Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jóban rosszban? fórum

Jóban rosszban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. borbelya (válaszként erre: 23. - Sariya)
2008. dec. 9. 13:57
Ha hasonló a természetetek nagyon nehezen köttök kompromisszumot. A vitákban valakinek engedni kell, az a legjobb ha kicsit mindketten.
26. sariya
2008. dec. 9. 13:57
Múltkor amikor ő volt a ludas,mert épp rossz passzban volt,és non csúnya dolgokat mondott és non bunkón viselkedett velem,ott voltam mellette,de fölöslegesen.Csak én is kimerültem.Aztán mondtam neki,hogy ha ilyen lesz legközelebb,akkor otthagyom és fortyogjon magában..
2008. dec. 9. 13:56
Én nem bőgök, csak kiabálok.
24. borbelya (válaszként erre: 19. - Sariya)
2008. dec. 9. 13:56
Nálunk dettó uganaz a helyzet mint pemetééknél. Én azt javaslom neked, hogy beszéljetek egy kicsit a konfliktuskezelésről. Lehet hogy hülyén hangzik, de nekünk bejött. Én elmondtam neki, hogy ha vitázunk, akkor hagyjon kiordítani magamból, és akkor könnyebb lesz...
23. sariya
2008. dec. 9. 13:55
De ezt hosszú ideig ki bírja cérnával??
22. pemete (válaszként erre: 21. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:52
Jah! Max annyit szokott mondani amikor látja, hogy elkezdek sírni, hogy hagyd abba:D Erre én még idegesebb leszek, és elkezdek zokogni, hogy milyen érzéketlen...
21. pemete
2008. dec. 9. 13:51

Jah, értem már! Hát Drágám akkor most mondok egy marha nagy okosságot:) Megszoksz, vagy megszöksz!

Az én párom is hagyja, hogy kitomboljam magam, ha látja, hogy épp idegbeteg vagyok. Hagy bőgni egy jó félórát, miután leüvöltöttem a fejét, ő meg elhajtott, és utna odajön ,és megvígasztal. De mindig elvonul amikor látja, hogy gyűlnek a viharfelhők, és szikrázik a szemem. Tudja, hogy akkor hülye vagyok, és ő így kezeli. Bár én jobb szeretném ha végig vígasztalna, de ő nem bírja ha sírok, ideges lesz tőle, így inkább ezt a módszert választotta:) Megszoktam, ő is, és kész.

20. sariya (válaszként erre: 18. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:48
Túlérzékeny és nem bírja elviselni a kitöréseimet..
19. sariya (válaszként erre: 17. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:47
A konkrét sztori annyi,hogy a fog.gátló tabi miatt is meg egyéb okok miatt is non rossz passzban vok mostanában.Rosszul alszom,feszült és ingerlékeny vok.És azt érzem,hogy távol van tőlem,vagy távolodik,kevesebb törődést és odafigyelést érzek a részéről.És amikor legutóbb ezt éreztem,akkor mondtam neki,hogy ha nem akar,akkor inkább ne is jöjjön hozzám.És innen indult el a lavina.Elpattant a fejemben a pici pöcök,amire csak rátett egy lapáttal az,hogy nem mellém állt és megnyugtatott,hanem otthagyott a nyűgjeimmel.És az a gond,hogy mindketten elég nehéz esetek vagyunk és mindkettőnknek elég erős kitöréseink szoktak lenni,csak én jobban kezelem az övét.Ő meg mint általában a legtöbben,ahol a probléma van,ő biztos nem marad ott.És ez rosszul esik.
18. pemete (válaszként erre: 16. - Sariya)
2008. dec. 9. 13:41
Nem értem egyébként, hogy mire ez a nagy dráma az ő részéről! Bocsánatot kértél, akkor azt illik elfogadni, pláne ha szeret. Mert végülis nem mondtál semmi olyan égbekiáltó dolgot neki. Nem ecsetelted az anyukája foglalkozását, és hasonló dolgokat nem? Akkor meg nem értem miért kell ennyire túljátszani!
17. pemete
2008. dec. 9. 13:39
Hát nem vagytok egyszerűek az biztos! Az a baj, hogy így a konkrét sztori ismerete nélkül elég nehéz ötleteket adni. -Igazából nem tudok rólatok szinte semmit. nem ismerem a körülményeket, szóval így nem olyan könnyű! Mióta vagytok egyáltalán együtt?
16. sariya (válaszként erre: 14. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:39
Nem hiszem,hogy ma találkozni szeretne velem.Bocsánatot kértem,erre annyit mondott,hogy legalább ki tudta pihenni magát és nem idegeskedett(ugyanis kikapcsolta a telefonját még tegnap).
15. sariya (válaszként erre: 11. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:38
Már beszélgettünk róla.Azt mondta,hogy változtassak én,és akkor majd ő is változik.
14. pemete (válaszként erre: 12. - Sariya)
2008. dec. 9. 13:36
Hagyd egy kicsit, aztán majd ha lenyugodott, akkor megbeszélitek. Amg ideges, addig felesleges zargatni, mert akkor csak mégjobban összevesztek egy hülyeség miatt! De azért még ma próbáljátok meg megbeszélni, mert nem jó haraggal lefeküdni aludni.
13. sariya (válaszként erre: 10. - Borbelya)
2008. dec. 9. 13:34
Már többször volt ilyen összezörrenésünk,hol miatta,hol miattam.Csak vhogy az enyém mindig hangosabban szól.
12. sariya (válaszként erre: 9. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:33
Na és akkor ilyenkor mi van?
11. pemete
2008. dec. 9. 13:23
Hát lehet meg kéne beszélni, hogy mit tartasz te annak hogy kiáll melletted, és mit tart ő annak. Tényleg az ominózus szexszelkapcsolatos beszélgetés megvolt már?
10. borbelya (válaszként erre: 8. - Sariya)
2008. dec. 9. 13:23
Te biztos hogy csak ez miatt a probléma miatt reagált így? Nem lehet hogy ez pont volt az i-re?
2008. dec. 9. 13:22
ÉS erre ő berágott, mert ő úgy érzi, hogy melletted áll.
8. sariya (válaszként erre: 4. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:21
Hát nem túl szalonképes,de kb annyi volt a lényege,hogy mekkora...és mennyire nem lehet rá számítani,és hogy jól esne ha kiállna mellettem a bajban is vagy ha nekem van bajom,nem beba...ni előttem az ajtót(képletesen).
7. borbelya (válaszként erre: 5. - Borbelya)
2008. dec. 9. 13:20
Bocsi nem a te válaszodra akartam reagálni.
2008. dec. 9. 13:19

Férfibüszkeség,mert hogy nézne már ki hogy rögtön megbocsájt a nönek,az meg hagy szenvedjen :(

Bocs csak épp most vesztem össze a párommal aztán nem is beszélünk :(

5. borbelya (válaszként erre: 4. - Pemete)
2008. dec. 9. 13:19
Mi volt konkrétan a történet?
2008. dec. 9. 13:17
Csak nyugi, majd lenyugszik. Biztos megsértődött. Egyébként mit mondtál neki, hogy ennyire felhúzta az orrát?
2008. dec. 9. 13:15
Most beszéltem vele.Félretettem a büszkeségem és felhívtam.Úgy beszélt velem,mintha egy idegen lennék..
2008. dec. 9. 13:14
Türelem! Adj neki időt, majd megnyugszik ő is, és akkor minden rendben lesz:)
2008. dec. 9. 13:11
Női dolgok miatt baromi hülyén viselkedtem a párommal,és asszem non megbántottam.Erre ő nem állt mellém megértően,hanem kikapcsolata a telóját,és nem reagál,pedig már bocsánatot kértem tőle.Non rosszul esett,hogy azt éreztem,hogy a rosszban nem állt mellém,de ha azt nézem,hogy miket mondtam,akkor én is hátat fordítottam volna magamnak.És most nem tom mit tegyek..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook