Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen érzés a mellfeszülés, kinél hogyan jelentkezik? fórum

Milyen érzés a mellfeszülés, kinél hogyan jelentkezik? (tudásbázis kérdés)


13. szulim
2007. aug. 1. 20:57
A mellfeszülés jelentkezik ha nem sookára menstruál az illető.Ha terhes kb.a 2. hét után.Vagy szülés után ha a tej kezd kilövelni.Nem valami jó ézrés:(
2007. máj. 27. 18:17
mikor éreztétek először a mellfeszülést?
11. 531426
2007. máj. 2. 12:59
Nekem olyan a mellfeszülés mintha inplantátum lenne benne.
2006. szept. 27. 06:34

Helló!

Nálam a terhesség legeljétől jelentkezett a mellfeszülés, így már nagyon hamar tudtam, hogy útban van a kisfiam! Kicsit kellemetlen volt, mivel a melltartót nem bírtam meghordani, olyan érzékeny volt a mellem! Helyette beszereztem egy csomó sportmelltartót és onnantól sokkal elviselhetőbb volt a dolog!

A kispárnás dolog nálam is állt, a szoptatás miatt még most is így alszom. Igaz nekem egy évig 2 liter tejem volt naponta!!

9. moncus (válaszként erre: 8. - Norahhh)
2006. szept. 21. 13:30

Köszi norah, remélem tudok csatlakozni...:-)

hamarosan úgyis kiderül, szeretni nagyon szeretnék!

2006. szept. 21. 12:40

Szia moncus!


Az én mellbimbóim és melleim is olyan érzékenyek voltak, hogy a melltartó használata is rettenetes kínt jelentett, és jelent most is.

Hasra feküdni egyáltalán nem bítam. Hatalmasra duzzadtak, aminek gyakorlatilag hihetetlenül örülök.

Remélem hamarosan tényleg csatlakozhatsz a tehességes topichoz!

Drukk, drukk, drukk!

7. moncus (válaszként erre: 6. - Monee1)
2006. szept. 21. 11:43

Szia!

Nagyon köszönöm a kedves szavakat.

Remélem hétfőn jó hírekkel szolgálhatok.

Várjuk már nagyon, hogy összejöjjön, főleg én, az apukák ugyebár pasikból vannak:-))))

2006. szept. 21. 10:54

Szia Moncus!


Nekem az első gyerekemnél észre sem vettem hogy állapotos vagyok..semmi jele nem volt, mert még 2 hónapig menstruáltam. A másodiknál viszont az első perctől fogva úgy feszült a mellem, és érzékennyé vált, hogy nem lehetett hozzá érni:)

Remélem te is hamarosan tapasztalod, mert nincs csodálatosabb, mint állapotosnak lenni

:)))

Kívánom szívből hogy te is éld át minnél hamarabb, és sok sikert a baba projekthez!!!!!

2006. szept. 21. 10:34
Nekem anno olyan érzékeny lett a mellem, hogy már az elején speciális kismama melltartó kellett. A mellbimbó is nagyon érzékeny, majdhogynem meg sem lehet érinteni, mert annyira kellemetlen (nekem egyébként menstruáció előtt is hasonlóan működött). A különbség az volt, hogy ez nem enyhült, nem múlt el, és a tejmirigyek úgy beduzztadtak a mellemben, hogy szó szerint ki lehetett tapogatni őket, külön-külön. És baromira kemény is volt.
2006. szept. 21. 09:24

Sziasztok Csajok!

Köszi válaszokat. Hát az a nagy igazság, hogy a hétvégén kell, hogy megjöjjön, majd tudósítok az eredményről.

Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert fogalmam sincs, hogy milyen érzést"kell" érezni:-)

Nem tudom érzékelni a látványos méretnövekedést sem, mert már eredetileg sem túl kicsi az alapméret.

Azért még egyszer köszi Nektek!

3. time
2006. szept. 20. 18:55

Szia Moncus!

Lehet, hogy sikeres volt a hónap???

Engem nagyon megvezetett előző cikusban a mellfájdalom, de sokan az egyik legbiztosabb jelnek mondják. Úgy legyen! Mikorra NEM várod?

2006. szept. 20. 17:14

Szia!


A menstruáció előtt szokás szerint jelentkezett a mellfeszülésem. A menstruáció elmaradt, a mellfeszülés meg tovább fokozódott. Olyan szinten, hogy hason feküdni csak úgy tudtam, ha kispárnával alátámasztottam. Nekem elég kellemetlen volt, mert néhány ruhámat fel sem tudtam venni, szűk lett. A páromnak nagyon tetszett. Persze a szomorú esemény miatt kezdek 'összemenni', de tudom, hogy ugyanígy lesz legközelebb is.

2006. szept. 20. 16:11
Gyerekek milyen érzés a mellfeszülés, kinél hogyan jelentkezett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook