Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kislányom szeretne Nintendót vagy Wii játékot. Mi a különbség a kettő között? Melyiket érdemes venni és hol? fórum

A kislányom szeretne Nintendót vagy Wii játékot. Mi a különbség a kettő között? Melyiket érdemes venni és hol? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 12. 17:12

Sziasztok!

Látom már régi az utolsó hozzászólás, de nagyon kíváncsi lettem a játékra.

Gondolkodom rajta, hogy családi ajándékként megkéne venni a játékot. :P

2009. okt. 8. 21:46

Sziasztok*


Nekunk is van wii jateknk.

Van egy 5,5 es egy 4 eves fiam. 1 eve vettuk es mar akkor siman hasznaltak a sport jatekokat is. imadjak, es a sportos jateko, meg is mozgatjak a gyereket. Nem vagyok feltetlen annak a hive, hogy videojatek kell a gyereknek, de ha mar valaki mellette dont, legyen wii. Szerintem, azet jol fejleszti a gyerek kezugyesseget. persze azert barkacsolni, rajzolni, meg az egyeb hagyomanyos dolgok azert jobbek es egeszsegesebbek, de ma mar modern vilagot elunk. nalunk szabalyozva van a jatek ideje, es betartjak a gyerekek. nem is minden nap engedelyezett, nyaron, meg szinte csak hetente. Mrteket kell tartani, es akkor nem artalmas, hanem meg hasznos is.


Csilla

22. mohonc (válaszként erre: 21. - 8ebbbd5ab5)
2009. máj. 29. 16:09
A saját gyerekemnél zavar, és igyekszem ezt kikerülni, amennyire lehet. tehát ezért zavar, mert tudom, hogy káros. Te azt csinálsz, amit akarsz. Nyugodtan tönkre is teheted magad. Jogod van hozzá, és még büszke is lehetsz rá. Ennyi.
21. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 20. - Mohonc)
2009. máj. 29. 12:46
És az miért zavar? Én kb 6 éves korom óta a képernyőt nézem, még sincs semmi bajom.
20. mohonc (válaszként erre: 19. - 8ebbbd5ab5)
2009. máj. 29. 11:35
Más egy felnőtt és más egy gyerek. Lehet, hogy mozog, de a képernyőt nézi.
19. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 17. - Mohonc)
2009. máj. 29. 08:20
Ne haragudj, de tudod egyáltalán mi az a wii? Az egyetlen játékkonzol, ami használata közben az ember mozog. És ez a fontos. Van egy barátnőm, aki Nintendo-fanatikus. Szinte minden játékkonzol megvan neki. Konkrétan a wii óta fogyott 5 kilót, és a wii-jét ~ 2 hónapja vette.
2009. máj. 29. 08:17
A Nintendo egy cég, ami játékkonzolokat gyárt. A Wii pedig egy játékkonzol, amit a Nintendo gyárt.
17. mohonc
2009. máj. 28. 21:56

Mindig megdöbbenek, ha valaki tudatosan arra törekszik, hogy a gyerekét órákra a képernyő/számítógép elé szögezze.

Nem biztos, hogy akkor teszünk jót, ha azt adjuk, amit szeretne, miközben azt kéne, amire szüksége van.

2009. máj. 28. 21:21
imádom a WII-t. A legszórakoztatóbb dolog amivel kitudok kapcsolódni.Mozgok is, és élvezem. Minden korosztály számára ajánlom, anyukám 45 éves most diplomázik, és Wiit kért ajándékba:) Apukám sincs ellenére, ha látogatóban vannak Nálunk ő is mindig játszik Vele, ez más " computer " szagú dolgokra nem igaz Vele kapcsolatban.nincs olyan baráti összejövetel, ahol a Wii ne lenne ott, és mindig szakadunk a nevetéstől egymás láttán.
2009. ápr. 8. 14:41
A Wíí szerintem sokkal jobb,mert nem ül egy helyben a gyerek,hanem mozog!!!És a családnak is jó szórakozás:-))
14. csacsa
2008. dec. 16. 08:58

65-rol van learazva. Es ez a jatek a legjobb amit adnak hozza, mert ebben sok jatek van egyutt.

Itt megtudod nezni:

[link]

13. csacsa
2008. dec. 16. 08:56

Az ara a Pixmaniaban :



* NINTENDO Wii konzol (a termékkel: Wii Sports)

* Akció!


62 729 Ft

12. kisstoth (válaszként erre: 11. - Vemalsar)
2008. dec. 12. 09:04
Igen, én is azt hallottam. Csak állítólag nagyon drága..
2008. dec. 12. 00:22
Szerintem Nintendo DS-re gondolhatott, ami kézikonzol, ennyiben másabb hogy az "mobil". Wii az nem egy emberes szórakozozás általában, talán az jobb ajándék, összehozza a családot :D
10. kisstoth (válaszként erre: 9. - Gabikka)
2008. dec. 11. 21:28

Hol vetted és mennyiért ?

Köszi M

2008. dec. 11. 18:49
A fiamnak is Wii-e van ,nagyon szeretik,en is kiprobaltam,sokszor nem tudom abbahagyni,jol kifaraszt mar nem is kell elmenni sportolni otthonrol,en a tenisz mellet dontottem.Ott ahol ket gyermek van megeri,de kulonben is megeri az arat.
8. csacsa (válaszként erre: 6. - Kisstoth)
2008. dec. 8. 15:12
Az en lanyom 9eves es nagyon konnyen kezeli. Erdemes megvenni , bar nem olcso es a jatekok sem. Azt sajna nem tudom otthon mennyi, de karacsonykor mindig van akcio.
2008. dec. 8. 13:15
Az igazság az, hogy a lányom 10 éves.
6. kisstoth (válaszként erre: 4. - Csacsa)
2008. dec. 8. 13:13

Akkor szerinted érdemesebb a wií-t venni ?

Árban mi a különbség ?

Nagyon köszi mari

5. csacsa (válaszként erre: 4. - Csacsa)
2008. dec. 7. 16:10

A Ps3 es a xbox360-hoz hasonlo konzoljatek.


Ezt kihagytam :D

4. csacsa (válaszként erre: 2. - Kisstoth)
2008. dec. 7. 16:07
A wii jatek az a teve elott jatszhato, jatek. Mozgatja a gyereket. A Ps3 es a xbox360 konzoljatek. Nagyon jo kis gep. A Nintendo az csak a gyartoja a Wii-nek.
2008. dec. 7. 14:23
Nem tudom, mi az a wií játék, nekünk Nintendonk volt. Nemrég vettem egy hasonlót, egy Angol Bazár nevű boltban. 2 irányító van hozzá, és összesen 59 játék, 3 témakörben.(Van weboldaluk, ott megnézheted a játékot.)
2008. dec. 7. 14:05

Sziasztok ! Tanácsot szeretnék kérni. A kislányom szeretne Nintendót vagy valami wií játékot. Segítsetek légyszi. Mi a különbség a kettő között ? Melyiket érdemes venni és hol ?

Előre is köszi Mari

2008. dec. 7. 14:04
Nintendo vagy wií játék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook