Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy kameráról számítógépre milyen programmal lehet átmásolni a felvett anyagot? fórum

Tudja valaki, hogy kameráról számítógépre milyen programmal lehet átmásolni a felvett anyagot? (tudásbázis kérdés)


14. Forever Love (válaszként erre: 13. - Dhetvenegy)
2008. dec. 11. 16:36

Ha nem adtak hozzá progit, akkor nyilván meg lehet oldani anélkül is...

Ne tölts le semmit csak kapcsold össze őket a kábellel.

13. dhetvenegy (válaszként erre: 12. - Forever Love)
2008. dec. 9. 20:06
és ha nem? akkor honnan tudhatom, h milyen program kell? biztos le lehet tölteni..
2008. dec. 9. 19:56

Kábel+megfelelő szoftver kérdése. A kamerához szoktak adni egy cd-t amin a szoftvere található. Ezt fel kell telepíteni, ezután csatlakoztatni a kamerát igy a progi fogja beolvasni a képeket, vidiket. ODa el is lehet menteni.

Megoldható program nélkül is, ha a gép felismeri a kamerát mint új meghajtót. Ha igen akkor TotalCommander és oda másolod ahova csak szeretnéd.

11. dhetvenegy (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2008. dec. 9. 19:33
szted akkor nem kell program? mert ha összedugom a géppel, az is kér cd-t, és csak akkor tudnék telepíteni..
2008. dec. 9. 19:32

hú, köszönöm,..

az a helyzet, h ez egy kölcsön kamera, és nem kaptam hozzá cd-t, csak egy kábelt. akkor esélytelen? - elég macerás a tulaj, de megkérdezhete, van e cd-je.. bár a kamerra vidékről került fel, nem túl egyszerű..

2008. dec. 9. 16:40
Írjál szlilla5-nek. Ő a lányom nálunk ő csinálja. Mini dv-s kameránk van. Kazettás.
2008. dec. 9. 16:22
Rengeteg módon át lehet másolni, de a legegyszerűbb a kábel és átmásolod szimplán a gépre. Erre jó pl a Total Commander, de a gagyi Windows intézővel is megoldható. :DDD Általában ahogy összedugjuk a géppel, akkor egy új meghajtót ismer föl a szgép amiről simán áthúzod az adatokat.
2008. dec. 9. 12:08
adatkábel és program kell hozzá......
2008. dec. 9. 12:03
sziasztok! Én a néróval átmásoltam de a hangot nem tudtam, mi lehet a probléma?
2008. dec. 9. 11:57
Mi nero-t használunk
2008. dec. 9. 11:57
Minden kamerához van egy cd amit fel kell telepíteni a sz.g-re majd egy kábelt kell csatlakoztatni.
2008. dec. 9. 11:56
Milyen tipusu kamera? Ugy értem milyen formátumban késziti a felvételt.
2008. dec. 9. 11:55
Szia én ugy tudom mi ugy szoktuk,hogy a kamerához tartozékként van egy kábel és össze kell dugni.....
2008. dec. 9. 11:54
Tudja valaki, hogy kameráról számítógépre milyen programmal lehet átmásolni a felvett anyagot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook