9. 15:42
Az attól függ mire használod, mert ha csak böngészel vagy hoxázol akkor az rengeteg, de ha letöltés is van akkor akár 1 nap alatt is össze tudod hozni pl dvd film.
2008. dec. 9. 15:40

Sziasztok Lányok

Úgy látszik nekem,mindig van valami bánatom,most azt szeretném megtudni tőletek,hogy nem e tudnátok véletlenül nekem megmondani,hogy 5 gigabájt adatforgalom ,mire elég az interneten?Nagyon várom a válaszokat,és nagyon szépen köszönöm

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook