Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed Pflum Orsiról, aki az RTL klub Reggeli c. műsor egyik társműsorvezetője mostanában? fórum

Mi a véleményed Pflum Orsiról, aki az RTL klub Reggeli c. műsor egyik társműsorvezetője mostanában? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 9. 18:23
Én nem szerettem, bár ha jobban belegondolok sosem szerettem.
2008. dec. 12. 00:46
Vanda tátott szájjal figyeli a müsörvezetőtársát.A hideg ráz tőle!
12. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Kalmár Edit)
2008. dec. 5. 13:33

Ezzel én is így vagyok. Ha Lilu van, már át is kapcsoltam.

Tényleg minden viszonyítás kérdése. Orsi még gyakorlatlan, de majd belejön, mint ember pedig szimpi.

11. kiscsirke (válaszként erre: 7. - 5529fc88b4)
2008. dec. 5. 13:21
De legalább Zola jófej szerintem :)
2008. dec. 5. 10:54
Húú igen, tényleg Lilu. Na ő sem jön be nekem nagyon, pláne ezzel a rövidre vágott frizurájával, meg néha ijesztőre van sminkelve.
2008. dec. 5. 10:52

Orsit ritkán látom, véleményt nem tudok Róla írni. Vanda eleinte, olyan unszimpatikus volt, mára megváltozott. Szerintem tisztelettudó, megvárja míg a másik befejezi a mondandóját, igaz ott "reszket mellette", hogy mikor fejezi már be:)


Liuval kilehetne kergetni a világból.

8. 5529fc88b4 (válaszként erre: 6. - Virág3)
2008. dec. 5. 10:49
Akkor jó... :)
2008. dec. 5. 10:49
Az én véleményem is az, hogy olyan üljön ott, aki tanulta ezt. Mert tényleg ennyiből bárkit beültethetnének, csak beszédórákra kellene járni. De ha már itt tartunk, most jut eszembe, hogy a Vivás műsorvezető Zola sem tud beszélni. Úgy hadar, hogy szó szerint nem értem, mi a fenét mond.
2008. dec. 5. 10:47
Nekem kimondottan unszimpatikus, nem illik abba a csapatba.
2008. dec. 5. 10:44
nekem se tetszik...tök unalmasan vezeti sztem :)
2008. dec. 5. 10:35

Nekem már a megasztárban sem volt szimpatikus, és egyetértek azzal, hogy ennyiből bárki beülhetne oda. Azt sem értem, hogy mostanság a színészekből, sportolókból mért lesznek műsorvezetők...

Én Vandát nagyon szeretem, feldob a kicsit őrült, gyerekes énjével. És a hangját is szeretem.

2008. dec. 5. 10:26

Nekem Vanda sem tetszik....

Nagyon "vicces", ahogy sokszor megkérdezi a riportalanytól azt, amit előtte néhány másodperccel elmondott...

Ennél szerintem jobb Orsi, ő legalább megpróbál figyelni...

2008. dec. 5. 10:24
Majd belejön, vagy nem... Én alapvetően nem értek azzal egyet hogy egy nem szakmabeli vezet műsort, ennyi erővel én is beülhetnék akkor.
2008. dec. 5. 10:18
Véleményem szerint kicsit kilóg a sorból. Lehet azért, mert megszoktam már a Dombovári Vandát, a Szujó Zolit, meg akik régebb óta benne vannak. Ők nagyon jófejek, és minden reggel nézem a műsort, abszolút felüdít a jelenlétük. Orsiban viszont kifejezetten zavar, hogy minden második szó után őőő-zik, makog, nem találja a szavakat, pedig biztos sokat készül. Egyszóval nem szimpatikus. Ti hogy vagytok vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook