Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pu Erh Tea-Teakapszula fórum

Pu Erh Tea-Teakapszula (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. szept. 10. 21:10

sziasztok ,3x1t szedek a kapszulából, körülbelül 1 hónapja, sokkal jobban érzem magam, felgyorsult az anyagcserém, bár én nem a mérlegnek akarok megfelelni, hanem a tükörnek, és látok változást, ami persze nagy örömmel tölt el !

viszont sokan azért panaszkodtok hogy " hű nekem nem működik "

~ azért mert szeded a kapszulát és egész nap kalóriadúsan étkezel az életben nem fog egy dkg se lemenni nem még több kg. csodakapszula nem létezik!!

én elhagytam teljesen a fehérkenyeret ! nagyon ritkán zsemlét és néha barnakenyeret eszem, zöldség és gyümölcs dús étrend, levesek, főzelekék

sok séta esetleg futás vagy torna is segít

igyatok sok vizet ! és ne tartózkodjatok messze a mosdótól :)

sok sikert mindenkinek puszi

2012. nov. 4. 11:38
Délben és este vettem be két-két szemet, másnap déltől hatásos volt, többször is voltam mosdóban! Úgyhogy ma már csak egy szemet mertem bevállalni, kitapasztalom így hogyan hat!
310. Puerh
2012. ápr. 23. 07:32
"A Pu Erh teát hazájában a teafák királyának nevezik. A Qingmao fa levelei szolgáltatják a Pu Erh tea alapanyagát, aminek az idős kínaiak csodás erőt tulajdonítanak. Azt tartják, hogy a Yin és a Yang megóvja azokat, akik rendszeresen isszák, hosszú és elégséges életet biztosít fogyasztóinak. Egészségügyi hatása valóban csodálatos: csökkenti a vér zsírtartalmát, káros koleszterinszintjét, védi a májat és a beleket – hiszen méregtelenítő és salaktalanító hatású. A rossz gyomron is segít: aki napközben sok alkoholt fogyasztott, azt egy esti csésze tea megóvja a másnaposságtól. Bár van némi "zsírölő" hatása, ilyen célra mégsem használható. Az édességek kedvelői és az ínyenc konyha szerelmesei, ugyanúgy, mint a lustálkodók, hiába lesik a mérleg nyelvét. Aki azoban rendszeresen sportol, és ügyel étkezéseire, az könnyebben fog a Pu Erh tea segítségével megszabadulni fölös kilóitól. Itt kell megjegyeznünk, hogy a Pu Erh kapszula nem teljes értékű helyettesítője a teának, mivel a pozitív hatás kiváltásához megfelelő mennyiségű folyadék felvételére is szükség van." Tegnap kezdtem inni a teát, de nem reménykedek(bár jókat olvasni róla). Nem igazán serkenti az emésztésemet, de erre való nekem a kávé cigivel. Sajnos amit én használtam 6-7 éve, a Reduktor Zselétablettát, (tejben kellett feloldani) azt kivonták a forgalomból. Nekem az használt, 3-4 nap alatt fogytam tőle 5 kilót és mozogni se kellett hozzá. A Bio-króm tabletta semmit nem ért. Szóval ami tényleg használna, azt eltüntetik...A tea mellé veszek majd egy ministepper-t és egy nap annyit eszek, hogy ne haljak éhen, így lehet fogyni.
309. Any 87
2012. jan. 22. 22:00

Sziasztok.

január 11.-e óta szedem a pu erh kapszulát, mellé iszom a teát. Napi 3*2 szemetb szedek.Bár szombaton és ma nem szedtem.

Én nem vedtem észre sajnos semmi fogyást.

pedig tornázom is.

és olyan nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez.

Vagy még ne adjam föl, hiszen még csak 2hete szedem?

Üdv.

Any87

308. Ancsika000 (válaszként erre: 307. - Any 87)
2012. jan. 17. 17:10

Szia!

Én ugyan nem tornázom, de jelentősen csökkentettem a kalóriabevitelt. Valószínű, hogy ettől fogytam inkább, viszont az anyagcserémet felgyorsította, aminek nagyon örülök, mert ezzel mindig gondom volt. Tehát, ha másért nem is, de ezért már megérte.

Sok kitartást kívánok! Üdv: Ancsika000

307. Any 87
2012. jan. 15. 23:44

Szia.

Örülök, hogy már le ment kb 1.5kg.

Én nem nagyon vettem még észre, pedig már 5napja szedem és tornázok is.

De remélem hamarosan változik valami:)

Neked pedig további sok sikert.

Üdv.

Any87

2012. jan. 15. 22:17

Sziasztok!

A hétvégén nem nagyon vettem be kapszulát, de kb. 1,5 kg ment le eddig. Remélem ez így folytatódik :)

305. vesa
2012. jan. 15. 15:39

Sziasztok! Nagyon tetszik a fórum, jó látni, hogy régóta megy, és mennyire bíztatjátok-lelkesítitek egymást mindig. :)

Egyelőre csak egy gyors kérdésem lenne (ha majd elkezdtem a kapszulát, és lesz eredmény, írok, de egyelőre még erre a hónapra más tervek vannak előtte): Nektek konkrétan milyen márkájú teakapszula jött be a legjobban? Arra gondoltam, hogy a Jiangzhi Tongshu Pu erh kapszulát veszem meg, mert abból régebben a szűztea nekem elég hatásos volt. Vélemények, javaslatok?

Amúgy mindenkinek kitartást és sok sikert az aktuális terveihez!!! :)

304. pumukli59 (válaszként erre: 295. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 14. 20:04
Szia!Szivesen venném ha konkrét receptet tennél ide fel a zabkorpás kenyérről. Addig is köszi és várom vagy a receptet vagy egy linket.
303. pumukli59 (válaszként erre: 295. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 14. 19:37
Hasznos ötleteket adtál köszi majd jelentkezek.
302. Any 87
2012. jan. 14. 11:15

Sziasztok.

Én 3napja szedem a kapszulát,3*2 szemet, mellé reggel és este iszok 1-1 teát.

Bár napi szinten nem iszok sok folyadékot.

Észre veszem h többször megyek a mosdóba, már van úgy is, hogy rögtön kasja után menni kell.

Nem tudom, hogy et jó-e.

Esténként félórát tornázom, úgyhogy remélem lemegy az a -10kg.

Szép napot.

Any87

2012. jan. 12. 16:47

3. nap pu erh kapszula!

Nincs hasgörcsöm, viszont tudtam mellékhelységbe menni, ami már jó, és nem egyszer, hanem kétszer. Nekem ez fontos. Reggel megmértem magam és -1 kg. Gondolom ez inkább az eltávozott víz lehet, de legalább ösztönzően hat. Mondjuk nem eszem tele magam. Egy normál ebéd, vacsira pedig egy kis saláta+ főtt tojás.

2012. jan. 12. 15:45

Sziasztok.


3 éve már szedtem pu erh kapszulát, akkor 79kg körül mozogtam, és sikerült csak a napi 2 kapszula által lefogynom 65kgra.(kb 1 hónap alatt)Akkor mindent ettem amit találtam(a stressz miatt),csak vacsorára ettem kevesebbet, vagy csak gyümölcsöt ettem.6óra után nem ettem semmit,de nem is kívántam, illetve nem voltam éhes.Mellette kosaraztam hobbi szinten, kb heti 2-3 alkalommal,más sportfélét nem igen csináltam, akkoriban nagyon lusta voltam.


Én most 6 napja szedem a kapszulát 3x1 adagban és este szoktam mellé inni egy adag teát is.Nekem a 2.és a 3. napon volt hasgörcsöm,de elmúlt, szerintem azért volt mert sajnos akkor keveset ittam. Most napi több mint 2 liter folyadékot megiszom és így minden rendben van.

Mérlegem nincs itthon, úgyhogy a súlycsökkenésre nem tudok figyelni, de az biztos hogy ment le egy kicsi, mert megint feljön rám a kedvenc farim :D és a közérzetem is sokkal jobb.

Remélem megint leolvad rólam a felesleg mint régen :)

Mindenkinek sok sikert :D

További szép napot.

üdv: Kata

299. Any 87
2012. jan. 12. 09:40

Sziasztok.

Én 2napja szedem a pu erh kapstulát és mellé, reggel és este egy egy teát.

Én sem vettem észre semmi féle has görcsöt vagy h sűrűbben kellene menni a mosdóba. Remélem nem is fogok.:)

Szép napot.

Any87:)

2012. jan. 11. 20:49

Sziasztok!

Tegnap vettem a pu erh tea kapszula változatát és be is vettem belőle már összesen 3 szemet. egyenlőre nem tapasztaltam hasgörcsöt, vagy hasmenést! Nagy reményeket fűzök hozzá, mert le kellene adnom 10 kg-t. Legalább! :) Mindenképpen szeretném megosztani a tapasztalataimat! :) Remélem sikerülni fog! :D

297. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 296. - Any 87)
2012. jan. 11. 15:09

Én az első perctől lazán megettem ezt az adagot.:-)

Most kezdem újra,mától.N


Nagyon szivesen!

296. Any 87 (válaszként erre: 295. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 10. 22:49

Szia.

Először is köszönöm a tippeket. étrendet.:)

A kapszula papírjára az van írva napi 3*1 tabletta, fokozottabb hatás eléréséhez, napi3*2 kapszula. Ezt már a legelején is szedhetem így, vagy mondjuk 2hét múlva csak.?

Előre is köszi.

Any 87

295. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 294. - Any 87)
2012. jan. 10. 21:43

3x2 kapszula mellett,ihatsz reggel és este 1-1 adag teát.Ha nagyon kell kenyér,egyél zabkorpából készítettet,nagyon finom,éjjel is megeheted(komolyan) és pokoli egészséges.Jó az emésztőrendszernek,de mg az idegeknek is.Egyáltalán,zabkorpa mindig legyen otthon,mert kenyértől,a sütiken keresztül,a kásáig minden jóságot lehet csinálni belőle:-)Itt a portálon csomó finom receptet találsz,de a goggle is segít ebben.Édesség...Jöhet még puding,amit magad főzöl,édesítőszerrel,mondjuk Ezerédes,én ezt használom.Kására por alakú édesítőt.Párizsi,virsli,sonka,bármilyen sovány hús,csirke mell,comb-bőr nélkül,hal,sertés száraz részei,zöldsalátával bármikor,este is megeheted az eddig felsoroltakat.Ha krumpli vagy rizst kívánnál,1 hét után,du.3-ig egy maréknyit ehetsz,de a sali és a hús legyen akkor is túlsúlyban.Tejföl,túró,tejtermékek,saját kezüleg izesítve vagy natúr formában

Aztán...Étkezz napi 5x,minden alkalommal,viszonylag keveset,így folyamatos mozgásban lesz az emésztőrendszered.Sok-sok rost,fehérje és persze 2-3 l folyadék.Így meglátod könnyedén menni fog,mert szinte semmit nem kell megtagadnod magadtól.Sok sikert!

294. Any 87 (válaszként erre: 293. - Cb4d6e9d49)
2012. jan. 10. 21:07

Sziasztok.

Én ma vettem meg a teát a kapszulával eggyütt.

8-10kg-tól szeretnék megszabadulni.

Esténként zumbázok, kenyeret nem eszek.

ja,172cm vagyok és 75kg. de voltam már 63kg is, most szeretnék mondjuk egy 65kg lenni.

ha valaki tud tippeket, ötleteket adni hogyan érjem el újra a kívánt kilómat.

Üdv.

Any 87

2012. jan. 9. 14:55

Még valami:

Tészta,krumpli,rizs,pékárú,csoki nincs!

Puffasztott búzaszelet,ha muszáj valamit,köretnek zöld saláta,kis oliva olajjal+citromlével

292. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 290. - Garnelia)
2012. jan. 9. 14:53

A kapszula 3x2-t szedve pokolian hatásos.Ez a maximum mennyiség,ami szedhető.Másfél-két nap alatt beindul a folyamat...Onnantól nem árt wc-t vinni magaddal,bárhová mégy. :-)

Bocsánat,de így van..

Sok rostot,fehérjét fogyasztva,szénhidrátból,csak a "jó" szénhidrátokat,mint gyümölcscukor,ami ugye a gyümölcsökben van természetes formában,az alma a legolcsóbb és a legjobb.A banán nem jó,nagyon sok a szénhidrát benne,még ha jó is az a szénhidrát.Narancs,meggy-fagyasztott,kiwi,illetve a zabkorpa,amiből főzhetsz kását,mint a darakása.Ez édesség hiány pótlására is jó.Zabpehely,kevés mézzel,de inkább édesítővel vagy simán,ha sietünk... 1 hét alatt le fog menni,némi mozgással pláne.Sok sikert!

291. Gumicsirke (válaszként erre: 290. - Garnelia)
2011. nov. 12. 15:42
Szia, én a teát iszom, igazából túl sok hatást nem érzékeltem..:DD mivel egyébként is fogyózok, nem tudom mennyi köszönhető neki. De 3 kilót simán leadhatsz gyorsan sima diétával is:)
2011. nov. 12. 15:34
Ma ittam meg az elsőt. 166 cm vagyok és 55-56 kg, 3 kg-ot szeretnék fogyni. Elég a tea vagy a kapszula hatásosabb?
289. lilkee
2011. okt. 17. 11:04
sziasztok! én ma kezdem a pu erh teát inni.mézzel,citromlével ízesítem.úgy 5 kilót szeretnék ledobni,de a tea mellett azért odafigyelek a kajára is,hiszen csodatea nincs :) örülnék ha írnátok tapasztalatokat!
288. Gumicsirke (válaszként erre: 287. - C0275abe94)
2011. szept. 16. 10:54
Nem, most szűztea kapszulát szedek, nem akarok ennyi félét, azt se akarom már sokáig szedni:D Így azért természetesebb:)
287. c0275abe94 (válaszként erre: 286. - Gumicsirke)
2011. szept. 16. 09:32
Létezik kapszula formában. Azt nem próbáltad?
2011. szept. 15. 19:52
Sziasztok, én már régebben próbáltam, de sztem legalább 1 éve telt, mire elfogyott a 20 filter, annyira szörnyű volt:DD de ma láttam egy boltban ízesítettet, vettem almás-fahéjasat, ez nagyon finom:D biztos kevésbé hatékony, de igazából rá van írva, h asszem 95%-ban pu erh tea. Mondjuk túl sokat nem várok tőle..:)
2011. máj. 11. 11:25
Én méregtelenítés céljából iszom jelenleg. Nekem nagyon jó a közérzetem tőle. Abszolút gyorsítja az anyagcserét, de nem érzem kimerültnek tőle magam. Megtámogatom egy kis máj méregtelenítéssel is.
2011. ápr. 19. 13:29

Sziasztok!

Én a teát szereztem be, nekem úgy érzem ez is használ.(de majd azért a kapszulát is ki szeretném próbálni). Most legalább naponta el tudok menni wc-re a heti 1-2 helyett, de szerencsére nem megy tőle a hasam.

Napi 2-t iszom, egyet délelőtt és most már a másikat kora délután. Pár napig este ittam, de nem tudtam tőle aludni. (pedig én akár lefekvés előtt is kávézhatom, vagy ihatok energiaitalt és max jobbat alszom).

Épp a piros betűs napjaim vannak, de ha elmúlik, akkor mérlegelek 1-et, kíváncsi leszek, hogy lesz e valami változás. Ja, amúgy 1 hete iszom kb.

2011. ápr. 5. 10:00

Sziasztok!

Én is rendszeresen szedem a Pu erh kapszulát, eleinte még a napi egy kapszula is erős görcsöket okozott, ezért kettészedtem kiöntöttem a felét, és így már rendben is volt :) Aztán folyamatosan hozzászoktam, és mára már napi kettőt szedek. Szerintem nagyon jól kitisztít. Még azt tudom ajánlani mindenkinek, saját példámon felbuzdulva, hogy napi MIN 2,5 vagy 3 liter folyadékot igyon, ami azt jelenti nálam, hogy reggel bekészítek magamnak másfél liter citromos vizet, és másfél liter mentes ásványvizet, ezt iszogatom a nap folyamán, és tényleg sokkal szebb lett a bőröm, nincsenek pattanásaim, kisimult az arcom is, és hála istennek a szemem alatti sötét karikák is csökkentek :) juhúú .Tehát a különböző teák, és a kapszulák mellett szerintem, az egyik legfontosabb dolog INNI INNI INNI INNI és INNI ! (persze nem kólát, és mindenféle cukros üdítőt)

Sok sikert mindenkinek a céljaihoz!

: )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook