Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás, szimbólumok fórum

Tetoválás, szimbólumok (beszélgetős fórum)


29. mear (válaszként erre: 28. - Riri89)
2010. szept. 15. 12:14
A liliom az egy gyonyoru virag,nekem is tetszik.Szerintem egy tetovalasnak legyen ertelme es valamit jelentsen a szamodra es neked jelenteni is fog.Szerintem ez egy szep gesztus.Nekem 3 tetkom van,egyik az skorpio,masik az egy rozsa bokor tuskekkel es verzik(ez a bokamon van) a harmadik meg egy lepke volt,de atcsinaltattam.
28. riri89
2010. szept. 14. 19:38

az én Édesanyám pont egy hete halt meg 52 évesen váratlanul... az Ő emlékére gondoltam, hogy csináltatok egy tetoválást. mivel Zsuzsannának hívták, ezért egy liliomra gondoltam...

nem szeretném viszont feltűnő helyre, ezért arra gondoltam, hogy valahol a lábfejemen vagy a bokámon lenne... még nem döntöttem el teljesen mivel soha sem voltam nagy tetoválás párti és mindig is úgy gondoltam, hogy nekem a büdös életben nem lesz... most azonban szeretnék valamit, ami mindig velem van és örökre az Anyukámra emlékeztet...

2009. júl. 9. 15:55
ezt szeretném(ezt akartam írni)
2009. júl. 9. 15:48

liliom és rajt két pillangó, a liliom én vagyok (nevem héber jelentése), a két pillangó a két fiam, mert ugye még az enyémke, de nemsoká kirepülnek...:) ezt szeretem, kb 2hónapja jöt ez a "szikra"...de még várok, had érjem meg bennem teljesen, meg aztán akkor az igazi, ha látok sablont, esetleg már magamon...hogy tényleg tetszik-e...:)

mothertiger: merre szoktál kimenni anyukádhoz? ki tudja, lehet egyszer megkérlek, ugorj be útközben felvarrni valamit:)

25. mothertiger (válaszként erre: 23. - Ad96793c81)
2009. júl. 6. 18:02

Mindenképpen, ha egy személyiségedhez illő mintát sikerül választanod. :)

Csípőn meg aztán... Hmmm! ;)

24. ad96793c81 (válaszként erre: 22. - Mothertiger)
2009. júl. 6. 17:55
Köszönöm!:)
2009. júl. 6. 17:54
Szóval szerinted is nőies lehet egy tetkó:)
22. mothertiger (válaszként erre: 20. - Ad96793c81)
2009. júl. 6. 17:54
Nem, nem legenda!:)
21. Blue Moon (válaszként erre: 20. - Ad96793c81)
2009. júl. 6. 17:51
Nem tudok mit mondani ezügyben legalább akkora szűzességgel rendelkezem a témával kapcsolatban mint te.. :-)) nekem is tetszik nagyon sok ábra, s jelenleg egyetlen mentsváramnak tekintem takarási funcióját :-)))
20. ad96793c81 (válaszként erre: 17. - Blue Moon)
2009. júl. 6. 17:40
Nem, nem a hegemre, az nagyon ok. Meg bikinivonalban van, már most alig látszik. Soha nem volt tetkóm. A csípőmre akarom. Az öcsémnek is van több tetoválása, nagyon jó a szakember akivel dolgoztat. Tehát jó helyre mennék. Csak úgy általánosságban kérdeztem a véleményeteket. Most egyébként is jó az időpont, mert semmi szoli és napozás nem volt, és azt hallottam, hogy ilyenkor jobb tetkót csináltatni, gyorsabban gyógyul. Vagy ez csak legenda?
19. mothertiger (válaszként erre: 17. - Blue Moon)
2009. júl. 6. 17:34
Lézeres? Dehogyis... Nincs nekem arra pénzem! Inkább a tetoválás! :DDD
18. Blue Moon (válaszként erre: 15. - Mothertiger)
2009. júl. 6. 17:33
a tiéd is :-))
17. Blue Moon (válaszként erre: 14. - Ad96793c81)
2009. júl. 6. 17:33
Akkor ezekszerint minden rendben. Csak nem te is a hegedre akarsz tetkót? :-)))Vagy te már lézeres vagy ? :-)))
16. mothertiger (válaszként erre: 14. - Ad96793c81)
2009. júl. 6. 17:32
39? Hát te még életed virágát éled, csináááááld!!! :)
2009. júl. 6. 17:32
Igen, ismerős a neved...:)
2009. júl. 6. 17:31
Sziasztok! Mi a véleményetek arról, ha valaki 39 évesen csináltat tetkót? Régóta vágytam rá, de mindig halogattam. Most nemrég operáltak, csináltam egy listát, hogy mi az amit megteszek, ha túlélem... Na, a tetkó is közte van:)
2009. júl. 6. 17:29
igyexem :-)))én sem vagyok már itt új motoros :-)))
2009. júl. 6. 17:28
Ki ne vágasd magad!:)
2009. júl. 6. 17:23

Igen, azért 3-at vagy négyet elbír szerintem, most nem jelzett problémát :-)

Nem szeretném többször leírni ugyanazt :-)))így kell a ctrlc, ctrlv :-))

2009. júl. 6. 17:21
Vigyázz, az ugyanolyan szöveg több helyre való bemásolásánál törli a regidet a Hoxa automatikusan, ahogy tudom...
2009. júl. 6. 17:19

Üdv!

Érdeklődöm, tanácsotokat kérem:

11 évesen volt egy hasi műtétem, mely elég rondán hegesedett. 17 évesen egy "szépítő" műtéten vettem részt, de az is csúnyán hegesedett, szóval szebb nem lett a hasam, legfeljebb precízebben lett összevarrva :-(

Sokat agyaltam mi fenét tudnék kezdeni, igaz már sokszo hazudtam magamnak, hogy elfogadtam, így kell élnem, a hasam az intím testrészemmé vált, nem láthatja senki soha csak a párom. . . . de az esztétikai érzékem s a női híúságom folyamatosan lázad, s érzem nem teljes ilyen pocakkal az életem.

A következő gondolat költözött belém: tetoválást csináltatok a hegre. . . nonfiguratív sárkányt például, mely úgy helyezkedik el, hogy pont takar mindent, esetleg még szép is lehet. Szegycsontomtól indul, végig a hason, megkerülve a köldököt ér véget. 2 sipoly helye is van a varrás mindkét oldalán 1-1 . . . . szóval. Mi a véleményetek, szabad e tetoválni műtéti hegre?? 29 vagyok jelenleg, tehát a heg sem friss már :-)))

Krémekkel nem is próbáltam eltűntetni, bevallom egy tetoválás jobban tetszene, mint 100 év hiába való próbálkozás. Esetleg ha lehet, árat is tudnátok írni??? Kb.

Köszi!

Marcsi

2009. jan. 4. 11:51

Mindenképpen olyat/úgy keresek, hogy a jelentése is fontos számomra!( van két gyönyörű gyermekem, azt szeretném valahogy "belekombinálni"- az anyaságot, a fiúkat:) valamilyen virág motívummal...a napraforgót szeretem, de még nem találtam így...

több szimbólum összekapcsolva, együtt egész más és új jelentést adhat... és lehet egész más az értelme, mint amit én szerettem volna...:(

A lényeg: jó kis kutatómunka lesz:)Mert a "jelentéshez" szeretnék passzoló képet!

2009. jan. 4. 00:50

Talán akadékoskodásnak fog tűnni, de azt gondolom, hogy egy kép, szimbólum véglegesen a bőrre rajzolva "programként" fog viselkedni.

Vagyis, ha csak ránézek és bele szeretek, de sejtésem sincs annak jelentéséről, egy életre ezernyi problémát zúdíthatok a nyakamba.

Ezért szerintem érdemes előbb a kép jelentését tisztázni, majd, ha az általa jelképezett, szimbolizált dolgot szeretném a magaménak tudni, akkor megrendelni a véglegesítését.

2009. jan. 3. 20:02
De ennek így is kell lennie..
2009. jan. 3. 17:46

rengeteget nézelődtem neten, de még nincs meg az "IGAZI"...

úgy lesz, mint ruha, cipő vásárlásánál...ránézek és azt mondom: ez lesz az...:)

2008. dec. 15. 11:06

Hello..

Neten a keresőbe beírod a minta nevét..pl nonfi stb,és kidob képeket..

2008. dec. 10. 19:24
Ide se írok többet,kiír valaki 1 fórumot,aztán.....:DD
2008. dec. 9. 10:45

Szia! Én 2 éve csináltattam,de a motívumokat már 1 hónappal azelőtt kezdtem el nézegetni! Mindenféleképpen valami egyedit akartam,nem akartam sablonosat,végül találtam is 1-et,de még azt is átalakítgattam,és nagyon tetszik,és a legfontosabb: olyan helyre csináltasd,ahol nem látod nap,mint nap,mert hamar megunod! Eleinte biztos állandoan nézegetni fogod,de én még néha most is meglepödök,h jééé,ez rajtam van :)

Egyszerűen beírod a guggli-ba :) Vagy ha van olyan ismerösöd,aki nagyon jól rajzol,próbálj terveztetni vele!

2008. dec. 9. 10:36
Sziasztok! Egyre többet gondolkozom azon, hogy végre megcsináltatok egy tetoválást. Még nincs teljesen konkrét tervem. Ebben szeretnék segítséget kérni!Hol találok szimbólumokat képeket, ami alapján körvonalazódhatna, milyen is legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook