Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A vén diófa meséi fórum

A vén diófa meséi (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A vén diófa meséi

11. 4ab67f870d (válaszként erre: 10. - SF)
2009. jan. 17. 15:18
Még a leveleimre sem válaszol. Mindegy. Ha szerdáig nem fizet, az iwiwen addig "hirdetem", hogy tartozik, amíg nem jön meg a pénz. Nem az én stílusom, de most nagyon berágtam.
10. SF
2009. jan. 16. 15:49

Ez nagyon szomorú!

Sokan azt hiszik, hogy egy ilyen kiadvány elkészítése semmibe nem kerül, pedig rengeteg idő kell egy jó könyv megírásához (amit a családtól kell elvenni, hiszen valamikor pénzt is kell keresni), és ha hozzávesszük, hogy ma nincs kiadó, amelyiknek elég csak leadni a kéziratot, és utána ölbe tett kézzel várhatod a kész könyvet és a honoráriumot... Én pontosan tudom, mennyi pénzedbe és utána járásodba került, míg ez a szép kötet megjelenhetett.

Nem ártana, ha az illető kicsit magába nézne, és elgondolkodna rajta, ő áldozna-e az álmai beteljesülésére annyit, amennyit te áldoztál.

2009. jan. 16. 14:51
Drága SF, köszönöm a te véleményed mindig duplán számít. Sajnosvolt, aki megrendelte, aztán kifizetni elfelejtette... Most néztem, hogy a régi nevén már nem is Hoxa tag. Még jó, hogy az iwiw-en fent van ő is meg a férje is.
8. SF
2009. jan. 11. 15:55

A téli szünet alatt végre volt annyi időm, hogy elolvassam. Nagyon kritikusan, pedagógusszemmel.


A történetek nagyon életszerűek, ezáltal átélhetőek, ugyanakkor képesek elvarázsolni is. Felnőttként is nagyon élveztem.

2008. dec. 10. 17:50

Szia, Moon :-))


Küldtem üzit, privátban!


Üdv.: Alie

2008. dec. 9. 17:49

Szia!

Érdekelne a könyv,már a leírás is kíváncsivá tett :-) !

Esetleg privátban érdeklődhetek az áráról és szállítási megoldásokról?

Üdv:moonlight

2008. dec. 5. 17:42
Kedves Énvagyok! Nagyon örülök hogy tetszik! Tudod, szívem-lelkem benne van, és nagyon jólesik, ha az olvasók szeretik.
4. 4ab67f870d (válaszként erre: 2. - Panka1980)
2008. dec. 5. 17:41
Kedves Panka! Képek nincsenek benne sajnos, tudod, rajzolni nem tudok, és hirtelen nem volt idő illusztrátort találni. De talán a mondanivaló pótolja... Egyelőre két helyen lehet kapni, vagy a kiadó honlapján, vagy nálam lehet megrendelni, még korlátozott példányszámban tudok küldeni kedvezményes áron. Boltba csak az ünn epek előtt kerül. Ha érdekel a megrendelés, priviben megírom a részleteket. Karácsonyra még odaér :-))
2008. dec. 5. 12:37

Sziasztok!

A könyv nagyon jó,ajánlom mindenkinek.Felnőtt létemre bevallom én is elolvastam, és nagyon tetszett. Nem színes, nincsenek benne színes képek,inkább a mondanivaló fog meg

2008. dec. 5. 11:42

Sziasztok!

Nagyon szimpatikus a könyv a leírás szerint. Kérdésem: Vannak-e benne képek? Hol lehet kapni, esetleg interneten rendelni? Mennyibe kerül?

2008. dec. 5. 11:03
Könyvajánló egy olyan mesekönyvről, amely egy kedves ajándék-alternatíva lehet az ünnepekre. 4-8 éves korosztály számára ajánlott, varázslatos, mégis életszerű történetek teli humorral, szeretettel fantáziavilágból és a csodákkal teli mindennapokból.

Ugrás a teljes írásra: A vén diófa meséi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook