Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri magán nőgyógyász ultranhangos készülékkel fórum

Győri magán nőgyógyász ultranhangos készülékkel (beszélgetős fórum)


2018. jún. 20. 14:14
Mika Péter.
8. mollka (válaszként erre: 7. - Rainbow82)
2017. okt. 22. 08:59
Sziasztok!Remélem él ez a fórum,kérlek segítsetek! Most szeretnék orvost váltani,nem babát várok,hanem más gondom van sajnos...Volt egy "fődokim",de a stílusa nagyon lekezelő volt,bár sokan dícsérik.Most hallottam Dr.Kelemen Szilárdról,Dr.Drozgyikrólvagy Dr.Dúcz? Nekem fontos lenne a jól felszerelt magánrendelő ultrahangal!!! És az emberség persze!Kérlek segítsetek!Köszönöm!
7. rainbow82 (válaszként erre: 6. - Henike9186)
2012. jan. 4. 13:30

Sziasztok,


én is dr Kelemen Szilárdhoz szeretnék járni, tudnátok nekem elérhetőséget és rendelési időpontot írni priviben, nagyon fontos lenne, köszönöm.

2011. jún. 1. 16:15
szia csajszi1978 megtudnad adni dr kelemen szilard elerhetoseget? koszonom
2009. jan. 14. 19:15

Sziasztok!


Tudtok olyan nőgyógyászt Győrben, aki jól fel van szerelve, és időpontot is lehet nála kapni időben?

Köszönöm.

4. BneHeni (válaszként erre: 3. - Csajszi1978)
2008. dec. 9. 19:33
Nekem is ő!!!:)))
3. csajszi1978 (válaszként erre: 1. - 93c92fcec4)
2008. dec. 9. 11:16

Szia!Nekem dr.Kelemen Szilárd a nőgyógyászom,ikreket szültem nála,előtte is hozzá jártam és azóta sem váltottam orvost.Én maximálisan meg vagyok/voltam vele elégedve.

Normálisan fel van szerelve a magánrendelője,van ultrahang gépe is.Annyi a szépséghibája a dolognak,hogy sokan járnak hozzá és általában megcsúszik az időpontokkal,de azt gondolom a jó orvosra várni kell.

Szólj,ha esetleg kell az elérhetősége,szívesen megadom.

Szívből gratulálok a pocaklakóhoz!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv, Gabi

2008. dec. 5. 12:12

Szia!

Ki most az orvosod,nem szeretném ugyannazt ajánlani.Kismama vagyok,van magándokim.És már szültem és a kisfiamat is nála szültem.Szóval régóta ismerem és merem ajánlani...csak írd meg kiről szeretnél váltani...

2008. dec. 5. 12:07

Sziasztok!


Nagyon sürgősen keresek egy olyan privát nőgyógyászt Győrben, aki a kórházban is dolgozik és a magánrendelője normálisan fel van szerelve, ultrahanggal, mindennel! Ja és normális!

Nagyon sürgős lenne és minden hozzászólást szívesen veszek és köszönök, mert jelenleg 7 hetes terhes vagyok és orvost akarok váltani. Kérlek segítsetek! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook