Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » RYN- az aktív cipő fórum

RYN- az aktív cipő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
31. gunarok (válaszként erre: 30. - Arboczimi)
2009. jan. 15. 17:24

arboczimi


Én is egyet értek veled. Leraktam az autómat a tél miatt, és most gyalog járok. Ha munkába megyek napi 1 órát kell gyalogolnom, és ettől olyan izomlázam van már napok óta, hogy szinte hihetetlen.

Aki fogyni akar annak biztosan bejön, mert ez a cipő rendesen átmozgat. Szívből ajánlom mindenkinek próbálja ki, akár az üzletekben is érdemes kipróbálni.

30. arboczimi (válaszként erre: 29. - 6149f2753c)
2009. jan. 15. 15:49

Én egy hete vettem RYN-t,sokat hezitáltam az MBT és e között.Nagyon sok fórumos hozzászólást elolvastam,ezek után úgy gondolom jól döntöttem.

Sokkal jobban tetszik,mint az MBT.Én, amióta megvettem,napi 8 órát van rajtam,folyamatosan jövök-megyek,és este érzek egy nagyon kicsi kellemes izomlázat.Ez biztosan elmúlik a második héten.Aki sportosat (gyöngyvászon betétest)vesz,számoljon vele,hogy egy fél számmal kisebbet vegyen(még,ha egy kicsit érzi is az újja végét a cipőben),mert annyit tágulni fog 1-2 nap alatt.

Amióta megvettem,mindenhova gyalog megyek,mert annyira kellemes,légies benne a járás.(Már el is felejtettem,hogy 42000 ft volt az ára.

Mindenkinek ajánlom,akinek szüksége van rá.

2009. jan. 12. 19:37
Ma megint elmentem cipővásárló körútra,megint felpróbáltam egy Mbt-t,de nagyon batár volt,és az üzletben a választék is elég silány volt.Ezért tovább is álltam rövid időn belül,felpróbáltam egy-két Ryn-t,és végül vettem is egy fehéret!;-)Nagyon kényelmes,nagyon jól néz ki minden(sportos) rucihoz,csak még szoktatnom kell magam hozzá.Holnap abban megyek melózni,de azért biztos,ami biztos,viszek egy váltócipőt!Azt mondta az eladó,mindenképp fokozatosan szoktassam magam hozzá,első alkalommal csak egy órát,második nap már 2-őt,és így tovább..
28. 6149f2753c (válaszként erre: 26. - 6190a5cfb4)
2009. jan. 11. 20:18
Köszi!,-)Mbt üzletben már voltam,fel is próbáltam egy modellt,szép volt,jó volt,de picit durungnak találtam..A fotók alapján a Ryn-nek szolidabb az orra.Holnap elmegyek egy szaküzletbe,és megnézem,felpróbálom,mindenképp akarok venni egyet,mert rengeteget vagyok talpon,és szokott fájdogálni a lábam.
27. emagdi (válaszként erre: 25. - 6149f2753c)
2009. jan. 11. 20:13

szerintem azt vedd, amelyik jobban tetszik.


a "működési elvét" tekintve ugyanaz a két cipő.

2009. jan. 11. 20:09
Próbáld fel mindkettőt, nézd meg alaposan, és faggasd ki mindkét eladót. Nincs jobb ötletem, mert én RYN-t még nem is láttam.
2009. jan. 11. 19:43
Hello!Most akkor Mbt-vagy Ryn..?Melyiket vegyem?
2009. jan. 2. 21:34
N...kimaradt
2009. jan. 2. 21:34
Én RY-t vettem, de nekem már a bolti 5-6 lépés utá furcsa volt visszavenni a rendes cipőm:) Viszont MBT-t nem is próbáltam, így sajna nem tudom,hogy mi a különbség. A boltban az eladó azt mondta, hogy ebben is van aki szédül!
2009. jan. 2. 20:18
Milyen érzés az MBT-hez hasonlítva? Igaziból MBT-t a férjemnek szerettem volna, mert ő is porckorongsérvvel műtött, de amikor felpróbálta, azt mondta, úgy érzi, ha be lenne b......va, akkor is stabilabban érezné magát, mint ezen a "hintán".....:)))
21. ce22aee03d (válaszként erre: 20. - 6190a5cfb4)
2009. jan. 1. 16:04
Én most kaptam egy RYN cipőt karácsonyra ajándékba. Korábban volt már egy MBT-m de közel fél év után tönkre ment a sarka, és nem akartam megjavítatni mert annyira nem tett rám mély benyomást. Azért vettem akkor mert ötször műtöttek gerincsérvel, és mindent kipróbáltam hogy segítsek magamon. Egy hete van az ajándékba kapott RYN Casual cipő a lábamon de ez teljesen más mint az MBT volt, ebben valami csodálatos érzés járni, olyan mintha egy lengéscsillapító lenne a lábamon. Hihetetlen találmány, és remélem minnél többen kipróbálják, olyanok is akik eddig MBT-t hordtak. Ennek semmi köze az MBT-hez, ez szerintem egy klasszissal jobb technológia. Sok sikert kívánok a kereskedőknek.
2008. dec. 19. 18:14

Hát én mióta megkaptam az MBT-met, reggel felveszem, este ha hazaértem, leveszem, egyszerűen imádom!!:))

Csak amikor a hó esett és csúszott /ha csak kinézek, akkor is el tudok esni/, szóval csak akkor nem volt rajtam, na és még nem vezettem benne. Most is napok óta szakad az eső, és ezt hordom, semmi baj vele.....kopp-kopp.....:)) Igaz, pocsolyába nem lépek--szándékosan, de a többi cipőmben sem.

Szaküzletben vettem, a többi cipőm 38as, ebből 36os kellett, de számítógépből nézte az eladó a méretet, kérdezgette, amikor a lábamon volt, hogy mit érzek, és ehhez mérten cserélgette, amíg ennél kikötöttem.

Szóval nekem semmi bajon vele.....

Ha olyan helyen járok, és utamba kerül egy RYN, azért felpróbálnám, mert kiváncsivá tettetek.....:)))

2008. dec. 19. 05:36
És vajon miért reklámozzák úgy az MBT-t, hogy ha belelépsz a pocsolyába észre sem veszed? :) Hát hiába a reklám...
18. gunarok (válaszként erre: 17. - Tiduj30)
2008. dec. 16. 21:03
Tudomásom szerint az MBT-ből sem kell kisebbet venni mint a lábunk, hanem pont megfelelő méretűt. Azt tudom, hogy mintkét cipő a hatásából eredően átalakítja a lábunk boltozatát, és így idővel kisebb méretűvé válik, visszaál az eredeti állapotába, de ez hosszútávú. A RYN mellé például adnak egy plusz talpbetétet, ami mivel keskenyebb azt a célt szolgálja, hogy lejebb engedi a lábunkat a cipőben, és az új cipő sem szorít így annyira. Amikor kicsit bejáródik, és tágul a cipő, akkor vissza lehet tenni bele az eredeti talpbetétet, amivel teljesen méretes lesz a lábunkra. Vezetni természetesen lehet benne, csak először kicsit furcsán érezzük a pedálokat.
17. Tiduj30 (válaszként erre: 16. - Gunarok)
2008. dec. 16. 20:27

Köszönöm a választ!

Engem meggyőzött, és így mégjobban megnézve, tényleg vannak a RYN között is jó modellek! Vezetni lehet bennünk? És ebből is kisebbet kell venni mint az MBT-ből?

16. gunarok (válaszként erre: 15. - Tiduj30)
2008. dec. 16. 06:04
Tényleg szépek az MBT modellek, de Ők sem ilyen széles kollekcióval nyitottak a piacon, 2-3 év alatt jutottak el idáig. A RYN-is vannak nagyon jó modelljei, én például egy fekete sportot hordok. Ez a cipő annyira aktív, hogy 3-4 órás gyaloglás után másnap olyan izomlázam volt tőle, hogy hihetetlen. A másik, hogy az esős idő sem számít neki, egy MBT már rég szét esett volna, ha olyan körülmények között használtam volna mint ezt. Az MBT-nek ugyanis olyan a szenzora mint a szivacs, és az úgy is működik. Abban esőben nagyon nem ajánlott közlekedni, de ezt szerintem aki nagyon MBT párti sem vitatja. Én meg azért fizettem ennyit egy cipőért, hogy bármikor tudjam hordani nem csak száraz napos időben.
2008. dec. 14. 06:32
Nekem is jobban tetszenek az MBT modellek...már szinte szépnek mondhatók!:)Én kb. 2 éve nézegetem, akkor még azok is elég bénácskák voltak!
14. msjuli
2008. dec. 13. 22:29
most megnéztem a RYN és az MBT honlapját is. a termékek közötti különbség óriási. lehet hogy drágább az MBT, de sokkal jobb modellek vannak.most nincs rá pénzem, de ha lesz inkább MBT-t veszek, nagyon fáj rá a fogam:)
2008. dec. 12. 18:23
Szerintem a tartásod egyenesebb lesz.....mivel a talpon egyensúlyozni kell. Én nagyon szeretem, nekem nagyon kényelmes. Nézd át alaposan a honlapot.
2008. dec. 12. 11:13
Írjatok már még erről a cipőről! Tényleg egyenesebb lesz tőle a hát?
2008. dec. 11. 19:04
Így már világos.....köszi. Hááát elég húzós.....
10. fda58604ed (válaszként erre: 9. - 6190a5cfb4)
2008. dec. 11. 10:35
55 ezerért vettem az Arénában, és RYN-t láttam 40 ezerért. Ez épp 15 ezer:)))
9. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 7. - Fda58604ed)
2008. dec. 9. 10:38
Megnéztem megint a RYN lapját, mielőtt hülyeséget írok: a sportcipő ára 42 ezer, a szandál 40.....az enyém /MBT/49 volt....nem értem a 15 ezres különbözetet....Hol vetted?
8. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 6. - Gunarok)
2008. dec. 9. 10:28

Légyszíves írd meg, mit jelent, hogy tönkrement a szenzor....hogyan vetted észre? És mennyi a cseréje időben és árban? Nekem kb fél éve van, de reggeltől estig rajtam van.....

Köszi.

2008. dec. 9. 10:16

Nemrég vettem MBT-t.

Azután kb. egy hete láttam meg a RYN honlapját.


Az MBT jó, nem tudom, milyen lehet a másik, azon kívül, hogy 15 ezer az árkülönbség.

2008. dec. 9. 06:27

Én egy évig hordtam az MBT cipőmet, és kb.: ennyi idő alatt is ment tönkre a szenzora, mivel kicseréltetni se lett volna olcsó így úgy döntöttem, hogy veszek egy RYN cipőt amire teljesen véletlen akadtam rá egy üzletben.

Először én is vonakodtam tőle mert azt hittem, hogy egy hamisítvány, de mondták hogy nyugodtan nézzek utánna külföldi honlapokon mert ott már nagyabb múltja van a cipőnek mint Magyarországon.

Kiderült, hogy majdhogy régebb óta fejlesztik a RYN-t mint az MBT-t, dél-korei termék, és saját maguk fejlesztik, és gyártják is a terméket ellentétben az MBT-vel aki ott gyártatják ahol olcsóbb az előállítás. Az üzletben ahol vettem a cipőmet lejátszottak egy kisfilmet a cipő gyártásról, és ezen is látszik, hogy milyen komolyan foglalkoznak ezzel a termékkel. Aki nem tudná mind a RYN mind pedig az MBT egy speciális, instabil technológiára épülő terápiás lábbeli, amely terápiás lábbelik célja ízületeink igénybevételének csillapítása, a testtartásunk helyreállítása, izomzatunk erősítése, a különféle ízületi fájdalmak csillapítása, és megszüntetése, a jobb vérkeringés elősegítése, az ember közérzetének javítása.

Ezek a cipők egy instabil talajt (természetes talajt) szimulálnak a modern egyenes talajon.

2008. dec. 8. 22:18

Nekem is MBT-m van, elégedett vagyok vele, nagyon kényelmes. Ha jól emlékszem, nem sokkal drágább, mint a Ryn. Azért lett MBT /kaptam/, mert akkor még a Rynről nem tudtam. Igazából nem tudom, melyiket választanám, ha úgy lenne pénzem, ahogy nincs.

A RYN-esek véleménye engem is érdekelne....:)

4. 1366d1807f (válaszként erre: 2. - Rozsazsa)
2008. dec. 8. 22:06

Ha beírod a keresőbe, hogy: MBT, akkor mindent el tudsz róla olvasni.


Nekem is van, azóta tudok gyalogolni, nem fájnak a térdeim.

3. msjuli (válaszként erre: 1. - Gunarok)
2008. dec. 8. 22:03
Én az MBT-ről hallottam, és próbáltam és nagyon tetszett, de baromi drága így még nincs. Milyen a RYN? semmit sem hallottam még róla. írnál pár sort ha ismered mind a kettőt?
2008. dec. 8. 21:56
Mitől terápiásak ezek a lábbelik?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook